Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto izbacuje ovu poruku, kad se pokrene???

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Zasto izbacuje ovu poruku, kad se pokrene???

[ Pregleda: 2051 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zivadin_despot
Živadin Despotović
Novi Sad

Član broj: 175438
Poruke: 704
89.216.111.*



+5 Profil

icon Zasto izbacuje ovu poruku, kad se pokrene???08.04.2008. u 22:04 - pre 195 meseci
Poceo sam da nesto raduckam u C-u, i naidjem na problem koji i nije mozda vezan za sam program, o cmu se radi,
otkucam neki code i pokrenem e sad ako je code tacan radi i nema problema, al ako nije tacan il ja bar mislim da nije tacan, a sam c ne upozorava, izbaci mi box i pise Vezba07.exe has stopped working. Vezba07 je moj naziv projekta. Ovo mi se pojavilo i kada sam skinuo winamp. Ako nesto pomaze imam vistu i aktivirao sam je.
Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Aleksa Stankovic

Član broj: 147264
Poruke: 38
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zasto izbacuje ovu poruku, kad se pokrene???30.04.2008. u 11:36 - pre 194 meseci
Ne bi bilo lose da navedes primer koda kada ti ne radi...

Koliko sam ja ukapirao, neki kodovi koji su ispravni ti rade. Kompajler prilikom kompajliranja trazi samo kreske u sintaksi(recimo ako umesto int napises it ili slicno. Greska moze da ti se javi ako ispises neispravno kod, ali sintaksicki ispravno. Recimo ako hoces da otvoris fajl text.txt, a taj fajl se ne nalazi u istoj datoteci, moze da se desi da program blokira...

Nadam se da je i ovo od pomoci. Ako ti nije jasno, navedi kod, da bi mogli da ti pomognemo, onda je mnogo lakse...
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Zasto izbacuje ovu poruku, kad se pokrene???

[ Pregleda: 2051 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.