Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ima li novi sajt za ljubitelje BUBE

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE

[ Pregleda: 6735 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cumke
kraljevo

Član broj: 60590
Poruke: 26
*.internet.krstarica.net.



Profil

icon ima li novi sajt za ljubitelje BUBE23.03.2008. u 18:22 - pre 194 meseci
Molim poznavaoce i ljubitelje BUBE da mi pomognu kako bih pronaao sajt ljubitelja BUBE koji je bio u pripremi a kome je predhodio sajt www.thegoldenbug.com.
Unapred HVALA
 
Odgovor na temu

kefalo
Banjaluka, RS, BiH

Član broj: 18959
Poruke: 263
193.170.53.*

ICQ: 178873696
Sajt: home.blic.net/mozlas


+6 Profil

icon Re: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE25.03.2008. u 14:54 - pre 194 meseci
nisam znao za taj sajt uopste ali imam jedan koji je isto dobar
www.vwtrendsweb.com sajt je sadrzajan ima puno "uradi sam" od mehanike do limarije i pokriva znacajnije events u americi.
http://www.bubaklubbanjaluka.com/ ovo je stranica banjaluckog kluba buba. nije pretjerano sredjena ali ima velika galerija slika i tek je josh u razvoju.
www.vwbuba.hr ovo je stranica zagrebackog kluba buba. ima i forum sa dosta posjetitelja(obzirom na broj buba :) )

eto valjda sam bio od pomoci ako imas ti neke stranice ne bi bilo lose da postavis linkove ovde tako da i ja vidim nesto novo. imam ja josh neke samo moram da ih iskopam :)

uskoro ce biti i stranica retro kluba iz laktasa(mjesto pored banjaluke) cim proradi javljam :)


pozdrav!

p.s.
zasto je tema premjestena iz autozone u zanimljive linkove??? nije mi jasno to. bube nisu auta? :)))
 
Odgovor na temu

cumke
kraljevo

Član broj: 60590
Poruke: 26
91.150.84.*



Profil

icon Re: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE25.03.2008. u 16:28 - pre 194 meseci
Hvala brate,taj sajt je bio aktuelan dugo vremena ali je zbog rekonstrukcije koja je bila u najavi jednostavno nestao.Ja se nisam preterano trudio da nadjem njegovog naslednika ali ako budem bio srecne ruke javljam ti se.Hvala na trudu
P.S.
Sve u svemu dobro je cuti nove prijatelje zaljubljenike u vecni auto i razmeniti iskustva.Ja repariram jednu iz 1973 god. i uvek mi trebaju saveti.Javi se ako mogu da pomognem.
 
Odgovor na temu

prof. Utonium
Beograd

Član broj: 74360
Poruke: 25
*.sbb.rs.



Profil

icon Re: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE24.07.2008. u 01:37 - pre 190 meseci
ha, tgb vaskrso :)
www.fitnessvodic.com
Vas vodic u svet fitnesa
 
Odgovor na temu

Kosta Divjak
Beograd

Član broj: 3692
Poruke: 30
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.salonautomobila.rs


Profil

icon Re: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE12.11.2008. u 20:48 - pre 187 meseci
Pogledaj ovaj
http://www.buba-beograd.com/
Postoji i forum o Bubi
Pozz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: ima li novi sajt za ljubitelje BUBE

[ Pregleda: 6735 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.