Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help

[es] :: SOHO Networking :: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help

[ Pregleda: 2641 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

motherland
Motherland
po grfu lutam ja
Beograd

Član broj: 204714
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help12.12.2008. u 20:35 - pre 187 meseci
Cika iz SBB-a mi je povezao net preko LAN kabla pre nekog vremena,radi super.Medjutim,dodje vreme da mi treba LAN port da bih mogao preko njega da share-ujem konekciju sa cimerom.Posto nisam bas pametan za ove stvari molim za pomoc u vezi kreiranja internet konekcije i povezivanja preko USB kabla koji sam dobio zajedno sa driver-om za povezivanje preko USB-a u kutiji za modem.
Pola dana sam izgubio ali jednostavno,nisam ja za ovo,please help.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help12.12.2008. u 20:48 - pre 187 meseci
Bolje nemoj da prebacuješ na USB, uglavnom se žale na takav internet. Uzmi još jednu mrežnu ili možda ruter (ovde i svič može da pomogne), čak je bolje rešenje i da svaki put menjaš kabl nego USB.

Inače među drajverima postoji readme.txt gde je sve objašnjeno.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help12.12.2008. u 20:58 - pre 187 meseci
Nekima radi super, nekima ne... Ništa te ne košta da probaš, zar ne? Pa ako radi - super, ako ne radi, onda poslušaj calexxa.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

motherland
Motherland
po grfu lutam ja
Beograd

Član broj: 204714
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help12.12.2008. u 21:07 - pre 187 meseci
Calexx-a cu poslusati ali pre toga naravno zelim da probam i preko USB-a,ukoliko neko zna kako da sredim tu konekciju please help.Da se ne bih odmah zaletao sa kupovinom nove mrezne kartice(iako nisu mnogo skupe).Sigurno neko ovde ima vezu preko USB-a,zato molim za pomoc brothers.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help12.12.2008. u 21:19 - pre 187 meseci
Ako ćeš da me poslušaš, onda za početak pročitaj uputstvo koje imaš među drajverima pa pitaj ako negde zapne. Ja sam prvih par dana koristio USB dok nisam kupio svič (a posle naravno ruter).
 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.dynamic.sbb.rs.



+80 Profil

icon Re: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help17.12.2008. u 20:08 - pre 186 meseci
Za početak, da li si instalirao drajvere za modem ?
it works on my machine
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kablovski net preko USB-a,ne preko LAN-a? Help

[ Pregleda: 2641 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.