Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć Koltek servis ?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Pomoć Koltek servis ?

[ Pregleda: 3343 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mojsony
Beograd

Član broj: 7016
Poruke: 9
91.143.212.*



Profil

icon Pomoć Koltek servis ?15.04.2008. u 07:16 - pre 195 meseci
Ćao,

Imam Vectru B 1,6 sa ugradjenim Koltec plinskim uredjajem.
Počeo je da me zeza pre oko nedelju dana.

Da li neko zna majstore ili servise u Beogradu i okolini koji popravlja ove uredjaje.

Unapred zahvalan,

Sale
Svaki Ciga svoga konja hvali
 
Odgovor na temu

zolbo

Član broj: 195918
Poruke: 1
*.tippnet.co.rs.



Profil

icon Re: Pomoć Koltek servis ?02.10.2008. u 10:09 - pre 189 meseci
Poštovani!

Javljam se u vezi popravke Koltec-necam gas sistema.
I ja imam Opel vectru 1.6 16v sa koltec plinom. Mogu da kažem da sam izuzetno zadovoljan, jer vozim sa 8.3 litara na 100km! Neki uvod bi pisao o tom sistemu! Sekventni uređaj koltec sa VG392 isparivačem je proizvedeno 1992 god. i to već pripada generaciji 3. Slične uređaje ono što su dostupni na našem tržištu samo pre nekoliko godina su počeli proizvesti, prema toma holanđani zaista imaju velika iskustva na tom polju. Najčešće kad ljudi idu kod majstora čuju da: "izbaci taj uređaj, ugradiću ja drugu za 300 eura, i bog te video". NEMOJTE MENJETI UREĐAJ KOJI KOŠTA 2500 (dvehiljadepetstoeura), I ORIGINALNO JE UGRAĐENO U FABRICI! Vožnja na gas (sa koltec uređajem) ima iste performanse kao kad se vozi na benzin! Jeste, s vremenom treba doštelovati (vršimo), menjati tkz. "potrošne delove, kao što su membrani, filteri, ali sem toga retko se kvari! Povezivanje računara je tipsko za svaki automobil pojedinačno (ne univerzalno kao kod italijanskih uređaja). Na svakom gasnom kompjuteru postoji broj motora i broj šasije koji je zaveden u fabrici i takvi računari se ne mogu zameniti drugim računarom. Prilikom kvara na računaru naručuje se novi, direktno iz fabrike po broju motora i šasije, tipski a košta oko 100E. U svojoj praksi ja nisam imao takav kvar. Inače organizujemo atestiranje rezervoara jer nakon deset godina ističe rok atesta.
Od prilike toliko bi za uvod o Koltec sistemu.

Da napravimo post, a ne reklamu.
S postovanjem
Vladd


[Ovu poruku je menjao vladd dana 02.10.2008. u 12:18 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Pomoć Koltek servis ?

[ Pregleda: 3343 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.