Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47416 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 12:53 - pre 186 meseci
Citat:
Horvat:naravno jos par stvari se verovatno salje,ali ne mogu se setiti...
mobilni sma zove hot line ,shalje dating sms-ove ...etc...sve dok vlasnik spava....
u prevodu ,mob ide u nocni izlazak :D

Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 14:09 - pre 186 meseci
znaci ja Marko i Horvat se mozemo ubiti objasnjavajuci da je to fizika i elektrotehnika ali vi ste gotovo ubedjeni da je zavera....OK

E ovo je dobra fora za mobilne telefone....da isto je u pitanju zavera....verujte mi zavera 1000%

Ako su takozvane ZIVINJARE zivine sijalice onda je to jos jedna rec zanaziv sijalice...super ovo jos nisam cuo
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 14:39 - pre 186 meseci
Citat:
bugsu: mobilni sma zove hot line ,shalje dating sms-ove ...etc...sve dok vlasnik spava....
u prevodu ,mob ide u nocni izlazak :D

zaboriavio si slappin' the bitchez :D
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 15:03 - pre 186 meseci
Sta vas sad spopali mobilni telefoni odoste u off topic
ovo je tema za bandere i gasenje svetla


pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 17:32 - pre 186 meseci
Citat:
Horvat: zaboriavio si slappin' the bitchez :D

zavisi od moba....ako je mob noviji ...on je malo "zivlji" onda...a oni stariji ne maju bateriju za to "izivljavanje"

al su oni u mladosto svi isti :)

mada vidim ti si upuceniji u davanje takve vrste usluga :P


Citat:
ptak 13.: znaci ja Marko i Horvat se mozemo ubiti objasnjavajuci da je to fizika i elektrotehnika ali vi ste gotovo ubedjeni da je zavera....OK

ti se ubise verovaci da su svi ovde ozbiljni :)




e a ovaj ....niko nije rekao (il ja nisam procitao)
jel su bandere drvene , metalne ili cak betonske....a ? negde ima jos drvenih ...
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 18:44 - pre 186 meseci
Ne samo da negde ima drvenih, nego ima i onih koji su od neobradjenog drveta!
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 18:54 - pre 186 meseci
nemaju,pisi spojeno :P

hoces da ti posaljem stojana?:D

a sta mislite o onim nevidljivim banderama? svetlo gori preko dana,a nocu ne gori...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 18:54 - pre 186 meseci
U svakom slučaju, zaključak iz dosadašnje diskusije je da je veliki broj ljudi svestan ovog fenomena, ali da niko nema pojma zašto se to dešava. Oni koji znaju o čemu se radi, znaju da ne može biti u pitanju puka slučajnost.

A "genijalci" bi mogli da malo šire tumače pojam zavere. Ne mora zavera biti nužno protiv mene/tebe/nekoga. Zavera može biti bilo koji plan koji se odvija u tajnosti, ne i neizostavno na nečiju štetu. U ovom slučaju zavera bi bila da postoji neko pravilo po kom te bandere funkcionišu a da mi tog pravila nismo svesni, iako smo svakodnevno svedoci tih dešavanja.

Ne znam, čudno mi je da baš niko nema pojma o čemu se radi. Sumnjam da su u pitanju "nadljudske" sposobnosti, koje se spominju na netu. Ja mislim da svako može da ugasi banderu (koja se gasi) samo ako prođe na pravom rastojanju od nje. A ovo objašnjenje sa frekvencijom sijalice itd. to ne pije vodu u slučaju tihog pešačenja, kada nema žive duše okolo a bandera se ipak ugasi. A i jako je mala verovatnoća da se baš potrefi frekvencija brujanja motora i fekvencija sijalice. Pa onda bi sve sijalice popucale pre ili kasnije kada na hiljade automobila bruji oko njih. Ne, nije ni to. Ali nice try.

Idemo dalje :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:00 - pre 186 meseci
jesi ti otvorio temu?
i jesi pitao oca?
jesi uradio ovaj ogled sto sam ti predlozio?

i nije samo frekv. navedena kao uzrok...citaj sve
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:08 - pre 186 meseci
Ja koliko vidim ovde svi pricaju tacno a neki i dalje se prave NEVERNE TOME....
Sine pitaj caleta i on ce ti reci da nije zavera....
Napisasmo 6 stranica i sta samo smo naveli frekvenciju....jao jao jao sta smo sve mi naveli....stigosmo i do drvenh stubova, pa ih podelismo na obradjene i neobradjene.....jos da kazes da su od poliestera pa tek onda da se zbunimo...
Sto se tice badera....brate VRACAR znaci nema drvnih, nisam bio tamo ali ne verujem da ih ima....sigurno su celicne cevaste ili betonske.....

Mani se HORVAT da ga teras na ogled, neko ce poginuti tamo od tih "ispravnih" bandera.....znaci te koje se pesice kad prodjete gase i pale, ajde drzite se malo dalje od njih...ko zna kako je to uzemljeno povezano i sl...

Uglavnom nadam se da smo razumeli svi da nije zavera, spejs satl, E.T. i sl....sem ako ZLACAROBNICA tu nije umesala prste

Pozdrav ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:15 - pre 186 meseci
^^vid' malog sto je zap'o za carobnicu :D:D
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:34 - pre 186 meseci
Lakse malo vas dvojica, smirite dozivljaje- nemojte da vas pretvori u zabe
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:45 - pre 186 meseci
@Horvat.....
Ma ima dobar nick za ovu temu..... nisam se zapeo....mada ako izleda bar pola onako kako izgleda avatar, nije lose, nije

@ Majstor_Pućko
Majstore....ne brini, niko nas nece u zabe.... i nemoj sad da i zabe predju u DBA, CIA, BIA, uhodjenje....zavere....

Pozdrav
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 19:57 - pre 186 meseci
Sta da predju... Pa vec jesu! Samo neko treba jos sve to kreketanje da provali, i da bude upucen u najvece tajne univerzuma.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:02 - pre 186 meseci
Citat:
djyova: Sta da predju... Pa vec jesu! Samo neko treba jos sve to kreketanje da provali, i da bude upucen u najvece tajne univerzuma. :D


E to je dobro
naprimer pitanje, zasto zabe vise krekecu nocu nego danju, cuo sam da je neka zavera da se tako DB sunja po rekama...da li je istina, vase misljenje ?!

HAHAHAHA ovo bi bilo jako ! ! ! samo steta jos niko nije provalio..... ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:24 - pre 186 meseci
Citat:
Horvat: nemaju,pisi spojeno :P

ne seri ,ozb ? nisam to znao :D ja inace volim na slogove da pisem....NOT.....
nisi cuo za typo nikad a? :PP

Citat:
Horvat: ^^vid' malog sto je zap'o za carobnicu :D:D

aaa i ti si to primetio?
ja skontao od njenog prvog posta u ovoj temi kako se decko primio odma...obradovao se kako ima ovde zenske populacije .....internet je cudo

Citat:
ptak 13.: @Horvat.....
Ma ima dobar nick za ovu temu.....:D nisam se zapeo....mada ako izleda bar pola onako kako izgleda avatar, nije lose, nije :D

e to je lepo sto si priznao (pola toga)...svidja ti se ok je ....otvori neku temu " es ljubav na prvi pogled " zlobnica i ti ste prvi :D

Citat:
ptak 13.: @ Majstor_Pućko
Majstore....ne brini, niko nas nece u zabe....:D i nemoj sad da i zabe predju u DBA, CIA, BIA, uhodjenje....zavere....


esi ti naivan decko...ccc...ti stvano mislis da zabe postoje kao ziva bica??? :P
te zabe je zapad napravio da nas spijunira...tako da opet dodjemo na isto.... :)



mene jos nesto zanima (i ako mi niko nije na moja pitanja odgovorio)

ako je ugasena ulicna rasveta i prodjes autom koji radi na istoj frkvenciji tj potrefi frkvenciju na kojoj je sijalica ,dal ce se onda upaliti sijalica? suprotan efekat...AHA!!! :)

Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

cileanac
beograd

Član broj: 27870
Poruke: 106
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:30 - pre 186 meseci
uhvatio sam jednu xexexexexexe
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:39 - pre 186 meseci
E malo ste preterali sad ovo oko carobnice..ja se nasalio ali vi ga bas preteraste...inace da, u temi "koliko se brojimo, 200 000 clano " tako nesto, sam takodje postavio pitanje da je cudno to da ima malo zenske populacije na ESu pa sam povodom toga i ono prvo napisao....
Znaci samo je bila sala, ono volim da se salim, ali vi ste ga malo preterali.....ali ok, ne ljutim se ja nikada na sale na svoj i tudj racuna

E jbg sad, pa otkud frekvencija ugasenoj sijalici....ne moze to sto si pitao nikako, da se upali ako prodjes....tesko
Moze ako je zatreses a sve ostale rade pa da i ta jedna proradi, mozda ako znas neku koja ima los spoj, labav, pa vidis dasve rade a ona ne, ti se kolima naostri na nju ima da zasvetli

Sto se tice uvoznih zaba moguce moguce


@cileanac
Sta si ti okacio ovde majke ti, ovo lici na DBA KODOVE
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.79.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:49 - pre 186 meseci
E kad je vec ovde zajebancija na moj racun....moram da te ispravim jbg
Citat:
bugsu: e to je lepo sto si priznao (pola toga)...svidja ti se ok je ....otvori neku temu " es ljubav na prvi pogled " zlobnica i ti ste prvi


NICK nije Zlobnica nego Zla carobnica..... znaci gresis decko, da se i tebi ne svidja a ?

e stvarno nigde na ESu ne videh temu upoznavanje....preldozicemo Gojku to a
A mozete i ti i Horvat da nam se pridruzite, vidim vi se muvate preko negacija, ali jbt Horvat je musko ako se nevaram

Naravno izvinjavam se Horvatu ali i Carobnica je usla u masinu a nije se pitala nista, te stoga moram i ja malo da se salim
naravno bez ljutnje ! ! !

P.S. Osecam da ce tema pod LOCK pa ajde da se zezamo jos malo dok mozemo ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)05.01.2009. u 20:54 - pre 186 meseci
Citat:
ptak 13.: E kad je vec ovde zajebancija na moj racun....moram da te ispravim jbg :D


NICK nije Zlobnica nego Zla carobnica..... znaci gresis decko, da se i tebi ne svidja a ?:)

e stvarno nigde na ESu ne videh temu upoznavanje....preldozicemo Gojku to a :D
A mozete i ti i Horvat da nam se pridruzite, vidim vi se muvate preko negacija, ali jbt Horvat je musko ako se nevaram :D

Naravno izvinjavam se Horvatu ali i Carobnica je usla u masinu a nije se pitala nista, te stoga moram i ja malo da se salim :D
naravno bez ljutnje ! ! !:D

P.S. Osecam da ce tema pod LOCK pa ajde da se zezamo jos malo dok mozemo ! ! ! :D


OMG ...sad ste poceli da "kakite" :P
ako je Zla carobnica onda je zlobnica...(zena koja je zla = zlobnica = zla carobnica) kontas?[ili pohahontas]
btw vidi se da stitis zlobnicu ,zaljubio se od usiju do usiju ...love is in the air....

Meni se cini (ovi stariji tj ovi sto su ranije na es-u znaju to bolje) da je bio neki par koji se spandjao zahvaljujuci ES-u...nek neko od starijih potvrdi .....

sad bi nesto za Horvata odgovorio al necu ...nzm kakav je covek pa da se ne naljuti na mene :) bolje da cutim :D

HINT: shemale :D

nece ova tema lock jer nije skrenuto sa teme ...pito je covek jel je zavera il ne ja se drzim da je zavera i branim taj stav....nije off.....


EDIT:
cileanac a u beogradu....to ko amerikanac u rusiji...nesto tu meni smdi
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47416 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.