Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Junkers-kotao na cvrsto gorivo

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Junkers-kotao na cvrsto gorivo

[ Pregleda: 13613 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

giga545
Nis

Član broj: 170629
Poruke: 30
93.184.90.*



Profil

icon Junkers-kotao na cvrsto gorivo25.09.2008. u 14:57 - pre 188 meseci
Voleo bih da mi pomognete posto sam laik kad je u pitanju centralno grejanje , a isto planiram da uvedem u narednih mesec dana.Posto je sve manje vise isto kad pricamo o radijatorima,cevima,ventilima ... zeleo bih da cujem vase misljenje po pitanju kotlova.Obisao sam veliki broj radnji i u oko mi je zapao Junkers kotao Supraclass S K32 - 1 koji je prevashodno namenjen za ugalj.Interesuje me da li neko ima iskustvo sa ovom markom ,znam da su oni jedna od vodecih firmi za kotlove na gas i da su ljudi prezadovoljni,medjutim interesuje me kakav je slucaj kad je u pitanju kotao na cvrsto grejanje ove marke?Inace kuca je dobro izolovana (blok+heraklit ploce+puna cigla),stolarija je jelovica,dimnjak za centralno grejanje je sidelov (fi 200) i prolazi kroz sredinu kuce.Kad smo vec kod dimnjaka u prospektu za ovaj kotao pise da je preporucena visina dimnjaka 12m, dok je visina mog dimnajak 11m.Da li ovaj nedostatak od 1m visine dimnjaka moze da bude problem?Unapred hvala svima koji odvoje svoje vreme i daju koristan savet.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Junkers-kotao na cvrsto gorivo

[ Pregleda: 13613 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.