Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod

[ Pregleda: 2953 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.ptt.yu.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod16.05.2008. u 12:54 - pre 194 meseci
Situacija je ovakva:

Treba da pare za babinog racuna u Austriji prebacim na svoj devizni racun.
Poslao sam Instrukciju iz banke sa SWIFT-om IBAN-om i svim podacima sto mi je ovdasnja banka dala.
Medjutim dobio sam odgovor (od zene koja ima ovlascenje za babin racun u Austriji) da im treba PIC kod.

Jel zna neko sta je taj PIC kod.



Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

mister_Bi
Srbija

Član broj: 55474
Poruke: 61
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod17.05.2008. u 07:48 - pre 194 meseci
Citat:
AstroDule: Jel zna neko sta je taj PIC kod.


Misliš BIC kod?

Ako je to onda si ga već dobio: SWIFT kod banke je BIC. Uostalom možeš pitati u tvojoj banci.
 
Odgovor na temu

AstroDule
Dule Astro
Programer
Beograd

Član broj: 78877
Poruke: 244
*.ptt.yu.

Sajt: www.dusanpopovic.com


+6 Profil

icon Re: Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod17.05.2008. u 22:31 - pre 194 meseci
I meni se cini da je Lapsus Lingve u pitanju. BIC je isto sto i SWIFT, tako da mislim da nece biti problema
Nisam ja onaj Astrodule sto se pojavljuje na TV. "Astro" je od astronom, a ne od astrolog.
www.dusanpopovic.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Transfer para iz Austrije u Srbiju - PIC kod

[ Pregleda: 2953 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.