Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sapunska smesa za duvanje balona

elitemadzone.org :: MadZone :: Sapunska smesa za duvanje balona

[ Pregleda: 9590 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Sapunska smesa za duvanje balona11.07.2008. u 21:19 - pre 192 meseci
Pitanje je glupo do bola (ko hoce da se smeje, slobodno ) al ja bankrotirah kupujuci nove duvaljke samo zato sto "originalna" tecnost u tim duvaljkama funkcionise bolje od bilo cega sto sam ja uspeo da napravim sredstvom za pranje sudova, em pravi bolje i vece balone em ih pravi vise odjednom. Ko ima klince razume moje muke

Zna li neko u cemu je fora i kako i od cega u kucnoj radinosti napraviti smesu koja bi funkcionisala kao i originalna

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
79.101.171.*



+41 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona11.07.2008. u 21:49 - pre 192 meseci
Imas na ovoj adresi vise receptura: http://en.wikipedia.org/wiki/Soap_bubble
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona11.07.2008. u 21:51 - pre 192 meseci
Hm, neobicno, ja kada sam bio klinac, obicno sam pravio upravo od sredstva za pranje sudova i vode i radilo je podjednako dobro kao i kupovno. Jedino sto ja nikada nisam umeo da duvam vise balona odjednom, ali kad dune vetar napravi po 10ak dok ja duvam za jedan :)
Sad koja je razmera bila.. ne znam brojcano, odokativno sam radio i stoji mi i dalje slika u secanju kako izgleda nakon sto sipam prvo sredstvo... sta znam, mislim da nije vise od 5-6% toga (a sada ih prave jacim, mozda i manje..).
Inace, mislim da je bila tema, pa potrazi, mozda je bilo nekih korisnih informacija :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona11.07.2008. u 22:02 - pre 192 meseci
Eh sad, pa radi to za jedan balon, ali kako kazes, za vise ni ja nikad nisam uspeo da napravim kako treba. Sad ima i ono pistoljce na baterije sto ima unutra propeler, pravi balone pa cepa. Izgleda da je za tecnost fora u glicerinu koga ima u skoro svim onim receptima sa vikipedije. Bas ima da probam, i hvala i od mene ne linku.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona13.07.2008. u 09:30 - pre 192 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: ....... Izgleda da je za tecnost fora u glicerinu ..........


da. 'de se on kupuje?
 
Odgovor na temu

boban779

Član broj: 16815
Poruke: 433
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+41 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona13.07.2008. u 09:37 - pre 192 meseci
U apoteci.
Keep clicking.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona13.07.2008. u 09:41 - pre 192 meseci
e hvala.
probacu da napravim ovih dana po onim gore receptima, pa cu javim rezultate.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Sapunska smesa za duvanje balona13.07.2008. u 09:50 - pre 192 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Eh sad, pa radi to za jedan balon, ali kako kazes, za vise ni ja nikad nisam uspeo da napravim kako treba. Sad ima i ono pistoljce na baterije sto ima unutra propeler, pravi balone pa cepa. Izgleda da je za tecnost fora u glicerinu koga ima u skoro svim onim receptima sa vikipedije. Bas ima da probam, i hvala i od mene ne linku.

Pa da, ali shtos je i u duvanju. Kazem, kad dune vetar pravi kol'ko 'oces :) Ali dobro, svakako moze bolje :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sapunska smesa za duvanje balona

[ Pregleda: 9590 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.