Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veliki problem sa radnicom

[es] :: Vodič za posao :: Veliki problem sa radnicom
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 20584 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Agent Smit
Boris Roža
Beograd, Srbija

Član broj: 158582
Poruke: 221
89.110.207.*



Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 08:59 - pre 194 meseci
U, pa na kraju je pala i zavera...ali vrlo je moguće da se sve ovo izdešavalo, iovako mi se ovaj poslodavac čini neuobičajeno dobar za Srbijicu (pozajmljuje 2k€, ne verujem!!???!??!)
 
0

plavigor
Igor Petrović
Beograd

Član broj: 24239
Poruke: 1551
*.adsl.beotel.net.



+10 Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 10:17 - pre 194 meseci
Pa... Kako je sama rekla, dala joj je robu u tom iznosu, ne bi li ista bila prodata ˝na crno˝ i obe imale finansijsku korist, a bez plaćanja poreza. Dakle... Rade zajedno...
 
0

Agent Smit
Boris Roža
Beograd, Srbija

Član broj: 158582
Poruke: 221
89.110.207.*



Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 10:27 - pre 194 meseci
Naravno, a mi svi učestvujemo u zločinačkom poduhvatu
 
0

mihajilo
ns

Član broj: 38943
Poruke: 159
*.rcub.bg.ac.yu.



+2 Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 16:29 - pre 194 meseci
Citat:
Agent Smit: U, pa na kraju je pala i zavera...ali vrlo je moguće da se sve ovo izdešavalo, iovako mi se ovaj poslodavac čini neuobičajeno dobar za Srbijicu (pozajmljuje 2k€, ne verujem!!???!??!)


ne ovaj poslodavac nije pozajmio 2k evra,vec neku robu,ali ta ga roba najverovatnije nije kostala 2k evra,vec recimo na primer 500 evra,a mozda se mogla plasirati na trziste i prodati za 2k evra.zar to nije malo problematicno?i naravno radi se o kriminalnom delu,jer se podstice i omogucava prodaja robe "na crno" , a da je tu robu licno prodavala i uredno platila porez na nju,njena eventualna zarada ne bi bila kao da joj je devojka koja je robu prodavala "na crno" dala sav novac koji je eventualno zaradila. znaci zaposlimo nekoga da "valja" neku nasu robu i jos kazemo da mi njemu cinimo uslugu,a ne dajemo mu procenat niti bilo kakvu nadoknadu za taj ilegalan posao,a pravilo je da se svi poslovi placaju,cak i ilegalni. ili je mozda jedina eventualna njena zarada bila u tome sto novac moze da ostane neko vreme kod nje i onda bi trebala da ga vrati,to mu dodje kao zelenasenje sto je takodje krivicno delo.na kraju i ta prevara za "2k evra" i nije bas onakva kakvom nam je zrtva nje predstavila.
mislim da se ovaj poslodavac nesvesno jako zapleo u kriminal nepoznavanjem osnovnih zakona,nadam se da to nije sve svesno radila,ali i da je nesvesno to na sudu ne bi bila olaksavajuca okolnost,jer zakon je svima dostupan,samo ga treba citati.

sta na kraju biva?naravno nista,niko nece odgovarati,jer ovo je srbija,raj za kriminal,na zalost ce to jos dugo i biti.
toliko od majla
 
0

miodrag75
Miodrag Zivkovic
Nis

Član broj: 82777
Poruke: 150
89.216.105.*

Sajt: www.linuxo.org


Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 19:10 - pre 194 meseci
Nije mi jasno zasto se uopste ovde javaljala
 
0

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.cable.casema.nl.



+41 Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom20.05.2008. u 19:48 - pre 194 meseci
Citat:
miodrag75: Nije mi jasno zasto se uopste ovde javaljala

Griza savesti ili sto se iz poruka "pctel" moze zakljuciti, ispipavanje terena, kako to sve zvuci, posto je ocigledno da se radi o utaji poreza. Pitanje: "Zasto se uopste ovde javljala" je skroz na mestu, jer takve stvari i nepismen moze da zavrsi, bez icijeg saveta ili pomoci.
 
0

domaci_a_nas
PHP developer

Član broj: 42333
Poruke: 524
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Veliki problem sa radnicom22.05.2008. u 15:07 - pre 194 meseci
Možda je ključno pitanje S KIM je "problematična" radnica dobila dete, možda je u pitanju povređena ženska sujeta? mima_cool, ja bih voleo da sarađujem sa vama, ako radnici mogu da vas prevare za 2.000 €, verovatno saradnici mogu da vas prevare za mnogo više ?
Ozbiljan i odgovoran mladić
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Veliki problem sa radnicom
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 20584 | Odgovora: 86 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.