Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?25.05.2008. u 00:07 - pre 193 meseci
Jedna prijateljica zivi u zgradi na cijem mestu treba da se gradi javna garaza. Zanima je da li je bolje taj stan prodati, ili cekati raseljavanje? Ako je stan u centru grada, postoji li tu neko pravilo koliko daleko takve mogu raseljavati, ako grad nema blizu predvidjeno mesto za raseljavanje moze li da ih odseli u Borcu ili tako neko prigradsko naselje?

Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?25.05.2008. u 05:37 - pre 193 meseci
Ne znam kome ce da proda stan koji je predvidjen za rusenje, a to znaci i nasledstvo problema dislociranja (ako uopste do toga i dodje, zavisi ko dodje na 'flast).... :)

U toj poziciji bolje je da ceka i da se izbori za svoja prava, skupstina stanra itd...

I da... mogu da je dislociraju u Borcu III, Zemun Polje, Sremcicu ili Rusanj.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?25.05.2008. u 16:27 - pre 193 meseci
Kod nas ovde ne mogu da ruse nista bez saglasnosti vlasnika i obicno ponude nesto u zamenu sto je sasvim adekvatno, izmedju ostalog, podrazumeva se da zamena bude u istoj gradskoj zoni u kojoj i objekat koji se rusi.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?25.05.2008. u 17:06 - pre 193 meseci
po pravilu moraju da ponude ADEKVATNU zamenu. Ako je salju u Borcu i sl. onda treba da dobije stan u istoj vrednosti.
Najcesce to bude OK zamena (tj. negde u kraju i verovatno u novogradnji)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?26.05.2008. u 03:02 - pre 193 meseci
Citat:
etjen: po pravilu moraju da ponude ADEKVATNU zamenu. Ako je salju u Borcu i sl. onda treba da dobije stan u istoj vrednosti.

??? Ako te sele iz centra grada u Borcu (uz svo postovanje!), to onda nikako nije ADEKVATNA zamena Kosi se sa elementarnim zakonitostima 'adekvatnosti'... Jedino pod uslovom da se kvadratura duplira... ali to je vec stvar izbora svakog pojedinca.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.lukoil.co.yu.



+10255 Profil

icon Re: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?26.05.2008. u 08:26 - pre 193 meseci
Ja nemam ličnog iskustva, ali čuo sam da bude uglavnom OK ponuda. Dakle, ako je ista ili veoma slična lokacija, onda bude i ista ili veoma ista kvadratura. Ako je lošija lokacija onda bude veća kvadratura. Takođe sam čuo da se svakome ponudi nekoliko opcija.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta sa stanom u zgradi predvidjenoj za rusenje?

[ Pregleda: 3021 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.