Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!

[es] :: Storage :: koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!

[ Pregleda: 2610 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

persian
bosna

Član broj: 138004
Poruke: 9
91.191.11.*



Profil

icon koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!12.01.2008. u 23:34 - pre 198 meseci
prvo izvinjenje jer pregledao sam vec ima tema ovog tipa al ne rjesavaju moj belaj samo sam još vise postao zagrijan za seagate a godilo bi mi malo vise cache memorije na disku ludnica

stoga slobodno me ili premjestite ili me izgrdite ali pomagajte ovo me izludjuje a obicna glupost

UPOMOĆ!!!
treba da kupim hard disk ata sucelja od 160 gb problem je sledeci ja inace preferiram seagate jer imam seagate hard disk i nije mi nikada stvarao probleme sad neodlucan sam u pitanju je ista cijena ali nemam iskustva sa hitachijem i WD- om

evo karakteristike
1. HDD 160 GB, Seagate-Maxtor, 7200, ATA, 2 MB, STM3160215A

2. HDD 160 GB, HITACHI, 8MB, 7200, ATA133, hds721616plat80
Capacity: 160GB.
Rotational Speed: 7200 RPM.
Interface standard: ATA.
Native command queuing.
Average seek time: 8.5 ms.
8MB buffer for super-fast access to data.
RoHS Compliant

3. HDD 160 GB,WD1600JB, 7200, 8MB

znnemario bih WD znam da su dobri ali nemam nekog iskustva u radu sa njima pa bih samo sutio

za seagate znam da je pouzdan jer koristim jedan vec neke 3 godine , za hitachi jedni pricaju ovako drugi onako prbo je bio problem ogranicenje 137 gb kad i to skontam kako rijesiti uzjaha me ovo pa imal kraja ?

kao sto rekoh UPOMOĆ i unaprijed hvala
.. prilike su sklone kreativnom umu ...
 
Odgovor na temu

miko.s
istra

Član broj: 62273
Poruke: 1191
87.252.133.*



+32 Profil

icon Re: koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!14.01.2008. u 10:22 - pre 198 meseci
ovako, imam i wd (5), i seagate, i maxtor, i hitachi.
wd najstariji ima 5 godina, a ostala 4 imaju od 1 do 2 godine. tihi, brzi, hladni. izuzev ovog starog 80gb modela, on se dosta grije, ovi po 250gb su hladni.
seagate, 80gb, star 3 godine. radi. nešto sporiji od wd-a, glasniji i malo se više zagrijava. nemam pritužbi uredno radi.
hitachi deskstar, 160 gb, ne znam. grije se umjereno, a što se brzine tiče ne znam jer je u dvd rekorderu. tu i tamo proizvodi čudne zvukove škripanja, ali za sada snimke rade. ali izbjegavao bih ih u kompjuterskom okruženju.
za kraj maxtor. peć. radi pol sata i vrel je. ima 80gb. i jako se čuje motor, ne toliko krkljanje po disku, nego motor. budući da mi je particija u ext3 sistemu, ne znam baš za performanse, limitiran je brzinom etherneta jer je mrežni. sve u svemu i njega bih zaobišao u kompjuterskom okruženju, barem bez nekog dodatnog coolera koji bi ga hladio.

sve u svemu, moj glas za wd. a seagate isto, iako nisam isprobao veće modele.
 
Odgovor na temu

persian
bosna

Član broj: 138004
Poruke: 9
91.191.11.*



Profil

icon Re: koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!20.01.2008. u 23:20 - pre 198 meseci
sta da kazem nego da se zahvalim odlucio sam se sa WD disk jer nisam imao vise zivaca da hlupam glavu ... u svakom slucaju hvala
.. prilike su sklone kreativnom umu ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: koji hard disk seagate - hitachi - wd UPOMOĆ!

[ Pregleda: 2610 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.