Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29811 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.yubc.net

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 23:00 - pre 281 meseci
Citat:
ventura wrote:
inace, slazem se sa predatorom u vezi toga.. ja nikada nisam krao vreme, i koliko se pricalo o tom kuangu ja nikaad nisam ni znao kako se to koristi niti sam ikada pokusavao da ga korristim.. a imam source od kuanga, i znao sam jos kada ga je weeird pravio, i jos dok nije postao toliko 'populran'...

Ja & Kompanija smo imali sve naloge sa verata, i kad nam je trebalo vremena jednostavno bi smo kreirali novi nalog (macrohard) preko veratovog control panela i stavili 500 sati na njega... i to ej radilo mislim vise od godinu dana... ma radilo je, mislim da i sada radi.. Jer znam da ja od '99 nisam placao vreme na netu (osim SCNet-u za mail)...


pazi ti otvoreno pricas o tome kako si upao na jedan od provajdera i pravio na njemu naloge kad su ti trebali sto znaci da si maltene mogao da radis sta ti se cefne sa celim veratom!!!??
zar nemislis mozda da ovo cita neki od admina sa verata ili tako nesto...

-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

ivand




Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 23:59 - pre 281 meseci
pa sta on nije ukrao od nekog jadnog korisnika
vec od velikog providera a to nije ni iz bliza isto
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder20.03.2001. u 02:58 - pre 281 meseci



Pa ja sam sam posle mesec dana od kako sam skinuo shadow poslao mail adminu da promeni sve sifre.. al njega bas boli k****... Znao je da imam pristup conrol panelu i tu je promenio sifru.. sifra je inace bila "tajna"

A inace, sto se tice korisnickog vremena .. to ga bas zabole.. i ako mu se neko pozali uvek moze da kaze da su oni zaradili neki virus i da nije veratova krivica.. mada mislim da su i oni delili nesto sate, nesto besplatno. .nemam pojma


a pre 2 meseca... otisao sam na balkan net da nesto popricam sa acimom.. i vidim stekija na kanalu... i reko da se malo zajebavam sa njim, pocnem ja pricu o tom upadu... a on meni ni pet ni sest... puf sifre1.txt-sifre17.txt (fajlovi na mom disku gde su se nalazile crackovane sifre).. i ja ono... do jaja ... lik kulira.. ne uzbudjuje se


Samo ne znam preko kojih je on to kanala dosao do sifri sa mog diska .. kad sam samo delio mislim do sifre10.txt .. posle toga nisam.. a i delio sam samo ortacima, koji verovatno nisu delili...
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder20.03.2001. u 18:03 - pre 281 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
predatoru da crtas mesec dana ne bi mu objasnio neke stvari
iq nizak


Da moj iq je jednak mom broju patika (48) i pa pazi posto mi je mali iq ne vredi ni da crtas...jebiga jednostavno se ne treba truditi oko nekog tako pametnog kao sto sam ja...

Citat:

nikakav haker ja nisam


Pa vidise da si nikakv...
Citat:

i ne kradem tudje sifre
a ako nisi imao pametan predlog u vezi mog pitanja onda si trebao da cutis


Cccc pa ti si sam rekao da ti treba da sakrijes kad maznes sifru...ccccc
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder20.03.2001. u 18:50 - pre 281 meseci
predatore smaras
ponavljas se
i dosadan si
nisam maznuo sifru,ali nema vezee neces to shvatiti
kako ti ne dosadi da me citiras hahhaha
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder21.03.2001. u 09:38 - pre 281 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
predatore smaras
ponavljas se
i dosadan si


Ne ponavljam se samo odgovaram na tvoja glupa i slicna pitanja

Citat:

nisam maznuo sifru,ali nema vezee neces to shvatiti
kako ti ne dosadi da me citiras hahhaha


Ne dosadi mi da citiram jel sam imao iskustva sa jednim koji je toliko lupao da je posle sve poobrisao...Necu shvatiti da si maznuo sifru...ta ti je dobra...
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder21.03.2001. u 16:21 - pre 281 meseci
heh, ventura... bas se i ja pitam odakle ?? ....

ako uzmemo u obzir tvoju administraciju na doniphanr1.org ..... i onaj smeh sa VK i tvojim forama pravdanja i trohanima ....
+
ko zna sta ti imas na svom localhost-u ...

ne bi me zacudilo ni ....da se taj ortaki "nekom magijom telnetovao na magicni broj " .... i dobio koznolu ( $ ) na tvom localhost-u .....

L;))

sorry but yebi ga ...
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.041net.co.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder21.03.2001. u 20:52 - pre 281 meseci
bez komentara
predator je sve rekao
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder21.03.2001. u 21:42 - pre 281 meseci
Ja nista nisam rekao...
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 03:32 - pre 281 meseci
pa pazi mrva.. ja sam mislio da je administracija posao u fazonu instaliras linux i posle te boli k****...

e pa nije... kad mi je VK upao na komp ja sam ziv popizdeo i nisam ceo dan otisao na casove vec sam popravljao to s***** i rucno popravljao sve privilegije na sajtu... i zbog toga sam zaradio disciplinsku meru u skoli...

ali nije ni bitno jer sam taj shell server zatvorio... i sada samo httpd radi...

Reci mi samo kako ti predpostavljas da ja za 20min dnevno administriram taj komp?
A i da bi bio dobar administrator moras da budes 24h dnevno pored masine i da 24h dnevno pratis vesti i updejtujes software... ja nemam to vreme ni zelju da se sa time zajebavam, i lakse mi je pozatvarati sve nego da se zajebavam.. e sad sto su ljudi glupi.. i ti im das nesto, a oni te pljunu u lice to je druga prica...

Ovo je bila dobra lekcija za mene... naucio sam nesto iz ovoga.. i naucio sam da nijednom adminu nije lako kad mu kazes da si mu haknuo komp, pogotovo kad mu sajt hakne neki script kiddie sa exploitom kojeg je downloadovo sa hack.co.za... time si bacio svo adminovo vreme i znanje u vodu...

Svi oni koji sumnjaju u moje znanje, a i u znanje svih administratora, neka oni probaju da postave SVOJ komp na mrezu... koga ce oni LICNO da administriraju... pa da vide za koliko vremena taj komp ce da padne...

A inace, ja ne krijem nista i nemam razloga za to... cak sam i otvoreno govorio svima gde su rupe u mom sistemu... ja nemam nikakve koristi/stete od toga...

sada je na sistemu trenutno haos... filesystem je sjeban totalno, userhelper radi, od script-kiddie exploita radi bing, sendmail, wuftpd... gomila fajlova ima setovane raznorazne privilegije... Ali mene boli k****.. niksam placen da to sredjujem i bas me zabole dali ce neko da upadne i da pobrise sve..
 
Odgovor na temu

stinger
Luka Gerzic
DELTA M, IT Department
DELTA M HQ

Član broj: 126
Poruke: 1099
*.drenik.net

ICQ: 57419599
Sajt: www.gerzic.net


Profil

icon Re: Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 09:37 - pre 281 meseci

Citat:

Heh neko se odlucio da kaze pravu stvar...Ako ste stvarno zaloseni za Phrack,uzmite lepo LAPTOP pa lepo pravac na HALO govornice...Nebojte se stuje imate dve nozice u jednoj je struja a u drugoj je telefonska zica...pa eto vam anonimnost + nema racuna...
ccccc paranoicni ste keve mi...


cek cek.. ovo je interesantno, aj malo pojasni ovo... pa da isprobamo..
oma posle cu vam posaljem izvestaj da li je radilo ;>>
 
Odgovor na temu

TrinitI

Član broj: 121
Poruke: 47
*.041net.co.yu

Sajt: localhost


Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 10:48 - pre 281 meseci
Citat:
ventura wrote:



Pa ja sam sam posle mesec dana od kako sam skinuo shadow poslao mail adminu da promeni sve sifre.. al njega bas boli k****... Znao je da imam pristup conrol panelu i tu je promenio sifru.. sifra je inace bila "tajna"

A inace, sto se tice korisnickog vremena .. to ga bas zabole.. i ako mu se neko pozali uvek moze da kaze da su oni zaradili neki virus i da nije veratova krivica.. mada mislim da su i oni delili nesto sate, nesto besplatno. .nemam pojma


a pre 2 meseca... otisao sam na balkan net da nesto popricam sa acimom.. i vidim stekija na kanalu... i reko da se malo zajebavam sa njim, pocnem ja pricu o tom upadu... a on meni ni pet ni sest... puf sifre1.txt-sifre17.txt (fajlovi na mom disku gde su se nalazile crackovane sifre).. i ja ono... do jaja ... lik kulira.. ne uzbudjuje se


Samo ne znam preko kojih je on to kanala dosao do sifri sa mog diska .. kad sam samo delio mislim do sifre10.txt .. posle toga nisam.. a i delio sam samo ortacima, koji verovatno nisu delili...


Raspitala sam se oko tog shadow fajla To je bio praistoriski shadow kod koga 90% naloga nije radilo I ventura nemoj da se q**** da si ti neki security mag idt....
T r i n i t I
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 14:17 - pre 281 meseci
Citat:
stinger wrote:
cek cek.. ovo je interesantno, aj malo pojasni ovo... pa da isprobamo.. ;)
oma posle cu vam posaljem izvestaj da li je radilo ;>>


Pa ideja je prosta,nikad ne isprobana ali evo kako bi to trebalo da radi->

Na HALO govornici imas dve nozice kroz jednu ide struja a kroz drugu bi trebalo telefonske zice.Ako se neko pita otkud mi ovo nek pogleda znake na nozicama.

Dalje ideja nije mnogo teska...Uzmes kabl od obicnog telefona i ogulis mu zice...Mislim da su u pitanju zelena i crvena (stvarno se ne secam) i te dve zice bi trebalo da povezes sa zicama koje si uz pomoc klesta i srafcigera ogulio na LOHA govornici.E onda malo stavis izolir trake da to lepo drzi.I probaj da pozoves ISPa pa sta ti bog da :o)
 
Odgovor na temu

madafaka

Član broj: 123906
*.ptt.yu



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 14:19 - pre 281 meseci
Sto se tice venture, Trinitl jel mozes da dokazes da je taj shadow fajl bio takav i u trenutku kad je skinut tj. da 90% sifri nije radilo,a sad sigurno da i celih 99% neradi,retko ko nemenja sifre po 1-2 godine, u slucaju da nemas dokaz sve se svodi na venturinu rec protiv tvoje or adminove zavisi ko se od vas resi da zastupa ostecenu stranu tj. Verat, a sto se tice govornica, jedva cekam da kupim laptop, heh u mom gradu ovi sto ih montiraju nemaju veze sa zivotom, prvu koju su zakacili nije bila ona sa postoljem vec ona sto se fiksira na zid, i nebi tu bilo nista interesantno, da kabl nisu "strucno" postavili da ide po zidu iznad govornice, aj sto im nije palo na pamet da ce neko da ga zagrebe i da se nakaci laptopom, nego sto im nije palo da ce neki vandal lepo da ga odfikari i gotovo...

 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 15:02 - pre 281 meseci
evo slobodno... sto se tice administriranja localhost-a .... tj. svog kucnog komp-a ...
moj je skoro svaki dan na mrezi ....

imate moj ICQ ....
a ako nemate svoj icq ...
neka skenira po jedine 2 C-klase koliko ih YUBC.net ima i neka trazi masinu: homer

pa neka izvoli da drpi new text.txt sa desktop-a ...



 
Odgovor na temu

TrinitI

Član broj: 121
Poruke: 47
*.bitsyu.net

Sajt: localhost


Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder22.03.2001. u 18:33 - pre 281 meseci
Citat:
madafaka wrote:
Sto se tice venture, Trinitl jel mozes da dokazes da je taj shadow fajl bio takav i u trenutku kad je skinut tj. da 90% sifri nije radilo,a sad sigurno da i celih 99% neradi,retko ko nemenja sifre po 1-2 godine, u slucaju da nemas dokaz sve se svodi na venturinu rec protiv tvoje or adminove zavisi ko se od vas resi da zastupa ostecenu stranu tj. Verat, a sto se tice govornica, jedva cekam da kupim laptop, heh u mom gradu ovi sto ih montiraju nemaju veze sa zivotom, prvu koju su zakacili nije bila ona sa postoljem vec ona sto se fiksira na zid, i nebi tu bilo nista interesantno, da kabl nisu "strucno" postavili da ide po zidu iznad govornice, aj sto im nije palo na pamet da ce neko da ga zagrebe i da se nakaci laptopom, nego sto im nije palo da ce neki vandal lepo da ga odfikari i gotovo...



LekaMan i steki Pitaj njih ako mi neverujes

T r i n i t I
 
Odgovor na temu

stinger
Luka Gerzic
DELTA M, IT Department
DELTA M HQ

Član broj: 126
Poruke: 1099
*.drenik.net

ICQ: 57419599
Sajt: www.gerzic.net


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder23.03.2001. u 09:35 - pre 281 meseci
probacu za vikend fazon sa ALOHA govorinicom...
 
Odgovor na temu

TrinitI

Član broj: 121
Poruke: 47
*.041net.co.yu

Sajt: localhost


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder23.03.2001. u 19:26 - pre 281 meseci
stingeru da li si ti admin na dreniku ?


[Ovu poruku je menjao TrinitI dana 03-23-2001 u 07:32 PM GMT]
T r i n i t I
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.118.EUnet.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder23.03.2001. u 21:11 - pre 281 meseci
jeste da ja nisam on tj on nije ja ali cu ti odgovoriti, kolko ja znam
jeste
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

stinger
Luka Gerzic
DELTA M, IT Department
DELTA M HQ

Član broj: 126
Poruke: 1099
*.drenik.net

ICQ: 57419599
Sajt: www.gerzic.net


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder24.03.2001. u 13:21 - pre 281 meseci
Da, sistem administrator/webmaster DrenikNet-a uspesno vec 2 godine..
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29811 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.