Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 543

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 543

[ Pregleda: 10957 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasmar
Geoloski institut Srbije
bgd

Član broj: 48308
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 54312.03.2008. u 19:46 - pre 195 meseci
zamenio sam vodenu pumpu na veš mašini Gorenje WA 543. S obzirom da je nova pumpa, nešto malo drugačija od prethodne (razlikuje se konektor za priključenje struje) nisam siguran da li sam dobro priključio napajanje. Stara pumpa imala je konektor na kome nije bilo moguće "obrnuti" polove, a na novoj su polovi potpuno razdvojeni i nezavisni. Zato sam izvadio žabice iz starog konektora i povezao ih pojedinačno na novi. Pitanje je: da li je u ovom slučaju bitan položaj + i - polova. Isprobao sam i jedan i drugi polozaj, pumpa radi u oba, ali da li raspored ima veze sa pravcem okretanja pumpe ili ne. Ako ima kako da ustanovim gde treba postaviti + a gde -. Unapred hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

lan-mi
Lukic Milan
Zrenjanin

Član broj: 156359
Poruke: 140
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: https://lanmisoft.com


+1 Profil

icon Re: zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 54312.03.2008. u 20:05 - pre 195 meseci
Nema veze. Pumpa radi na naizmenicnu struju pa je i raspored zica nebitan.
Arduino Control Center
 
Odgovor na temu

sasmar
Geoloski institut Srbije
bgd

Član broj: 48308
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 54312.03.2008. u 20:11 - pre 195 meseci
hvala puno !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: zamena pumpe za vodu na ves masini Gorenje WA 543

[ Pregleda: 10957 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.