Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?

elitemadzone.org :: MadZone :: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10582 | Odgovora: 59 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nenad1234BGD
Beograd

Član broj: 152322
Poruke: 18
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?11.03.2009. u 23:36 - pre 184 meseci
Mislim da, posle svega, ovako nesto nece proci zato sto jednostavno nece biti para za ovakve akrobacije.

A para nece biti zato sto drzava hoce/treba da pozajmi novac od MMF-a. Da bi pozajmili novac koji navodno treba da se koristi za ocuvanje makroekonomske stabilnosti MMF ce najverovatnije traziti da se:
- smanji potrosnja
- izvrsi rebalans u korist investicija
- a jos mislim da ce traziti i da se revidira vrednost dinara, tj da ga puste da jos malo klizne.

Na stranu sto stalno pricaju da treba zavrsiti privatizaciju ili bar restrukturiranje vec godinama, i da se treba resiti javnih preduzeca... hajde cak i da to ne traze i ovo je nedostizno sto ce mozda traziti.

Na kraju krajeva, moguca je i opcija da se ne dogovorimo sa MMF-om. I onda ce nam opet svet biti kriv sto nam ne daju novac, zavera itd... I dan danas se prica o dilu sa MMF-om kao nesto sto sigurno prolazi, osim ako ovi nasi nisu naumili bas da "skinu gace" na sve zahteve MMF-a.

Sto se tice prosecne plate - mozda se to odnosi na prosek onih delatnosti za koje drzava ocekuje da ce biti na udaru - mozda metalci i tako ta bransa?

Mada, moja neka racunica kaze da ako smo u proseku u 2008 imali nesto manje od 2,000,000 zaposlenih - a ako 30% trenutno zaposlenih udje u "program" mesecno odrzavanje tog "petog dana" bi kostalo oko 2.1 milijarde dinara - po parametrima da je prosecan trosak mesecno 3500 dinara.

I jos jednom - iz krize se ne izlazi neradom i zaduzivanjem vec radom i stednjom.


 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.197.*



+7 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?11.03.2009. u 23:38 - pre 184 meseci
@mmix

Jesu ozbiljne i te kako.

Reshenje su nashli u P.M.

Bitno je da je "neshto" povetjano tako shto su ukinuli dnevnice za "lidere"-poslanike.
Majko moja...

Treba da dovedemo nekog Japanskog experta da nam kaze ukratko, shta nam je chiniti,
iako svi podsvesno vetj znamo....
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
85.222.178.*



+62 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?11.03.2009. u 23:42 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster:Treba da dovedemo nekog Japanskog experta da nam kaze ukratko, shta nam je chiniti,
iako svi podsvesno vetj znamo....

Da se kolektivno samoubijemo! Najpametnije bi nam bilo...

Citat:
musicmaster:Bitno je da je "neshto" povetjano tako shto su ukinuli dnevnice za "lidere"-poslanike.
Majko moja...

A cujem i da je Canak uzeo neplaceno dok je u VB, tako da se bar za neko vreme skinuo sa budzeta! I to mu dodje kao neka usteda...
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.197.*



+7 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?11.03.2009. u 23:45 - pre 184 meseci
On koliki je, najverovatnije tje i da ushtedi...
A ako je svestan toga, pa josh i u javnosti krene da se dichi time...,
kako je humano ushtedeo, posle VB sesije... dok se kravio sa ostalima u VB sesiji...

 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
85.222.178.*



+62 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?11.03.2009. u 23:57 - pre 184 meseci
Citat:
musicmaster: On koliki je, najverovatnije tje i da ushtedi...

Ako nista drugo, bar ce Skupstina da ustedi na hrani, a i taj restoran se finansira iz budzeta...
Bese tamo klopaju za neku sitnu lovu?
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.197.*



+7 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 00:02 - pre 184 meseci
Kad obrnesh i okrenesh, pa sagledash bolje malo,....
pa onda opet obrnesh i okrenesh, samo ovoga puta u kontra smeru....
pa josh bolje sagledash....

jedna od opcija je
Citat:
Da se kolektivno samoubijemo! Najpametnije bi nam bilo...


ili da sachekamo Japanca da nas pripremi u njihovom maniru.

Harakiri!
ili harikiri, whatever...
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 06:38 - pre 184 meseci
Pozajmice MMF novac, nije to problem. Problem je nacin na koji ce se ta sredstva trositi, obzirom, na mnoge sulude ideje koje cujemo u posljednje vrijeme. Stvar je u tome sto se sve radi kako bi se vladajuca struktura zadrzala na vlasti, tj. kako obican gradjanin ne bi poceo da sumnja, i prestao da daje podrsku istoj. Obzirom da imaju ogranicen mandat, vecina stvari se drzi u zivotu pod "prisilom" i na staklenim nogama za vrijeme trajanja tog perioda. Pa se tako prezaduzujemo, i taj novac trosimo na jako glupe nacine. Dakle, pomaganje ocuvanja vlasti je ispred pomaganja drzavi i narodu. Tj. sve to izgleda kao prividan porast standarda i napretka, al' na duze staze to je veoma pogubno, i predstavlja mirno marsiranje u propast.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 07:13 - pre 184 meseci
nisu to glupi nacini, to su veoma pametni i smisljeni nacini kako da se novac preusmeri u necije dzepove, sta treba raditi?
skresati maksimalno birokratiju, cini mi se da dans imamo nekih 40.000 birokrata, naci nekog ko ce da ulozi kod nas, smanjiti fucking broj papira koji treba da se izvadi za bilo sta, da dovedemo neko crazy nemca da nas dovede u red sa disciplinom i da nas natera da radimo umesto da kukamo.
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.ptt.yu.



+395 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 10:33 - pre 184 meseci
Citat:
Pali zari: nisu to glupi nacini, to su veoma pametni i smisljeni nacini kako da se novac preusmeri u necije dzepove, sta treba raditi?
skresati maksimalno birokratiju, cini mi se da dans imamo nekih 40.000 birokrata, naci nekog ko ce da ulozi kod nas, smanjiti fucking broj papira koji treba da se izvadi za bilo sta....


Ne samo skresati broj radnih mesta , vec skresati javnu potrosnju na svim nivoima:
poslanicke,ministarske, direktorske plate i rashode u J.P sve do nivoa opstina i gradskih skupstina
kao i njihove astronomske troskove,bonuse, otpremnine, vozne parkove , goriva, javne nabavke itd ..
Ima jos desetine nacina da ustede drzavni novac .
Ali ne ,to im nije palo napamet, a zna se i zasto :jer je sve to ista povezana banda,
ne zele da im partijske kolege ostanu bez svog dela kolaca , podrivali bi sistem , morali bi onda na nove izbore ,
socijalni nemir , a ovaj visak otpustenih u drzavnim preduzecima vise ne bi bili njihovi glasaci.
Ovako ce da primene recept : Pozajmi pare jer je to najlakse a nama ce deca da vuku bukagije duznickog ropstva ..

Citat:

da dovedemo neko crazy nemca da nas dovede u red sa disciplinom i da nas natera da radimo umesto da kukamo

Ja glasam za japance : Oni imaju jedan praznik u godini pa i tad rade :)

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.187.*



+5251 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 10:48 - pre 184 meseci
Japanca, i ja glasam za Japanca, pravi ljudi za hohstaplerski mentalitet

Njih ne podnose zato sto puno rade i posteni su prema radu i svojoj drzavi.
Imaju visok nivo i ljudskog i poslovnog morala..

Dva puta u 20-ak godina sam prisustvovao kletvama i psovanjem Japanaca..., prvi put u Sarajevu, kada su (privremeno) preuzeli servis sluzbenih vozila za ZOI(Feroelektro bese, taj sok i uzas je postao anegdota koja se prepricavala godinama), i skoro u Beogradu, nakon par donacija (jedna je kada su poklonili autobuse)...


Japance bas ne podnose..

Poz
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 11:11 - pre 184 meseci
Naravno da su to smisljeni potezi vlasti kako da obezbjedi mir i blagostanje gradjana, dok sa druge strane pozornice prave cirskus i pljackaju drzavu na sve moguce nacine. Medjutim, dio novca koji se zaista odvaja na gradjane i razvoj drzave se bezobzirno trosi na nebitne i, eto, glupe stvari. Jednostavno, privreda je zapostavljena, ustanove koje mogu da vrate ulozeni novac nekada u buducnosti, skoro, da i ne postoje, il' na jedvite jade prezivljavaju i jako lose posluju itd itd. Dakle, jedna potpuno destruktivna drzavna politika.

Ipak, oni nisu krivi, sto kaze Balasevic, krivi smo mi. Sve dok narod samo bleji i slijeze ramenima, politicari se nece truditi da promijene svoje nacine ponasanja, i vodjenja drzave.

A, o parazitima koji na jaslama drzavnog budzeta zive raskosnim zivotima ne treba ni trositi rijeci. Lesli ima kreativne ideje kako da se postupi sa njima ;)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 11:13 - pre 184 meseci
Joj, kad krenete tako da pricate o Japancima ko da ste tamo ziveli ili cak pricali sa nekim japancem o tome. Japansko drustvo je jedna surova diskriminisuca sredina u kojoj svako ko ispada iz "norme" biva na naki nacin kaznjen za to, pocev od toga sto bi nama bilo dovoljno to sto smo stranci, ili smo se usudili da kazemo nesto sto nije mainstream. Nije radna etika i disciplina jedino sto se od radnika zahteva u Japanu, vec i postovanje defacto sistema kasti i za to moras da budes "ispiran" od rodjenja da bi prihvatio kao normalan zivot. Mi nismo nauceni na takav stil zivota i nikad se ne bismo navikli na to, kao ni mnogi, mnogi drugi, niti bi po meni trebalo da se navikavamo na tako nesto. Moze se biti profesionalan i radan i etican prema poslu i bez takvog ubijanja u mozak.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 11:20 - pre 184 meseci
Citat:
deerbeer: Ja glasam za japance : Oni imaju jedan praznik u godini pa i tad rade :)

Sto je apsolutni idiotizam.
Japanci su, zaista, van svake konkurencije sto se tice zelje i volje za radom. Al' neka, hvala, daleko im kuca od nase :)

Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.ptt.yu.



+395 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 11:55 - pre 184 meseci
^ MA sala ljudi ,koliko je tema ozbiljna vise niko smajlije i ne primecuje , a i citirao sam "japanca" iz filma tesne koze :)
a i ne moramo primeniti-asimilovati i nauciti sve njihove osobine sistem, institucije i toliku volju za rad ,
vec kako rece @vladd : Imaju visok nivo i ljudskog i poslovnog morala i posteni su prema radu i svojoj drzavi,
a to u zemlji Srbiji spada u domen SF-a.


Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 15:22 - pre 184 meseci
To je upravo ono o čemu sam pričao, ljudi ne žele da preuzmu odgovornost za sebe i svoj život. Većina bi jednostavno da prepusti nekom drugom da se pobrine za to... državi, japancima, nemcima... Bez obzira što se to ovde spominje u šaljivom tonu, ja skoro svaki dan čujem nekog ko kaže "Eh da dođe ovde [japanac, nemac, amerikanac... ubaciti po želji] da dovede sve u red". Mislim, ok, ako neko misli da je japanski model najbolji, može taj model da se primeni i bez da dolazi japanac. Jednostavno, ako ti se dopada taj model, ponašaj se kao japanac, radi kao japanac, poštuj japansku tradiciju... pa ako dovoljno ljudi bude tako radilo i zemlja će početi da liči na Japan. Zašto uvek srbina neko mora da tera da nešto uradi.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
77.46.219.*



+558 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 15:40 - pre 184 meseci
Kakve veze ima Srbin, jel je taj sto je ziveo negde tamo rekao da je i tamo isto i da su ljudi i tamo pre izabrali fiksnu platu nego te bonuse. I sta to uopste znaci "preuzeti odgovornost za sebe i svoj zivot". Svakog dana ide ta proganda vec godinama, a ja i sad ne znam sta to znaci. Ne voli svako da bude bizmismen, a i da voli, ne moze svako da bude bizmismen, nego vecina propadne kad krene u bizmis, a i ne zeli svako da zna sta su to investicioni fondovi ili bilo sta od toga. Neki mozda imaju vaznijih stvari u zivotu nego sto su nekakvi bonusi, zarade i ostalo sto je sad izgleda postala nekakva religija. Ja licno mislim o tim komentarima o preuzimanju odgovornosti ono isto sto su davno rekli - "sit gladnom ne veruje". Sit ce uvek da tvrdi kako je on sit zato sto je mnogo sposoban, mnogo on naucio ili nesto, a takodje ce uvek da tvrdi da i gladan moze da postane sit, samo ako "preuzme odgovornost u svoje ruke" , "nauci" itd. U stvarnom svetu nije tako, nego gladan nekad ima da bude gladan i dalje pa ne znam koliko odgovornosti da preuzme i ne znam sta da nauci u zivotu, na primer da shvati teoriju svega, a od dva gladna, pre ce da postane sit onaj ko je veci mufljuz i udjiguz, nego onaj ko je razumeo teoriju svega. I zato vecina u Srbiji, Tanzaniji ili na Mauricijucu vise voli vrapca u ruci nego golubove na granama. Sto sve uopste nema veze sa budalastinom da drzava dotira propale firme ili da ovaj i onaj "treba da imaju platu toliko i toliko". E ne treba da taj ima tolki platu nego koliko se onoga sto taj proizvodi proda pa se to sve preracuna i podeli od zarade, toliko treba i taj da ima platu, a propale firme treba da propadnu skroz a ne da im drzava pomaze da ne propadnu.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.ptt.yu.



+395 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 16:13 - pre 184 meseci
Citat:

Zašto uvek srbina neko mora da tera da nešto uradi.

Pa nazalost mora , kad je manjak bilo kakve kolektivne svesti i poslovnog morala i etike ( posebno kod vlastodrzaca),
a takav mentalitet je nesto sto se najsporije menja ..

Nego objasni ti to ovima sto "primaju platu a ne moraju da bushe" u drzavnim firmama ,
kako ne mogu da rade posao za koji nisu kvalifiokovani ,
kako posao ne trebaju da dobiju preko rodbinsko-plemenskih veza nego svojim radom i znanjem,
kako se milioni ne zaradjuju preko noci ,
i kako je necasno i nemoralno uzeti mito .

More ...bich bato .. nista drugo ne pomaze.











Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 18:27 - pre 184 meseci
Citat:
Kakve veze ima Srbin, jel je taj sto je ziveo negde tamo rekao da je i tamo isto i da su ljudi i tamo pre izabrali fiksnu platu nego te bonuse.

Slažem se ja sa tim Lesli... kome se više sviđa veća sigurnost, a manja zarada... to je jedno i to je potpuno njegova stvar... ali sasvim je drugo ako je tebi ta fiksna plata mala i deca ti gladuju, a tebe mrzi da makneš zadnjicu i promeniš posao ili radiš više... nego kukaš po forumima i tražiš od države i japanaca da ti reše problem. A Srbina sam pomenuo zato što sam samo u Srbiji čuo da prizivaju japance, nemce, amerikance u pomoć da ih dovedu u red. U tim zemljama sigurno nećeš čuti "Eh da nam dođe Srbin pa da sve dovede u red", nego kad su nezadovoljni ljudi uzmu svoj život u svoje ruke i izađu na ulice, vrše pritisak na vlast, itd.
Citat:
I sta to uopste znaci "preuzeti odgovornost za sebe i svoj zivot". Svakog dana ide ta proganda vec godinama, a ja i sad ne znam sta to znaci.

Pa kao što rekoh, to znači da uzmeš svoj život u svoje ruke i da sam odrediš koliko ti treba i zaradiš toliko, a ne da ti država određuje koliko ti treba, pa da ti još i dotira ako ti nemaš dovoljno. To znači da ti ne treba japanac da ti dolazi i tera te da se ponašaš normalno i govori ti kako ćeš ti da radiš. To znači da nećeš plaćati RTV pretplatu iako nemaš TV prijemnik u kući, samo zato što država kaže da tako treba, pa ga još veže za račun za struju što je protivzakonito i nenormalno i ne verujem da postoji igde osim u Srbiji. To znači da nećeš kupovati najnoviji mp3 plejer na tržištu samo zato što reklama kaže da tako treba, nego ćeš sam odlučiti da li ti treba ili ne i da li možeš da ga priuštiš. To znači da nećeš uletati u kredit da kupiš nov auto koji relano ne možeš da priuštiš, samo zato da bi imao bolji auto od komšijinog. I to znači da ako ne možeš da odoliš iskušenju, pa uradiš tako nešto, ne treba da tražiš od države (pa samim tim i ostalih građana koji plaćaju porez) da te čupa iz rupe koju si sam iskopao, nego izvoli radi dva posla pa vrati kredit. Ili možda misliš da treba drugačije ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.168.*



+558 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 19:03 - pre 184 meseci
Pa dobro, ne mislim i sve se slazem, ali ako neko tako voli, to da drugi misle za njega, ili mu je dovoljno i malo, pa neka ga, dok ne ugrozava druge, sto ovo sa dotiranjem jeste, ali opet tu nije on kriv, nego blesava drzava sto ima te fiks ideje. Kad bi neko od ovih morao na ulicu zato sto je ziveo preko svojih mogucnosti pa uzimao kredite, a sad propadne firma u kojoj je radio, mozda bi posle postao normalan. Ovde je u stvari drzava krivac zato sto neguje i razvija taj bolesni mentalitet, a ne ljudi. Ljudi ko ljudi, isto ko i drugi, uglavnom glupanderi.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.186.*



+7 Profil

icon Re: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?12.03.2009. u 19:50 - pre 184 meseci
Citat:
Pozajmice MMF novac, nije to problem....


More, ovo i jeste najvetji problem od svih koliko ja vidim.
Ruchna - odma'!

Citat:
deerbeer: ^ MA sala ljudi ,koliko je tema ozbiljna vise niko smajlije i ne primecuje , a i citirao sam "japanca" iz filma tesne koze
a i ne moramo primeniti-asimilovati i nauciti sve njihove osobine sistem, institucije i toliku volju za rad ,
vec kako rece @vladd : Imaju visok nivo i ljudskog i poslovnog morala i posteni su prema radu i svojoj drzavi,
a to u zemlji Srbiji spada u domen SF-a.


Bash tako.

Samo malkice da nas nauche, ne mnogo, malkice je dosta..
Nakon toga mozemo i mi sami.. Kao kad uchish neki programski jezik.

"Uff, kad tje bre tih 17h (15h, svejedno)...
Josh 15 minuta,...hmm, ma ko ga jebe,
Boss nije tu, otishlo govedo.. ma, odoh ja shta me briga,
sve sam i zavrshio za danas..."


Zalosno, a mozda i nije,
ja sebe nikada nisam nashao da tako razmishljam..
Ali znam da vetjina (dodushe sada manjina) to i dalje radi.

Shta tjesh!

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 4 radna dana, 5-i na teret budzeta, ko je tu lud?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 10582 | Odgovora: 59 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.