Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!

[es] :: E-mail :: problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!

[ Pregleda: 4274 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

belaj
BiH

Član broj: 2493
Poruke: 110
*.bstelecom.ba.



Profil

icon problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!04.01.2008. u 14:57 - pre 198 meseci
Pozdrav drugovi,
Imam veliki problem ne mogu da ulogujem na svoj account a zaboravio sam sta sam unio u one podatke sto traze za reset passworda.

Da je situacija cudnija ja sam nedavno mjenjao sifru na yahoo i ulogovao se na poslu i mogu i sada da pristupim mailu jer jos nije proslo one 2 sedmice da sam ulogovan.

Kako sada da skontam koja mi je sifra ?! I kako uopste sada mogu otvarati mailove na poslu dje sam ostao ulogovan na 2 sedmice ?? A sifru mi neko promjenio izgleda?

Ima li neko da toliko poznaje te stvari da mi pomogne mail mi je vazan pravo dali mogu poslati sa svog maila pa da mi posalje na njega pass ? Imam mozda jos 7 dana maksimalno dok mi je ulogovano ovo na 2 sedmice poslje gubim sve ..

 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!04.01.2008. u 15:38 - pre 198 meseci
Cisto da ti kazem da nisi sam. Meni su haknuli jedan nalog na yahoo pre vise od godinu dana. Jednostavno sifra nije radila . Kada sam hteo da je posaljem na alternativnu adresu nisam to mogao da odradim , jer u vreme kada sam pravio nalog za tu proceduru nisu trazili podatke koje sad traze pa sam smatrao da nisu bitni za upamtiti. Slao sam mejlove njihovoj sluzbi u vezi ovoga i samo sam dobijao automatske odgovore koji nisu od pomoci.
 
Odgovor na temu

belaj
BiH

Član broj: 2493
Poruke: 110
*.europronet.ba.



Profil

icon Re: problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!04.01.2008. u 19:24 - pre 198 meseci
kriza support im je kriza pises mail oni ti posalju 6 stvari da moras napisati podataka a ja nemam pojma sta sam stavio...
govorim im da cu reci koje mailove imam adrese ma nema sansi da ga ubjedis..
uglavnom fuj gadi mi se mail sreca uspio sam uci na poslu jer mi je ostao sign in i pobrisati sam svoje sve mailove vazne sto sam imao pa mi je lakse to se moglo iskoristiti u svakakve svrhe..

samo sada postavlja se pitanje ostalo mi je na mozilli sign in ono 2 sedmice!! da li neko zna kako provaliti sifru nasao sam bruku neki programa nadju skoro sve sifre sto su spasene u onome password menageru od mozille ali ove od yahoo ni traga..
vjerovatno nesto oni zakodiraju na yahoo.. Kad bi neko znao bio bi mu vjecito zahvalan kako da vratim sifru.. ili da haknem ovu sto mi je na kompu da vidim da slucajno nisam ja promjenio pa zaboravio mada ne vjerujem isprobao sam 1000 kombinacija koje su mi mogle pasti na pamet..

 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: problem sa yahoo iizgleda da mi je hakovan, i kako haknuti sam svoj account ?!

[ Pregleda: 4274 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.