Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

masina za ves electrolux ewt 811

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: masina za ves electrolux ewt 811

[ Pregleda: 4239 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

barcode

Član broj: 10297
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+81 Profil

icon masina za ves electrolux ewt 81118.09.2008. u 14:44 - pre 189 meseci
Stara 3 godine.

1. Prvo prestao da radi odlozeni start (ima pozicije za odlaganje starta 2h i 4h), kada se stavi na 2h, onda uradi samo predpranje i stane. Kada se stavi na 4h onda radi sve normalno.
2. Prestala da okrece bubanj na pravo mesto kada se zaustavi (puni se odozgo) pre godinu dana. Uvek okrene bubanj skroz kontra. Mislim, nije problem, okrene se bubanj rukom, ali kada na masini velikim slovima pise DSP (drum self positioning), onda ajde neka i radi.
3. E sada konacno umrla, kada se ukljuci, bubanj odvrti 3 kruga i masina stane, i otkljuca vrata, kao da je zavrsila. Koji god program da ukljucim. Ponekad hoce da proradi do kraja ako je ostavim na miru dan-dva. Medjutim, u situaciji sa malim detetom, to jednostavno nije opcija.

Jedan majstor kaze da je crkao pozicioner bubnja, odnesem ga u prodavnicu delova da kupim drugi, tamo mi majstor demonstrira da taj pozicioner radi.
Drugi majstor kaze da je crkla pumpa.
Treci kaze da je crkao grejac ili elektronika.

Ja kazem, ima da kupim drugu, najjeftiniju koju nadjem, pa da mi ne bude zao sto je crkla posle 3 godine.

Ne ocekujem neke spasonosne odgovore, vise se zalim na zlu sudbinu
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: masina za ves electrolux ewt 811

[ Pregleda: 4239 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.