Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?

[es] :: SOHO Networking :: Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?

[ Pregleda: 4932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igiton
Nis

Član broj: 20300
Poruke: 18
82.208.209.*



Profil

icon Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?09.01.2008. u 08:48 - pre 198 meseci
Imam u stanu kablovsku tv i kablovski internet. Ne bih da bušim zidove po sobama i da razvlačim kablove do kompa ako sam već morao do tv-a. Odmah pored tv-a je drugi krak koaksijalnog kabla ušrafljen u modem. Interesuje me kako da bežično povežem kablovski modem i desktop računar. Imam kablovski modem i integrisanu mrežnu karticu na kompu. Šta mi još treba od opreme? Takodje, planiram da kupim i laptop pa bi hteo da to rešenje zadovolji i bežično povezivanje laptopa i desktop računara na internet preko kablovskog modema. Imam neke ideje ali bih voleo da čujem i reč onih koji se u ovo bolje razumeju a možda i da preporuče šta je kvalitetno a šta treba izbegavati. Pozdrav.
 
Odgovor na temu

DarioBH
Bosna i Hercegovina

Član broj: 86881
Poruke: 453
89.146.162.*



+1 Profil

icon Re: Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?09.01.2008. u 11:18 - pre 198 meseci
Kupis wireless router (neki jeftiniji) i spojis ga na modem, i dalje kupis wireless kartu za PC i to je to (sve zajedno mozes naci ispod 100e)
Kasnije kad kupis laptop (vecina ima integrisan wireless) semo da zakacis na router
Ovo je najlelegantnije riješenje
 
Odgovor na temu

igiton
Nis

Član broj: 20300
Poruke: 18
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?09.01.2008. u 11:39 - pre 198 meseci
Ok, hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kako bežično povezati kablovski modem i mrežnu karticu na računaru?

[ Pregleda: 4932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.