Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prelazak granice sa oštećenim vozilom

elitemadzone.org :: AutoZone :: Prelazak granice sa oštećenim vozilom

[ Pregleda: 12216 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nitogen
bgd

Član broj: 41792
Poruke: 11
*.zis.co.yu.



Profil

icon Prelazak granice sa oštećenim vozilom24.07.2008. u 13:49 - pre 191 meseci
Pre par dana me je neko ogrebao i ulubio na parkingu. Šteta nije velika ali primetna, a pritom nije oštećen ni jedan deo (mislim na farove, stakla i sl.)
Uskoro trebam da idem za inostranstvo i čuo sam od par ljudi da postoji mogućnost da mi prave probleme prilikom prelaska granice. Da li je neko imao iskustva sa tim ili su to urbane legende. Zanimaju me iskustva ljudi da bih skontao da li principijelno postoji problem ili to zavisi od onoga ko je na granici.

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom24.07.2008. u 14:02 - pre 191 meseci
ja sam vidjao na granici vidno udarena vozila kako prelaze bez problema.
Mada sam davno cuo za to da moze biti problema ako je udaren auto.
U principu, ako je nesto nebitno, tipa ogrebano ili ulubljeno malo, nema sta da se sekiras
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

nitogen
bgd

Član broj: 41792
Poruke: 11
*.zis.co.yu.



Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom24.07.2008. u 15:12 - pre 191 meseci
Tako sam i ja mislio. Kao što rekoh oštećenje je minimalno. Samo me zanima iskustvo drugih ljudi. Možda je neko nadrljao na granici..... nikada se ne zna.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.co.yu.



+896 Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom24.07.2008. u 15:50 - pre 191 meseci
Gde putujes? Grci recimo ama bas nista ne gledaju na granici.
 
Odgovor na temu

nitogen
bgd

Član broj: 41792
Poruke: 11
*.zis.co.yu.



Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom24.07.2008. u 15:59 - pre 191 meseci
Planirao sam da idem u Švajcarsku. Išao bih rutom HRVATSKA - SLOVENIJA - AUSTRIJA - LIHTENSTAJN - ŠVAJCARSKA. Ima da se naprelazim granica za medalju, mada su dosta šengenske.
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 375



+118 Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom25.07.2008. u 12:10 - pre 191 meseci
Auta se gledaju prilikom izlaska iz zemlje. Zasto? Zato sto se moze desiti da skrivis prekrsaj (npr ulubis nekog na parkingu) i pobegnes. Ako se pojavis se na (izlaznoj) granici sa ostecenim autom moras imati objasnjenje odakle ti ostecenje. Npr zapisnik policije. Ja sam imao slican slucaj prosle godine i dva puta me je zaustavljala patrola u inostranstvu i trazili zapisnik + policajac na granici koji je takodje proveravao. Auto je takodje bio potpuno teh. ispravan, signalizacija, soferka. Meni se udes desio tamo, znaci imao sam zapisnik njihove policije.
Predpostavljam da se i tebi moze nesto slicno desiti i da ce ti trebati neki dokaz da udes nisi napravio u njihovoj drzavi.
 
Odgovor na temu

nitogen
bgd

Član broj: 41792
Poruke: 11
*.zis.co.yu.



Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom28.07.2008. u 12:07 - pre 191 meseci
A da li postoji neki dokument koji mogu da uzmem od naše policije? Ako postoji da li znate za koje vreme se dobija?
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 375



+118 Profil

icon Re: Prelazak granice sa oštećenim vozilom29.07.2008. u 07:41 - pre 191 meseci
Probaj prvo AMSS da nazoves mozda znaju nesto o tome
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Prelazak granice sa oštećenim vozilom

[ Pregleda: 12216 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.