Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?

[ Pregleda: 3800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?26.11.2008. u 12:25 - pre 186 meseci
Trazeci radijatore za centralno grejanje ,naidjem na CINi iz Cacka..na koju sam i zaboravio .
Vidim da imaju u ponudi elegantne radijatore tipa : http://www.cini.co.rs/index.php?act=3&sub=3 koji mogu da se idelano uklope u bilo koji enterijer jer vidim da moze da se bira oblik i boja izgleda....
Citao sam o kvalitetu i certifikatima na njihovom sajtu i sve je to bajno i sjajno...no, ima li ko iskustva sa njima i sta mislite o ovim radijatorima ?

Hvala unapred .
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

goranjanca
dipl.ing.maš.
Novi Sad

Član broj: 202945
Poruke: 2
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?29.11.2008. u 19:37 - pre 186 meseci
Ja znam za desetak stambenih objekata na koje smo stavljali CINI susace u kupatilima i nije bilo nikakvih problema. Trenutno radim projekat za poveliki poslovni objekat u Novom Sadu sa cini radijatorima (aluminijumski clankasti). Investitor je i za svoje prethodne objekte koristio njihove radijatore. Eto, to je neko moje iskustvo, valjda ce vam korisititi.
pozdrav
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?30.11.2008. u 10:33 - pre 186 meseci
Hvala za informaciju . Inace ono sto sam procitao na sajtu i onih par slika su me "zagrejali" za ove radijatore. Skoknucu do Cacka u narednom periodu da vidim na licu mesta sve sto me interesuje. Ova nova serija radijatora izgleda i estetski i trebalo bi da ima odlicne karakteristike.
Kupujmo domace ! LOL

pozzz
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Cini -Cacak ....kakav je kvalitet ?

[ Pregleda: 3800 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.