Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

spajanje gitare na komp

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: spajanje gitare na komp

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15980 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gutajazz
Dragan Nenadić
nemam
Smederevo

Član broj: 212011
Poruke: 7
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: spajanje gitare na komp08.05.2009. u 08:36 - pre 182 meseci
Latencije ima, ali je neprimetna, i mnogo manja nego ako priključiš gitaru na line in. U svakom slučaju bićeš prezadovoljan, a takođe imaš i manje šumova i pištanja nego ako priključiš na line in. Ako koristiš od softvera Guitar Rig onda obavezno na svaki zvuk ubaci komponentu Noise reduction. Ona ti ubija skoro svaki šum, a ne gubi se na kvalitetu zvuka.
 
Odgovor na temu

LexLuthor
Dusan Stefanovic
ucenik, gimnazija Trstenik
Trstenik

Član broj: 214650
Poruke: 10
*.illusion.rs.



Profil

icon Re: spajanje gitare na komp13.05.2009. u 13:47 - pre 182 meseci
super, samo sto ga nema u prodaji ni u mitrosu, artist systems, music media centru... Jel zna neko mozda neku slicnu prodavnicu?
 
Odgovor na temu

LexLuthor
Dusan Stefanovic
ucenik, gimnazija Trstenik
Trstenik

Član broj: 214650
Poruke: 10
*.illusion.rs.



Profil

icon Re: spajanje gitare na komp30.05.2009. u 10:48 - pre 182 meseci
E, ipak sam se odlucio za Toneport ux1 od Line 6, narucio sam, pa cu napisati utiske kad stigne... Hvala svima u svakom slucaju...
 
Odgovor na temu

LexLuthor
Dusan Stefanovic
ucenik, gimnazija Trstenik
Trstenik

Član broj: 214650
Poruke: 10
*.illusion.rs.



Profil

icon Re: spajanje gitare na komp06.06.2009. u 14:06 - pre 182 meseci
Evo ovako. Prvi i jedini problem koji se javio bio je oko instalacije softvera. To sam relativno brzo resio, registrovao ga, bla bla, ukacio gitaru, i onda je magija pocela :P Salu na stranu, sjajna sprava za kucno sviranje, latencija je neprimetna, boje koje daje su sjajne, ja bih vrlo rado kupio metal pack, ali sacekacu ipak neko vreme, odlicno zvuci i bez toga. Dolazi sa dosta presetova, sto je odlicno, ali jos bolja stvar je to sto na njihovom sajtu postoji baza sa presetovima napravljenim od strane korisnika, koji su jako dobri, i uz malo tweakovanja, dobicete ono sto ste zeleli. Jedina stvar je to sto ste ograniceni snagom zvucnika, i ne koristi pun potencijal snage istih, ali ipak to nije pojacalo... Dakle, toplo ga preporucujem sto se kucne svirke i snimanja tice, kvalitet je izvanredan!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: spajanje gitare na komp

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 15980 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.