Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne mogu da se ulogujem na namecheap

[es] :: Hosting :: Domeni :: ne mogu da se ulogujem na namecheap

[ Pregleda: 2860 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon ne mogu da se ulogujem na namecheap04.04.2008. u 15:57 - pre 195 meseci
This account has been locked due to 3 credit card declines within 24 hr period?????? To mi izbacuje, ne mogu da se ulogujem. Zna li neko u cemu je problem?

Ne razumem pre svega taj razlog sto su naveli. Ja sam domen kupio i platio pre 3 nedelje, podesio sve i od tad nisam ni isao na njihov sajt. Sad kad sam pokusao ne mogu da udjem. Account mi je zakljucan. Sta da radim??? A domen mi radi sve normalno...
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap04.04.2008. u 16:03 - pre 195 meseci
Piši podršci pa javi šta su ti odgovorili, ovako možemo samo da nagađamo. Činjenica je da su nešto mnogo paranoični u poslednje vreme te očas posla zaključavaju naloge i čak privremeno suspenduju hostovane sajtove (kao meni juče), ali sve se da rešiti jer im je podrška vrlo brza, ljubazna i predusretljiva.
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap04.04.2008. u 16:16 - pre 195 meseci
Sad sam im poslao poruku. Cudi me to zato sto nisam uopste placao nista sa karticom. Pre tri nedelje sam kupio taj domen sa njom i od tad nisam ni isao na njihov sajt. Ne vidim razlog da zakljucavaju account. Da li oni to proveravaju karticu povremeno, ko ce ih znati... A domen mi radi odlicno...


I da, posto sam hteo bas da im vidim hosting planove, pa sta mi mozes reci, da li su pouzdani ili malo malo pa zezaju nesto? Meni ne treba nesto specijalno(5GB/10-20GB)... Pa sam mislio da kad vec imam domen kod njih da onda uzmem i hosting
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap04.04.2008. u 20:10 - pre 195 meseci
Ja sam tek par meseci kod njih što se tiče hostinga, a domene držim tamo od 2005. Uptime svojih sajtova pratim preko SiteUptime.com tako što njihov bot na svakih 30 minuta proverava da li je sajt dostupan i, u slučaju da nije, šalje mi info na email. Dosad sam dobio svega 3-4 takva obaveštenja i svaki put se radilo o down-u manjem od 1 ili 2h, što je neuporedivo manje u odnosu na moj stari hosting. Ja sam prezadovoljan NC-om i rado ih preporučujem svima - krajnje su profesionalni i nemam apsolutno nikakvih problema sa njima sem onog gašenja sajtova od juče koje je bilo prouzrokovano neblagovremenim slanjem invoice-ova s njihove strane i kašnjenjem sa uplatom s moje strane :) Kako rekoše, prave neke velike izmene u sistemu ovih dana, pa nisu baš imuni na greške. No, sve u svemu, itekako su dobar izbor u budget kategoriji - čisto sumnjam da je za $6.95/mes. koliko košta ovaj moj paket moguće naći bolje...

Srodne teme:

http://www.elitesecurity.org/t312442-http-www-namecheap-com

http://www.elitesecurity.org/t...-Specificni-zahtevi-za-hosting
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap06.04.2008. u 00:13 - pre 195 meseci
Stigao mi je odgovor:

Hello,
Your account was temporary locked by our fraud prevention team. Please provide us with a copy of your photo ID (passport) and a valid phone number and the best time to call you (within normal business hours, US Pacific time) so we will be able to discuss this.

----------------
Ljudi pomagajte. Jos cu zavrsiti u zatvoru! Sta oni ovde traze? Fotografiju? Nemam nameru da im dajem broj telefona jer ne znam live da pricam engleski. Kazu da je account temporary locked, znaci da jednostavno sacekam da ga otkljucaju posto je privremeno? Sta da radim???
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.apple.com.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap06.04.2008. u 18:08 - pre 195 meseci
zasto bi zavrsio u zatvoru? jesi li uradio nesto nelegalno?

priveremeno zakljucan znaci da ce ostati tako sve dok se oni ne uvere da si ti onaj koji tvrdis da si... nece ga otkljucati sami...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap06.04.2008. u 18:23 - pre 195 meseci
Fraud kontrola je sasvim normalna stvar. Jeste malo nezgodno kad te zakači, ali to je sastavni deo poslovanja. Što reče kolega, na tebi je samo da dokažeš da si ti taj za koga se izdaješ ako misliš da dobiješ traženu i plaćenu uslugu - a ne da dokažeš da umeš da usmeno komuniciraš na engleskom...
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap06.04.2008. u 22:42 - pre 195 meseci
Ok, a kako da im dokazem?? Sta im znaci provide us with a copy of your photo ID (passport)?? Fotografija iz pasosa?? Ja cu im to opet poslati na mail, ali samo pomozite sta im to znaci? Sta da im posaljem?
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.ricky.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap07.04.2008. u 13:32 - pre 195 meseci
cela prva strana pasosa... ona gde se vide licni podaci i fotografija... koji treba da se poklapaju sa onima koje si naveo kad si kupovao domen...
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap07.04.2008. u 14:42 - pre 195 meseci
Citat:
djricky: cela prva strana pasosa... ona gde se vide licni podaci i fotografija... koji treba da se poklapaju sa onima koje si naveo kad si kupovao domen...

Ok. Sad cu im to poslati pa cu napisati sta se desilo dalje...
 
Odgovor na temu

deZio
Inđija

Član broj: 150608
Poruke: 345
217.169.221.*



+38 Profil

icon Re: ne mogu da se ulogujem na namecheap08.04.2008. u 01:03 - pre 195 meseci
Sad sam proverio i ponovo mi radi account. Dobro je.

Odgovorili mi nisu nista(do sada) ali bitno je da radi.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Domeni :: ne mogu da se ulogujem na namecheap

[ Pregleda: 2860 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.