Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dali su patike original,vase misljenje

elitemadzone.org :: MadZone :: Dali su patike original,vase misljenje

[ Pregleda: 8184 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
195.252.79.*



Profil

icon Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 09:08 - pre 191 meseci
Dakle na Novom Beogradu kod Arene postoje mini trzni centri (nebi sad da ih reklamiram,ne znam dali moze da se navede ime) u kojem se nudi veliki izbor patika i sportske opreme.
Ima Reebok, Adidas, Nike, Converse i jos mnogo brendiranih i renomiranih proizvodjaca.
Elem nude patike po ceni od 2000 dinara pa navise.
Pokacio sam se sa nekim drugovima koji tvrde da to nije original a ja kazem da jeste.
Ko je u pravu, jer oni misle gde ima Adidas patike za 2000 dinara a da je to jos original?
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
89.110.203.*



+8 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 10:49 - pre 191 meseci
pojma nemam, ali ako nisu brendirane nemoj ni slucajno da ih kupujes.
 
Odgovor na temu

kristi1

Član broj: 151211
Poruke: 2012
89.110.199.*

Sajt: www.mycity.rs/Ambulanta


+88 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 11:40 - pre 191 meseci
Ma verovatno jesu cena im se sad krece oko 2500-3500 u prodavnicama.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
93.86.64.*



+115 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 12:00 - pre 191 meseci
.....jako diskutabilno.....pre par god u Jagodini sam naleteo na malu prodavnicu u kojoj je bilo svakakvih patika po ceni od 2500 din za sve modele i brendove.Na moje pitanje što su tako jeftine vlasnik je odgovorio kako 300m dalje ima još jedan lokal(veći,lepši) i da u tom manjem prodaje prošlogodišnje modele koji su ostali po par komada(veliki-mali brojevi).....odabrao sam jedan od modela Convers koji sam toliko zagledao da li je org da je i mojoj ženi,koja je bila samnom,bilo neprijatno......koliko je orginal saznao sam posle dva meseca kada su se patike bukvalno raspale......epilog:drugari su mi prilikom sledećeg odlaska u JA objasnili u čemu je fora....frajer stvarno ima dva lokala i,naravno, u prvom je orginal roba po pravoj ceni a u manjem sa kineskim falsifikatima čeka naivčine koji doleću sa strane jer lokalno stanovništvo zna u čemu je fora.Naravoučenije:kupuj u ovlaštenim radnjama,ako je skupo čekaj rasprodaju.......pozzzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 13:25 - pre 191 meseci
Ja zimus kupio u nekom megamarketu (zaboravih vise koji) na NBG patike reebok koje su bile na rasprodaji, neke lagane za vrelu africku klimu... supruga mislila da je neki zestoki falsifikad jer je videla cene po ostalim prodavnicama (nije ona odavde pa samo moze da poredi)... Medjutim, iako su kostale svega 2300 dinara (priblizno), do sada su jos uvek u jednom komadu... A to mi se sa kinezima nije NIKAD desilo, stradaju u roku od 2 meseca maksimalno.
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.adsl.beotel.net.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 15:14 - pre 191 meseci
To su outleti raznih firmi, i uopšte nisu male prodavnice. Tu se prodaju patike koje nisu uspeli da prodaju, prošle i preprošle kolekcije itd. I sve su to originali sigurno. Te cene možda deluju smešno niske ali to nije istina. Jer kod nas deru za patike. Pa pogledajte na netu, rekto koje patike pređu 100 $ i to su one ekstra patike za profesionalne sportiste. A to je u dinarima 5000!!! A kako već u staru nabavljaju stariju kolekciju cenim da ih ni 50 $ po komadu ne plate. A onda kod nas nabiju 11k, pa do čak 16k dinara!!!

U nekim od tih radnji su se i specijalizovali. Pa pošto za modele ostanu samo neki brojevi, patike se grupišu po brojevima. Znači nekoliko kolona su samo komadi u broju 44, sledeća je sa 45 i tako dalje. Neke od tih prodavnica prodaju malo specifične patike/cipele, npr. za trail running, hiking itd. Stvarno se za sitne pare mogu uzeti još uvek kvalitetne patike, ali bez praćenja najnovije mode. Mada meni je i ogavno kad vidim da se sportska oprema kupuje radi mode. Koliko ... nosi patike napravljene za automobilizam!!! Pa te patike nisu ni pravljene da se hoda u njima, a osim toga ružne su sa onom gudžom na peti. Super je i to što u nizu može da se poseti tih 4-5 radnji što garantuje da se nećete vratiti bez ulova :D
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Mardz Simpson
Moja kuca Vrsac-Beograd

Član broj: 44460
Poruke: 415
195.252.79.*



Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 15:22 - pre 191 meseci
AU197/79 je u pravu eto naveo je u samom postu i naziv prodavnice posto verovtno zna o cemu govorim to su Max Sport i Outlet jedne u nizu prodavnica koje se nalaze preko od Juzne strane Arene!
Dakle to su 99% originali
Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
*.adsl.beotel.net.

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 18:45 - pre 191 meseci
Imaš još jednu kad kreneš od Gazele poslednja u nizu. Uvek imaju neka sniženja, verovatno je moguće naći jako povoljne patike. Ja sam tu pre neki dan uzeo odlične Salomon XA pro 3d patike za trail running za 4000 dinara (kao sniženje od prošlogodišnje kolekcije, a u dlaku iste takve samo kao od ove sezone su 6000 na sniženju). U Ziri je taj model 9000 dinara.

A u tim prodavnicama što si pomenula bilo je onih adidas patika što liče na superstar model samo nemaju gumu na prednjem delu za nekih 2000 i nešto dinara. A ja sam superstarke prošle godine platio blizu 6000 dinara.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
212.200.193.*



+4 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 20:10 - pre 191 meseci
E da vam ja kazem nesto, najskuplje original patike na Menhetnu kostaju tričavih 99 dolara, a kod nas te taj model (ne znam koji je, nisam upamtio) prodaju za enormnih 24000 dinara.

Pa vi vidite dokle smo dogurali sa dranjem kupaca.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
*.static.ikomline.net.



+120 Profil

icon Re: Dali su patike original,vase misljenje27.07.2008. u 20:46 - pre 191 meseci
Original vs Falsifikat :)
i jedne i druge patike se proizvode u Kini, Vijetnamu il nekoj drugoj egzotik destinaciji
u fabrikama koje nisu vlasnistvo kompanija za koje proizvode vec su
'samo' rezervisane da u odredjenom delu godine prave patike na kojima
stavljaju znak marke/brenda koje prodaje izradjeno.
Sada desava se da u zelji za jelte, sto vecim profitom fabrika umesto
definisanih ugovorom npr. 100k, 'odlicnog' kvaliteta, koje treba da isporuci naruciocu,
napravi po zavrsetku posla i dodatnih 15k il 20k patika losijeg kvaliteta
(zaboga jeftina radna snaga, te trebaju radnici stalno da budu u formi, greske se desavaju)
koje zatim distribuira odredjenim posrednicima (kod kojih vazi pravilo - ne pitaj odakle mi roba ) po nizoj ceni
a koji su zaduzeni za daljnji 'proboj' robe, kako fabrike ne bi imale probleme zbog pravljenja vece kolicine robe.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dali su patike original,vase misljenje

[ Pregleda: 8184 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.