Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 46802 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.214.*



+3 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 14:45 - pre 185 meseci
aaaaaajok nije zavera ..pazi ovo
Meni u Operi ispise da ima 6 stranica u ovoj temi a zapravo ih iima 7!!!!
nemoj sad neko da kaze da nije zavera...mislim da sam stavio tacku na ceo ovaj slucaj :D


EDIT: sad vec osma al meni i dalje pise 6 ..
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Dush0ica

Član broj: 199497
Poruke: 10
77.46.207.*



+41 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 15:32 - pre 185 meseci
I, ko je na kraju bio telefon ?
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 16:10 - pre 185 meseci
Citat:
bttp: "Nešto" svakako jeste, a i da ima bilo kakav relej, bilo bi prilično moguće da ima i senzor koji aktivira taj relej. Tako da, na kraju cela priča i ne ispada tako "nemoguća" kakvom se nekima u startu činilo.

Očigledno je da se bandera zdravo gasi i pali, tj da to nije posledica nekakvog kvara, lošeg uzemljenja i sličnih pretpostavki. Ostaje pitanje zašto bi ona imala bilo kakav relej, te zašto bi se tako ponašala. Taj relej nije pao s marsa, znači neko ga je postavio s nekim ciljem. Kojim? To je ono što nas zanima :)


1. nisi jos odg. sta ti je otac rekao [ako si ga i pitao]
2. relej [ako je relej na doticnoj banderi,a ne kvar...ne mislim na snimak] je postavila elektro distribucija
cilj:stednja!!

da li zivis u zgradi/si bio nekad u zgradi? ako je na bilo koje odgovor DA ,onda znas da postoji prekidac za svetlo,s kojim je svetlo upaljeno odredjeno vreme [zavisi od zgrade]
cilj:stednja!!
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
93.86.201.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 16:21 - pre 185 meseci
Zanimljiva tema ;) Heh, evo ja mogu da tvrdim sto znaju i moji drugari, kad god prodjem kod 2 bandere ona se ugasili ili upali sve zavisi u kom je stanju kad ja prolazim :) Zbog toga su me prozivali da sam radioaktivan jer po defaultu sedim za racunarom vise od 8 sati :) E sad jos gore je sto sam tom ulicom prosao sa devojkom koja zna za tu situaciju :) i kako sam prisao banderi ona se ugasila ;) nasta sam ja stao i iznervirao se, a ona se smejala :) cudno je sto je ona delovala na mene samo. Mislim znam da realno niko ne veruje u ove stvari, ali ja potvrdjujem pricu lika sto je pokrenuo temu, jer jednostavno meni se to desava :)

Inace sigurno je ovo jedna velika zavera vanzemaljaca i piramida.
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 16:55 - pre 185 meseci
Tema je baš-baš. Moraću i sam okačiti sliku, ako ne zbog muvanja(suprotnog pola) ono barem da plašim malu decu. :)

Nego, u vezi ovih mahnitih bandera, znam da imaju one sa tajmerom što se pale i gase, ali ove da se baš gase ili pale kad neko prođe pored njih nisam jos video, pretpostavljam da im nisam interesantan.
Dajte još malo snimaka ako nije problem, ali ne ove što imaju relej ili šta već, nego baš da neko snimi, dok prolazi pored, da se svetlo ugasi ili upali.
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 16:58 - pre 185 meseci
@gm pa to ja trazim poslednjih x stranica,da neko prodje ne samo jednom,nego tamo-vamo,da proveri da li utice bas on/a kao osoba ili je slucajno [odnosno kvar/automatika]...
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 18:54 - pre 185 meseci
@ bttp
Mesas malo senzore sa relejima, nemoj tako, jedno je senzor drugo rele. Ova bandera definitivno ima rele jer da ima senzor gasila bi se kad neko prodje ili obrnuto ( pricam za banderu sa youtube) a moj zakljucak je da definitivno nema automat 9 kao oni stepenicni ) jer za to treba taster i culo bi se cak cak cak u brzoj varijanti....
@bugsu
I ja sam imao slican problem ali je resen, restartuj komp ili operu


Citat:
Dush0ica: I, ko je na kraju bio telefon ?


E ovo je vec nedefinisano bitanje

@Silencer
Da li mislis da osobe koje dugo rade sa racunarima stvarno imaju neke elektricne osobine da uticu na baderu, ja mislim da ne bas tako kako si ti to objasnio. Mislim da je u trenutku kadase ti nadjes kod bandere da si ti DIPOL koji remeti rad magnetnog polja i onda dolazi do kontra efekata, posto je cura bila u blizini ona je bila da kazem drugi DIPOL u tom polju i nije doslo do efekta.....ja bi to tako definisao...ali razmislicu malo da bi utvrdio kako to da ti i jos neki deluju na rad bandere....zanimljivo ?!?!?!

@GM_X
Taman se sve stisalo i ti opet palis vatru, kakvo bre muvanje

@Horvat
Da i ja cekam odgovor oca i snimak tog paljenja i gasenja kad prolazite ali nikako da ga dobijem

Pozdrav ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 19:25 - pre 185 meseci
docekacemo mi i drugu godinu a odgovora nece biti :D

p.s. jesi procitao one pp-ove?:P
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 19:47 - pre 185 meseci
Defunitivno da se radi o losim spojevima na banderi
zato se pali i gasi nezavisno od vremena


pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 20:27 - pre 185 meseci
Citat:
ptak 13.: @ bttp
Mesas malo senzore sa relejima, nemoj tako, jedno je senzor drugo rele. Ova bandera definitivno ima rele jer da ima senzor gasila bi se kad neko prodje ili obrnuto ( pricam za banderu sa youtube) a moj zakljucak je da definitivno nema automat 9 kao oni stepenicni ) jer za to treba taster i culo bi se cak cak cak u brzoj varijanti....

Ne mešam senzor i relej, već kažem hipotetički: ako već neka bandera ima relej, nije daleko od pameti da neka druga ima pored releja i senzor. Nije skup za ugradnju, a ima isto smisla kao i ovakav relej - znači nema smisla ovako na prvi pogled.
Citat:
Marko Enter: Defunitivno da se radi o losim spojevima na banderi
zato se pali i gasi nezavisno od vremena

Definitivno ne, jer se ne bi onda tako "zdravo" gasila i palila. Dolazilo bi do varničenja i sl. Ne, ova se lepo ugasi i upali, bez nećkanja. Ti ne znaš kako radi loš spoj - ne radi ovako uredno.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 20:31 - pre 185 meseci
hajde da ti jos malo objasnim [sve teoretski,odnosno hipoteticki,jer ne znam koja je bandera u pitanju i slicne detalje]
ne gase se sve bandere,jer bi onda bio mrak i besmisleno i jebalo bi oci kad bi se sve bandere gasile
gasi se jedna,koja ima najmanju svrhu,da tako kazem,najmanje bitna/prometna/najsvetliji deo...sta god

edit:
ne bi morala varniciti
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:11 - pre 185 meseci
Citat:
bttp:  Ti ne znaš kako radi loš spoj - ne radi ovako uredno.


Odkud ti znas da ja ne znam ?? Ja se bavim elektricnim instalacijama i elektronikom
i ja mislim da zbog malih vibracija usled vetra itd , dolazi do gasenja


pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:22 - pre 185 meseci
^^nemoj tako,vidis da on zna ipak,a i nisu to cista posla,ti releji ;)
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:25 - pre 185 meseci
Ja znam ono šta vidim, a ti se samo d'izvineš proseravaš i usput se trudiš da budeš duhovit što ti baš i ne polazi za rukom. Mani se toga, nije to tvoj fah. Smisao za humor zahteva natprosečnu inteligenciju, znači za tebe - nedostižno :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:30 - pre 185 meseci
sad si kao duhovit?poslusaj svoj "savet" ;)
a ti verujes u ono sto vidis,a eto,objasnjeno ti je jedno 10 puta [od jedno 3-4 razlicite osobe,koje nisu u nikakvom medjusobnom kontaktu najverovatnije] ZASTO SE TO DESAVA
i prc. ti opet iznova ;)

inteligencijo javi se...
 
Odgovor na temu

plavi9

Član broj: 202841
Poruke: 55
79.101.186.*



+1 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:39 - pre 185 meseci
Ljudi, pa ovo je...Twilight Zone...
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:42 - pre 185 meseci
I da ova tema dozivljava propast posle celih 8 stranica, ili je ovo tek zatsije pred buru....misterija pocinje

Sto se tice toga oko Marka entera i Bttp-a , cuj decko se stvarno bavi elektrotehnikom i energetikom i sve ti je lepo objasnio samo si ga mozda lose shvatio.....Pozdrav za Marka ovim putem

Sve je vec receno i svi razlozi su datijedni su da je rele u pitanju drugi da je los spoj....sve ostalo je nemoguce...

@Horvat
A procitao sam privatne poruke a tebi na mastu prepustam da zamisljas od koga su bile i kakve sadrzine

Pozdrav svima ! ! !
Evo i sad imam jednu, vidi

Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:46 - pre 185 meseci
svasta je moguce,samo treba se prvo proveriti da li si ti uticao na banderu [rekoh vec kako]
ako nisi ,stanes,pogledas,da li se nekako periodicno pali,ili po nekom levom principu...


uuuu jos jedna poruka :D
garant nije ni ova od carobnice :D
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:46 - pre 185 meseci
Jel to već nestalo gasa kad ste svi nervozni i bez razloga napadate jedni druge, na više tema odjednom? Ne mislim na nikoga posebno nego imam takav utisak večeras. Mislim, cheer up, ipak su praznici u toku. Zašto ste svi u PvP raspoloženju? :)
E bandere bandere, ko vas izmisli.
Nisu to čista posla, ja vam kažem.
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

plavi9

Član broj: 202841
Poruke: 55
79.101.186.*



+1 Profil

icon Re: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)06.01.2009. u 22:49 - pre 185 meseci
Mozda ima gremlina po banderama...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gašenje bandera u prolazu - zavera ili slučajnost :)

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 46802 | Odgovora: 212 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.