Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Indesit frižider - razbijene police od sigurnosnog stakla - kome se obratiti?

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Indesit frižider - razbijene police od sigurnosnog stakla - kome se obratiti?

[ Pregleda: 8994 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mycontrails
Contrails24
Novi Sad

Član broj: 32816
Poruke: 26
87.116.149.*



+4 Profil

icon Indesit frižider - razbijene police od sigurnosnog stakla - kome se obratiti?27.08.2008. u 01:30 - pre 189 meseci
Imam Indesit kombinovani frižider sa četiri police od onog sigurnosnog stakla. Dve sam razbio danas. Da li me možete uputiti gde da se obratim za pomoć i eventualno kupim te police. Da li se one prodaju kao rezervni deo u ovim radnjama sa belom tehnikom ili u servisima? Frižider nema ni dve godine a sa samo dve police je prilično neupotrebljiv. Trebalo bi mi samo to sigurnosno staklo, plastike su ostale neoštećene.

Tokom popodneva sam okrenuo nekoliko telefona i niko pojma nema. U jednoj od prodavnica bele tehnike u Novom Sadu sam pitao i samo su slegli ramenima. Nisam nikada čuo da se nekom ovom desilo. Pregledao sam forum i nisam našao sličnu temu. Svaki savet je dobrodošao. Hvala vam unapred.
 
Odgovor na temu

djolep
Beograd

Član broj: 10598
Poruke: 739



+53 Profil

icon Re: Indesit frižider - razbijene police od sigurnosnog stakla - kome se obratiti?27.08.2008. u 08:35 - pre 189 meseci
Uz garanciju koju si dobio uz frizider stoji i spisak ovlascenih servisera. Nazovi ih i raspitaj se. Mozda imaju od nekog rashodovanog frizidera, mada sumnjam. U prodaji izvan servisa to neces naci.

Tvoje jedine opcije su:

Industrija stakla Pancevo koja proizvodi ova stakla
Zvezda AD Zemun koja je fabrika za obradu stakla i nudi i stakla za belu tehniku
Nova forma Beograd (Zeleznik) koji su zastupnici istoimene bosanske firme koja ima takva stakla u svom programu.

Uzmi tacne mere, nadji telefone na internetu i pitaj. Bez brige oni se tim poslom rutinski bave. Ako su preostale 2 police drugih dimenzija, prave mere mozes uzeti sa novog frizidera u nekoj radnji.

Mozda i u Novom Sadu ima staklorezaca koji mogu da ti nabave stakla i to ce biti stakla iz Panceva. Inace to su sigurnosna kaljena stakla kakva se ugradjuju u automobile.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Indesit frižider - razbijene police od sigurnosnog stakla - kome se obratiti?

[ Pregleda: 8994 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.