Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???

[ Pregleda: 5203 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

efes

Član broj: 19535
Poruke: 53
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???18.03.2009. u 18:44 - pre 183 meseci
Evo ovako posle vec ove dosadne zime,odem da operem auto pre par nedelja kad su pocele ove temperaturice preko nule i to,i uocim nekoliko belih fleka na krovu auta i na nekim mestima poceo je da puca lak,znaci nije fizicko ostecenje bilo jer je krov u pitanju,verovatno je od sunca ovamo onamo,opel je u pitanju '98.god.
Kako da to saniram????
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
93.86.168.*



+115 Profil

icon Re: Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???18.03.2009. u 18:48 - pre 183 meseci
Možeš da probaš sa nekom kvalitetnijom polir pastom........mada,govorim ti iz ličnog iskustva,pre ili kasnije ti ne gine farbanje.........pozzzz!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

efes

Član broj: 19535
Poruke: 53
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???18.03.2009. u 18:56 - pre 183 meseci
Ma uzimao sam ja neku malo skuplju i grublju polir pastu da skinem naslage asfalta sa branika i da ga malo picnem i to je extra odradilo posao,dobio sam od druga koji drzi farbaru neka bela ,ljubicasta kanta. Ta bi mi verovatno zavrsila posao ali ja sam ipak za neko trajnije resenje... da li mora da se farba ili moze i samo da se sastruze ispucali lak nekom vodenom smirglom i da ga onda samo izlakiram ???
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Bele fleke po krovu automobila ( lak ispucao)???

[ Pregleda: 5203 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.