Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina

elitemadzone.org :: MadZone :: Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina06.03.2009. u 18:20 - pre 184 meseci
Da li do surčinskog aerodroma "Nikola Tesla" može da se dođe alternativnim putem preko Surčina (dakle ne auto-putem) ... Stvarno je pitanje za Madzone... Ja sam gledao na Google Earthu i rekao bih da može ali zaista nisam siguran u to. Znači interesuje me dolazak do regularnog parkinga...

edit: moguce je

[Ovu poruku je menjao pyc dana 06.03.2009. u 20:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina07.03.2009. u 00:37 - pre 184 meseci
@pyc

A koja je polazna tacka ???

Ako dolazis iz "starog" BG mozes ici obilaznicom preko Ostruznice,pa preko Surcina do aerodroma.
Sa Bezanije i NBGD se ide Surcinskom ulicom i pre ulaza u Surcin je odvajanje ka aerodromu.
 
Odgovor na temu

pyc
Marko Domanović
Beograd

Član broj: 2771
Poruke: 902

Sajt: www.getmonero.org


+80 Profil

icon Re: Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina07.03.2009. u 06:46 - pre 184 meseci
Polazna tačka je recimo NBG, blokovi pored Save... Sve je to ok, ali ja nisam još shvatio način da ako si došao preko autoputa i normalno parkirao na parkingu koji se plaća, na jedinom izlazu sa parkinga, upućen si jedino opet nazad ka autoputu, tako da sam morao da napravim 2 prekršaja da bih se domogao Surčina...

Edit: čini mi se da sam i ovo provalio sa Google mapsa.. :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prilazak surčinskom aerodromu iz Surčina

[ Pregleda: 2201 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.