Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Placanje Visa karticom uplatnica spp

elitemadzone.org :: MadZone :: Placanje Visa karticom uplatnica spp

[ Pregleda: 4458 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Placanje Visa karticom uplatnica spp29.10.2008. u 06:39 - pre 188 meseci
Da li neko zna da li je moguce platiti karticom tj. preko interneta uplatnicu znaci onu spp tj sto je nekat bilo sdk. Treba mi posto moram da placam neke stvari u Srbiji iz inostranstva.
 
Odgovor na temu

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
217.10.60.*



+25 Profil

icon Re: Placanje Visa karticom uplatnica spp29.10.2008. u 08:06 - pre 188 meseci
Tesko, zato sam ja sebi ostavio racun u Intesi i koristim njihov online banking za placanje po Srbiji
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Placanje Visa karticom uplatnica spp29.10.2008. u 19:14 - pre 188 meseci
ok, a da li mozes iz inostranstva da prebacis novac na inteza racun ili si tamo deponovao neku sumicu koju koristis po nahodjenju ?

Koliko vremenski traje otvaranje racuna ?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Placanje Visa karticom uplatnica spp29.10.2008. u 19:48 - pre 188 meseci
Normalno da mozes da prebacis pare, a za otvaranje racuna ne znam, kratko traje ako dodjes u banku. I ne mora intesa, moze bilo koja banka.
 
Odgovor na temu

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
*.vc-graz.ac.at.



+25 Profil

icon Re: Placanje Visa karticom uplatnica spp29.10.2008. u 21:31 - pre 188 meseci
Pa ukoliko je hitno mogu da prebacim sam sebi putem online bankinga moje banke u AT na devizni u Intesi, ali obicno deponujem nesto kad odem u Srbiju jer me ovako Foreign transfer kosta min 14.5€ po transakciji, e sad ako recimo hocu da platim samo racun za mobilni od 10€ onda mi se vise isplati da deponujem.

Otvaranje racuna u Srbiji je momentalno , moras otvoriti i dinarski i devizni i prijaviti se za online banking uslugu, ali ne znam tacno kolko vremena treba za aktivaciju iste, recimo u Intesi treba oko mesec dana da dobijes miniCD s kojim se logujes i mozes da vrsis sva placanja, dok sa obicnim loginom ne moze sve.
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.static.sbb.rs.



+12 Profil

icon Re: Placanje Visa karticom uplatnica spp30.10.2008. u 11:42 - pre 188 meseci
Citat:
srdjee: Pa ukoliko je hitno mogu da prebacim sam sebi putem online bankinga moje banke u AT na devizni u Intesi, ali obicno deponujem nesto kad odem u Srbiju jer me ovako Foreign transfer kosta min 14.5€ po transakciji, e sad ako recimo hocu da platim samo racun za mobilni od 10€ onda mi se vise isplati da deponujem.

Otvaranje racuna u Srbiji je momentalno , moras otvoriti i dinarski i devizni i prijaviti se za online banking uslugu, ali ne znam tacno kolko vremena treba za aktivaciju iste, recimo u Intesi treba oko mesec dana da dobijes miniCD s kojim se logujes i mozes da vrsis sva placanja, dok sa obicnim loginom ne moze sve.


U Unicreditu se usluga OnLine banking-a aktivira za dan-dva...bar je tako bilo ranije
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Placanje Visa karticom uplatnica spp

[ Pregleda: 4458 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.