Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pravljenje bazena - kako je najbolje

elitemadzone.org :: TechZone :: Pravljenje bazena - kako je najbolje

[ Pregleda: 6689 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

orangebannana
Marko Antonic
Lazarevac

Član broj: 61470
Poruke: 24
*.exe042.net.



Profil

icon Pravljenje bazena - kako je najbolje24.04.2008. u 09:37 - pre 194 meseci
Konkretno, pravio bih bazen 8-9m X 3m X 1.2m. Polovina ukopana, polovina iznad, okolo bih nasipao iskopanom zemljom, polu-zatvoren sa metalnom konstrukcijom i leksanom. Radio bih sa pločicama. Koristio bih Isomat rešenja za hidroizolaciju. Interesuje me da li je apsolutno neophodno da se beton poda i zidova izliva odjednom, pošto bi zahtevalo prilično komplikovanu konstrukciju i da li postoji neko bolje rešenje za hidroizolaciju po odnosu kvalitet/cena?
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Pravljenje bazena - kako je najbolje24.04.2008. u 23:18 - pre 194 meseci
Pozdrav,

ufff, mnogo mi je poznata cela prica. Ja stigoh do ploce i nivelacije, srecom pa sam pre plocica stavio montazni bazen i resio se mnogih muka.
Iskreno, preporucio bih jos jednu reviziju ideje sa aspekta problematike odrzavanja (pranje, menjanje vode itd., iako ni montazni bazen bas nije naivna stavka za odrzavanje) i mozda razmisljanje o varijanti "zalivanja" farbanom plastikom celokupnog bazena iako to zahteva potpuno ukopavanje kao bolje resenje od delimicnog.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Pravljenje bazena - kako je najbolje

[ Pregleda: 6689 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.