Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe

[es] :: Ostali hardver :: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe

[ Pregleda: 1256 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mihameister
Mihameister
Novi Sad

Član broj: 20028
Poruke: 15
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe11.03.2009. u 20:59 - pre 184 meseci
Pozdrav svima,

molio bih nekoga da me posavetuje oko izbora stampaca ili multifunkcionalnog ili obicnog.
Naime otvorio sam firmu i treba da se odlucim sta da kupim. u pitanju je trgovacko preduzece
tako da se uglavnom stampaju crno/beli dokumenti (fakture,memorandumi,cenovnici...) i to (mesecni prosek)
ne vise od 20 strana dnevno. Interesuje me kakva su varijanta multifunkcijski stampaci posto
nam svakodnevno treba i kopir. Stampamo i kataloge koje delimo komitentima gde ima dosta manjih slika u
boji ne preteranog kvaliteta. Ja sam licno zainteresovan za
CANON PIXMA MP 240 , HP Photosmart C4280 All-in-one ili HP Deskjet F4280 All-in-One

U principu se ne razumem ni malo u stampace pa mi treba prijateljski savet oko izbora.

HVALA U NAPRED
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe12.03.2009. u 12:36 - pre 184 meseci
Mislim da ti je najbolje da uzmes nesto od HP crno bijelih laserskih.Ako se kad sta pokvari za HP ima djelova na domacem trzistu.
 
Odgovor na temu

mihameister
Mihameister
Novi Sad

Član broj: 20028
Poruke: 15
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe12.03.2009. u 12:53 - pre 184 meseci
hvala
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe12.03.2009. u 18:15 - pre 184 meseci
Nisam puno pri vremenu da ti pisem, ali nacelno: uzmite c/blaser (ako vam je dosta), moze i multifunkcionalac - isplatiti ce se ako vam treba kopirka. Nisi naveo budzet?

Prolistaj sto ti je dobavljivo od HP-a, Canona, Xeroxa, vidi kako se za njih krecu cijene rezervnog potrosnog materijala (toneri na prvom mjestu), kakvi su i gdje su servisi itd.

 
Odgovor na temu

mihameister
Mihameister
Novi Sad

Član broj: 20028
Poruke: 15
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe13.03.2009. u 22:08 - pre 184 meseci
thanks
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: potrebna pomoc u izboru stampaca za poslovne svrhe

[ Pregleda: 1256 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.