Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodavnica autodelova

elitemadzone.org :: AutoZone :: Prodavnica autodelova
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 4685 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slyder
precious
Bgd

Član broj: 162240
Poruke: 20
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Prodavnica autodelova09.08.2008. u 10:37 - pre 191 meseci
Cao ljudi,

prekljuce sam zvao jednu prodavnicu auto-delova (ciji sam broj nasao na netu), posto mi trebaju nosaci motora za moj auto. Covek je delovao ljubazno i krajnje profesionalno, ali posto sam zvao pred kraj radnog vremena, zamolio me je da mu izdiktiram broj sasije svog auta, kako bi po tom broju proverio koji tacno nosaci idu za njega i obecao da ce mi sutradan javiti da li ima tih nosaca i koja je cena. Naravno, juce se nije javio, a evo ni danas. Sad me brine to sto sam ostavio broj sasije svog auta (kad nisam razmisljao na vreme), pogotovo sto su zadnjih 5 karaktera sa broja sasije, ujedno i broj motora (tako je to kod Forda). Da li moze na bilo koji nacin da zloupotrebi ove brojeve. Poceo sam da sumnjam na to da njemu ti brojevi nisu bili potrebni kako bi on proverio po modelu, koji nosaci meni trebaju, vec za ko zna sta drugo.
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Prodavnica autodelova09.08.2008. u 10:49 - pre 191 meseci
Nemoj da se brines bez potrebe, te brojeve moze da nadje gde hoce

Nije u pitanju nikakva zloupotreba.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

vsi

Član broj: 34932
Poruke: 301
195.252.78.*



Profil

icon Re: Prodavnica autodelova09.08.2008. u 14:53 - pre 191 meseci
Ako si dosao do coveka preko mog sajta...ne brini. Brojevi sasije trebaju kako bi ih ubacio u katalog, i video koji tacno nosaci motora trebaju.
Inace, pozovi coveka...verovatno je zaboravio.

 
0

slyder
precious
Bgd

Član broj: 162240
Poruke: 20
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Prodavnica autodelova10.08.2008. u 17:23 - pre 191 meseci
Nisam preko tvoj sajta (iskreno, ne znam tacno ni koji je tvoj sajt ). Do telefona prodavnice sam dosao preko 'zutih strana'. Ok, sad mi je lakse, mada sam bio malo skeptican posto brojevi sasija i motora mogu da se zloupotrebe za prekucavanje... ali racunam da se covek ne bi time igrao s obzirom da drzi prodavnicu. Mada, u danasnjem svetu nista nije neobicno...
 
0

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
77.46.218.*



+115 Profil

icon Re: Prodavnica autodelova10.08.2008. u 21:12 - pre 191 meseci
.....a jel ti misliš da se i brojevi šasija tek tako prekucavaju?......za svaki slučaj prijavi ti njega u policiju "a tebe ako se sete za dan bezbednosti......"i vodi računa da ti slučajno broj šasije ne vidi majstor ili oni na tehničkom pregledu,ti su tek pravi krimosi..........
....ο τολμών νικα!
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Prodavnica autodelova10.08.2008. u 21:28 - pre 191 meseci
Ne zezajte coveka :)
Vec ti je objasnjeno, broj sasije je najmerodavniji polazni podatak da bi ti u prodavnici mogli izdati/naruciti 100% tacan kataloski deo, koji odgovara bas tvom vozilu.


Ipak, kada je paranoja u pitanju, ja je nemam od prodavnica autodelova - ali imam kada ostavljam kljuceve u nepoznatim autoperionicama ;)
 
0

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
77.46.218.*



+115 Profil

icon Re: Prodavnica autodelova10.08.2008. u 21:49 - pre 191 meseci
..........kad pomenu perionice....pre 10-ak god u KV....ostavio lik Mečku na pranje......sat kasnije po auto dolazi devojka(da li je potrebno reći atraktivnog izgleda),plaća i ostavlja veliki bakšiš;vlasnik dolazi po auto:".....pa auto je uzela vaša sestra!"...."koja moja setra,ja i nemam sestru".Organizovana ekipa nema šta,vlasnik perionice je platio Mecu......SuperMod...nisam hteo da ti pojačam paranoju...pozdrav!
....ο τολμών νικα!
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Prodavnica autodelova
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 4685 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.