Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najgore auto kasko osiguranje

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najgore auto kasko osiguranje

[ Pregleda: 7607 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Reno4
Vlada Pavlovic

Član broj: 133008
Poruke: 173
93.86.62.*



+3 Profil

icon Najgore auto kasko osiguranje23.02.2009. u 12:53 - pre 184 meseci
Hteo bih na ovom forumu da malo razmenimo iskustva o osiguravajućim društvima, tj. kako je ko prošao sa naplatom štete. Budući da firma u kojoj radim radi sa skoro svim osiguravajućim kućama, mogu da dam dosta preciznu i pouzdanu sliku.
Elem, ubedljivo je najgore Takovo osiguranje (problemi sa procenom, odobrenjem, plaćanjem-uvek pozovite za 10,15min onda nema ko da se javi, pa pozovite kolegu a pa trebalo je da pozovete Miru itd.)
Ubedljivo je najbolje AMS Osiguranje - s njima nema nikakvih problema, sve odlično funkcioniše, čak zovu i podsećaju da treba da dobiju račun jer bez toga ne mogu da plate.
Ostali su negde u sredini, od slučaja do slučaja. Možda je Wiener malo odskočio u zadnje vreme.
Napominjem da sam ovo napisao iz ugla firme koja popravlja oštećenja na vozilima, a ne iz ugla korisnika osiguranja. U te "igre" sa procenom, učešćem u šteti, o uslovima dobijanja kaska (zeder, alarm) i ceni polise (kao i situaciji gde "morate da isplatite sve rate za osiguranje pa ćemo onda da vam platimo tu popravku" ne ulazim.
Kakva su vaša iskustva?
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Najgore auto kasko osiguranje23.02.2009. u 15:40 - pre 184 meseci
Pozdrav,

e pa kad si to pisao iz ugla nekog ko popravlja vozila ostecenima, onda treba da znas da pre svega nemaju svi takvi podjednak tretman kod samih osiguravajucih kuca, pa tesko da icije iskustvo moze biti reper za sveukupnu sliku. Ti si, doduse, napisao iz ugla svog iskustva, ali bitno je znati i ovo sto sam ja naveo. Primera radi, pre desetak godina velika nesreca u kanjonu Morace i bas Takovo je isplatilo prakticno i vise od zakonske obaveze. O to osiguravajuce drustvo, bas akonto tog dogadjaja, mnogi su se ogresili, i ne da nisu ni zapazili taj "detalj" koji ih je doveo do ivice likvidnosti i to bas zato sto nisu stali na linuju zakonske obaveze i ni dinara preko, vec su se i nadalje ogresivali o to osiguravajuce drustvo. Tada se politika te kuce menja, uglavnom napustaju prestonicu koja je je za njih tada bila oslonac ekspanzije, i danas posluju tako kako posluju.

AMS je zasluzeno dobio tu kvalifikaciju, po mom misljenju i iskustvima.
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Najgore auto kasko osiguranje25.02.2009. u 18:06 - pre 184 meseci
Kako posluju danas ? Inace nisam razumeo o kakvoj nesreci govoris i ko se to ogresio o Takovo!? Mene ova tema zanima jer uskoro kupujem nov auto i platicu full kasko. Citam po forumima da je Wiener super. Ja cu ipak probati da se raspitam za varijantu bez ucesca u steti.

Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

smatch
beograd

Član broj: 151656
Poruke: 177
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Najgore auto kasko osiguranje25.02.2009. u 18:53 - pre 184 meseci
Koliko Ja znam takovo osiguranje spada u najkorektnija drustva za osiguranje. Uvek su ili prvi ili medju prvima u brzini likvidacije stete. Ni visina odstete nije nikada bila problem. Sa njima uvek mozes da se dogovoris odnosno uvek ti preporuce dva tri servisa za popravku. A mozes i sam da biras gde ces popraviti auto za dobijenu odstetu. Mozes li konkretno da opis jedan slucaj nekorektnosti?
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.74.*



+6455 Profil

icon Re: Najgore auto kasko osiguranje25.02.2009. u 19:01 - pre 184 meseci
Meni su u servisu isto tako nahvalili AMS Osiguranje...
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Najgore auto kasko osiguranje25.02.2009. u 19:25 - pre 184 meseci
Pozdrav,

krenula je velika hajka na Takovo osiguranje prilikom pomenutog slucaja, svi su potrazivali svoja dugovanja od njih pretpostavljajuci da ih nece moci isplatiti posle tog humanog poteza, tako da je medijski kreirana slika o nelikvidnosti tog drustva koje je ipak uspelo da prezivi "veliku cistku" od 24 pogasena osiguranja pre nekoliko godina, ali se iz Beograda skoro u potpunosti povuklo od tada.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Najgore auto kasko osiguranje

[ Pregleda: 7607 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.