Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89590 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 14:20 - pre 183 meseci
Citat:
ventura
Kada se 'obični građani' poput ove dvojice od kojih je jedan poginuo, ponašaju kao kriminalci, od policije dobijaju odgovarajući tretman. Da su se ti obični građani ponašali kao i obični građani, bili bi legitimisani i nastavili bi svojim poslom.


Zato mi se jako svidjaju natpisi na USA aerodromima - gde lepo kaze da ako se ponasate kao terorista da cete biti tretirani kao isti.

Uopste ne razumem zasto bi se bilo ko svadjao sa policajcem, pogotovu ako je taj neko preleteo preko crvenog par puta - ako mislite da je nesto problem ili nezakonito, zapamtite podatke i zalite se njegovom nacelniku ili zovite medije itd... Od same rasprave sa ulicnim pandurima pa i onim "specijalnim" ili "interventnim" nema nista, definitivno nista dobro po vas - oni samo slusaju naredjenja i rade svoj posao, dobro ili lose... instanca koja to moze promeniti je daleko iznad njih.


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 21.03.2009. u 16:04 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
87.250.50.*



+13 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 14:29 - pre 183 meseci
verujem da nisam jedini koji je imao neprijatnih iskustava sa interventnom, i ako sam se uvek ponasao normalno u kontaktu sa njima. to sto je opis njihovog posla takav kakav jeste, ne daje im za pravo da se bahate tamo gde bahacenju nema mesta. kao sto rekoh, on je tu zbog mene, ja ga placam, i ima da mi se obraca sa postovanjem, per si, molim i hvala gospodine. a ako se pokaze da sam na bilo koji nacin sumnjiv, zna se kako treba da postupa u tom slucaju, i to oni jako dobro znaju, ali gledaju da u svakoj situaciji istresu svoj frust.

scenario: nas cetvoricu legitimise interventna. rutinski, ali vrlo bahato, mada izgleda da je i ta bahatost deo rutine. i naravno, majmun je tek poludeo kad ga je drugar lepo, uljudno pitao mora li na taj nacin, ali je isto tako splasnuo i krenuo da se kezi kad je cuo da su dvojica od nas cetvorice novinari na B92. sto znaci da zna da radi nesto sto ne bi trebalo, ali eto, lepo mu je da verbalno maltretira, jer to hrani njegov majmunski ego.

da ne gresim dusu, ima ih i normalnih i uljudnih, koji rade svoj posao onako kako bi trebalo, i ophode se prema tebi kao prema coveku.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 14:33 - pre 183 meseci
a kakve veze ima kako decko izgleda?
mogu ti reci da ti koji u su prave pizdarije su od onih za koje pomislis da su tipican primer zatvorenika,do "lepih maminih sinova",tako da taj "argument" "pogledaj mu sliku" apsolutno nista ne znaci [da dodam "disclaimer" ovim ne kazem niti da je doticni suvozac kriv sto je dobio metak niti da je bez razloga,nego da njegov "izgled" nema nikakve veze ni sa cime]

i jesu se na kraju usaglasili svi koja im je "zvanicna" verzija?
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.228.*



+5251 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 14:45 - pre 183 meseci
Meni lici da ste promasili malo temu, deluje mi kao likvidacija, previse je tu neke "mistike", otac pronadjen u Tosinom Bunaru mrtav u kolima, bivsi pripadnik tajne policije, a sada i sin likvidiran, potpuno bez vidljivog razloga i bez zakonskog osnova.

To sto je ovo drugo ubistvo gradjana od strane policije, samo pokazuje kakve smo pussy, to u ozbiljnim zemljama ne prolazi tako lako...Francuska...Grcka...samo u pussycat drzavama..

Poz.
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:05 - pre 183 meseci
@ventura ... "Rutinsku kontrolu su pokušali da urade, a vozač je počeo da beži... Šta policija u tom slučaju treba da uradi?", i ostalo da ne citiram

Slazhem se apsolutno, zahtevam da se kalendari u ovoj zemlji vrate unazad 1000 godina, i da interventna policija uvek upuca suvozacha u glavu (ali mora obavezno u glavu, ako to ne uradi onda smrtna kazna za policajca!) zato shto je vozach pocheo da bezhi (shto cemo uzeti kao ispravno, iako nije pokazano). Ono shto tebi izgleda nije jasno, jeste da NEMA APSOLUTNE TEORIJE da se postupak policajca mozhe opravdati, i cela stvar nazvati nikako drugachije osim UBISTVOM. Tachka. Ako smatrash drugachije, pa onda ti iskreno zhelim da te upuca neko u glavu zato shto je osoba koja te je vozila napravila saobracajni prekrshaj ili "bezhala", i to shto pre, da vidish kako je to lepo - mislim da svi zasluzhuju da dobiju tachno ono shto drugima zhele, ni manje ni vishe. To da li je lice osovalo mater policajcu ili BILO SHTA, ponovo APSOLUTNO NEMA TEORIJE da opravda postupak policajca i celu stvar nazvati drugachije osim UBISTVOM. Josh jedna tachka.

Cela situacija da je neko drzhao repetiran CZ99 u jednoj ruci a drugom pokushavao nekoga da izvuche iz vozila i onda sluchajno opalio, JE TOTALNA I APSOLUTNA BUDALASHTINA chak i da je u pitanju kriminalac/ubica (pa samim time amater), a ne osoba koja je obuchavana kako se proceduralno postupa. Dalje, razgovarao sam bash sa sudskim veshtakom o ovome, CZ99 osim ako je tako IZRICHITO naredjeno ne sme da bude podeshen tako da mu je obarach preosetljiv, chime nema apsolutno teorije da je oruzhje sluchajno opalilo - da je "sluchajno opalilo" to bi znachilo da je to obucheno lice prekrshilo protokol i koristilo oruzhje sa preosetljivim obarachem, shto znachi da je cela stvar i dalje UBISTVO (bez obzira ako je iz nehata), a ne nesrecan sluchaj. Ovo nisu uradili neki "klinci iz komshiluka", ovo su uradili pripadnici policije koji su OBUCHAVANI za takve situacije, i slovima: OBUCHAVANI, a ta obuka se ne sastoji iz "ovo ti je kochnica, ovo ti je oroz, ovde nishanish, i kraj", i ta obuka se ne sastoji iz "prvo pucaj pa onda postavljaj pitanja". Taj isti obuchavani pripadnik policije, je bez ikakvog razloga ubio gradjanina, i to se zove UBISTVO, i slovima kome nije jasno: UBISTVO.

Nikakva opravdanja postupaka policije prema gradjanima koji se ponashaju na bilo koji nachin (osim direktnog ugrozhavanja zhivota) ne mozhe da opravda upotrebu vatrenog oruzhja, utuvite gospodo to u glavu. Mala anegdota - pre nekoliko godina kolega koji je radio na test snimanju nekog filma ili shta li, imali su jednu scenu da opljachkaju banku shto su uradili u Vojvodjanskoj banci u Mike Antica u NS ... sve po redu, maskirali se, lazhno oruzhje itd ... i neko od komshija je to primetio i pozvao policiju, koji se neshto bili pomeli pa iako je stvar bila prijavljena nisu skontali pa poslali celu brigadu ... i to je bio haos kada su ovi izleteli iz banke sa sve oruzhjem u rukama - i zamislite, niko nije ispalio metak u njih, iako bar koliko su oni znali u pitanju su bili pravi naoruzhani pljachkashi. To je uradjeno po proceduri. I sada neko ovde hoce da opravda postupak tog mamlaza? Kao shto rekoh - ko god to zheli, iskreno mu zhelim da ga isto zadesi.

Svako dobro svim dobrim ljudima.
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:06 - pre 183 meseci
Citat:
a pritom ga pumpa nogom u glavu, pa jadnik sve i da hoce da legne, a hoce, nema nikakve sanse.


Aloooooo zemljace! O cemu ti pricas?! Pa da li je moguce da ce neki ljudi sve i svasta da kazu samo da budu u pravu?! JADNIK?!? Sad su i lopine postali jadnici, samo da policija ispadne losa, jel tako?! Ovaj JADNIK je morao da zna koji je rizik posla kojim je resio da se bavi! Jadnik je onaj koga je ovaj orobio za kola, jadnik je onaj koji mozda dirinci po ceo dan da bi kupio neki auto, i ovaj majmun posle dodje da mu ga ukrade jer je previse lenj da bi radio, hoce da drugi rade umesto njega! Svaka cast pandurima na onom snimku, steta sto ih nisu jos jedno pola sata lesili od batina! Ne znam samo kao vas vise nije sramota da pricate ovakve gluposti.


I ovaj IUOP_1....covek kroz celu temu nalazi tekstove na netu i citira samo pojedine delove koji mu odgovaraju, kako bi nacrnio policiju. Pogledajte samo njegove citate, a posle toga ispravke koje je ventura dao. Sa takvim ljudima nema nikakvog smisla ni diskutovati.

Citat:
Nikakva opravdanja postupaka policije prema gradjanima koji se ponashaju na bilo koji nachin (osim direktnog ugrozhavanja zhivota) ne mozhe da opravda upotrebu vatrenog oruzhja, utuvite gospodo to u glavu. Mala anegdota - pre nekoliko godina kolega koji je radio na test snimanju nekog filma ili shta li, imali su jednu scenu da opljachkaju banku shto su uradili u Vojvodjanskoj banci u Mike Antica u NS ... sve po redu, maskirali se, lazhno oruzhje itd ... i neko od komshija je to primetio i pozvao policiju, koji se neshto bili pomeli pa iako je stvar bila prijavljena nisu skontali pa poslali celu brigadu ... i to je bio haos kada su ovi izleteli iz banke sa sve oruzhjem u rukama - i zamislite, niko nije ispalio metak u njih, iako bar koliko su oni znali u pitanju su bili pravi naoruzhani pljachkashi. To je uradjeno po proceduri. I sada neko ovde hoce da opravda postupak tog mamlaza? Kao shto rekoh - ko god to zheli, iskreno mu zhelim da ga isto zadesi.

Cekaj da vidim jesam li dobro shvatio. Neko iz te banke od tih glumaca za izasao iz banke i poceo sa jednim od pandura da se otima za pistolj i ovaj nije pucao niti je pistolj sam opalio, vec su nasli drugo resenje? Jel tako? Ako nije onda bezveze navodis primer i razvodnjavas temu.


Citat:
Slazhem se apsolutno, zahtevam da se kalendari u ovoj zemlji vrate unazad 1000 godina, i da interventna policija uvek upuca suvozacha u glavu (ali mora obavezno u glavu, ako to ne uradi onda smrtna kazna za policajca!) zato shto je vozach pocheo da bezhi (shto cemo uzeti kao ispravno, iako nije pokazano). Ono shto tebi izgleda nije jasno, jeste da NEMA APSOLUTNE TEORIJE da se postupak policajca mozhe opravdati, i cela stvar nazvati nikako drugachije osim UBISTVOM. Tachka. Ako smatrash drugachije, pa onda ti iskreno zhelim da te upuca neko u glavu zato shto je osoba koja te je vozila napravila saobracajni prekrshaj ili "bezhala"...

Zaboravio si na taj tvoj scenario da dodas "i zato sto si se ti otimao sa pandurom za pistolj". Tek onda bi to bio slican scenario sa ovim o kome mi diskutujemo. Ovako bez ovog dodatka je samo zamena teze i ne postizes nista osim sto pokusavas da budes u pravu po svaku cenu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:21 - pre 183 meseci
@Nabukodonosor --- ko je pokazao da se lice "borilo za pishtolj" osim izjave ubice??? Pijano lice se borilo sa nekim za pishtolj i dobilo metak sa strane ispod uha zato shto je sluchajno opalilo? APSOLUTNA I TOTALNA BUDALASHTINA! Video sam lichno bar 20 ubistava vatrenim oruzhjem, a razgovarao sam i sa jednim od veshtaka o ovom konkretnom sluchaju - takva izjava je TOTALNA I APSOLUTNA BUDALASHTINA.

Nije tema nimalo razvodnjena - zna se shta je procedura, ovo nisu amateri kojima je dato oruzhje pa idite na ulicu da suzbijate kriminal, ovo su obuchavana lica - nema nikakvog opravdanja za ubistvo, nikakvog.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.183.*



+35 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:23 - pre 183 meseci
Citat:
vladd: Meni lici da ste promasili malo temu, deluje mi kao likvidacija, previse je tu neke "mistike", otac pronadjen u Tosinom Bunaru mrtav u kolima, bivsi pripadnik tajne policije, a sada i sin likvidiran, potpuno bez vidljivog razloga i bez zakonskog osnova.

To sto je ovo drugo ubistvo gradjana od strane policije, samo pokazuje kakve smo pussy, to u ozbiljnim zemljama ne prolazi tako lako...Francuska...Grcka...samo u pussycat drzavama..

Poz.


Vladd, ti si bas obavesten. Da nisi i ti njihov? ;)
Eh, jos jedna potvrda da za tu organizaciju NEMA bivsih...

P.S. Ne kazu da je bio pripadnik tajne policije, gde si to nasao?
 
0

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
87.250.50.*



+13 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:28 - pre 183 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Aloooooo zemljace!

ne bih ja rekao da smo ti i ja zemljaci. u mojoj zemlji policiji nije dozvoljeno (ili bar ne bi trebalo da bude) da batina nikoga, pa ni lopove, a u tvojoj se izgleda lopovi i dalje kamenuju, i sece im se ruka...
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:34 - pre 183 meseci
^^izgleda zivimo u istoj zemlji,tu se lopovi i caste picem od strane pandrura i grle i ljube ;)
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:42 - pre 183 meseci
Citat:
Nabukodonosor: I ovaj IUOP_1....covek kroz celu temu nalazi tekstove na netu i citira samo pojedine delove koji mu odgovaraju, kako bi nacrnio policiju. Pogledajte samo njegove citate, a posle toga ispravke koje je ventura dao. Sa takvim ljudima nema nikakvog smisla ni diskutovati.

Jesam dosta linkovao, jer me cela stvar dosta pogadjam iako nisam nikako povezan sa tim.
Ako ti nije tesko, pokazi sta sam to slagao, pogresnio citirao, iskrivio i sl.

Citat:
Nabukodonosor: Zaboravio si na taj tvoj scenario da dodas "i zato sto si se ti otimao sa pandurom za pistolj". Tek onda bi to bio slican scenario sa ovim o kome mi diskutujemo. Ovako bez ovog dodatka je samo zamena teze i ne postizes nista osim sto pokusavas da budes u pravu po svaku cenu.

Da si pratio temu od pocetka (ili citao moje linkove :) video bi da u prvom izvestaju policije stoji da je Zaric vratima odgurnuo ruku policajca (i onda pistolj slucajno opalio i pogodio njega u slepoocnicu), pa je onda prica promenjena i trenutno glasi - Zaric je nasrnuo na pistolj pandura, do ga je ovaj vadio iz kola.

Te promene ti se ne cine sumnjivim? Ne cini ti se da policija pokusava nesto da zataska?

edit: Neke poruke su mi izbrisane (ok, nije problem), ali bih samo ponovio ovo, mislim da ne krsim pravilnik, ako ovo kazem:
Citat:
@ Rumpletstilskin
Ne guram pricu da je namerno pucao, jer to ne znam. Ono sto znam je da je svako saopstenje policije ili netacno ili nelogicno. Zato mi se javlja opravdana sumnja i u njihovo poslednje saopstenje. A jedino sto opravdava policajca (bezao kroz crveno, a bio suvozac, pa nije nego su odmah stali; nije izasao pa je izvadjen iz kola; i najbitnije, otimanje pistolja) potice ni od koga drugog do samog policajca!!!
@ ventura
Ok za semafore, prisecao sam se naglas.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:45 - pre 183 meseci
Citat:
IUOP_1
Te promene ti se ne cine sumnjivim? Ne cini ti se da policija pokusava nesto da zataska?


naravno,kao i promene izjava vozaca/devojke i ostalih ocevidaca i onih koji su bili kuci kada se sve to desilo ;)
btw nisi mi odg. za izgled,kakve on veze ima?
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 15:55 - pre 183 meseci
@ Horvat
Nisam znao da mene pitas.
Prvo saopstenje je bilo takvo da pandur videvsi Zarica se osetio ugrozenim (po izlasku iz patrolnih kola) i da je to oprvadanje zasto je izvadio pistolj. Slika je trebala da pokaze da interventa nije mogla da pomisli tako nesto videvsi Zarica. Naravno, bez obzira na to kako neko izgleda, sumnja moze da postoji. Ali je ipak tako nesto malo verovatno, IMHO.

I zaista, posle je prica promenjena, verovatno znas i sam kako.

Citat:
Horvat: naravno,kao i promene izjava vozaca/devojke i ostalih ocevidaca i onih koji su bili kuci kada se sve to desilo ;)

Svakako, ne treba biti naivan, novinari dosta preuvelicavaju. I meni se cini da ja nijedan ishitren zakljucak nisam izveo, ali sam napisao sve sto mi se cinilo nelogicnim ili gde ima suprotnih izjava (policija - devojka i vozac; policija sa novim izjavama - policija sa starim izjavama).

edit: I napadao sam stavove gde se bez razmisljanja prihvata zvanicna verzija, bez obzira na protivurecnosti.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:04 - pre 183 meseci
ja,a verujem i niko odavde,ne mogu reci da li je pandur mogao posumnjati da je lik izgledao problematicno,jer ljudi razlicito reaguju na alkohol,mozda je neke grimase pravio,pickarao ga,ne znam

ali mi se jako ne svidja sto SVI ,ponavljam svi,ne samo panduri
da su samo panduri menjali verziju ,dok pucnes prstima znas da je cisto greska pandura

ali...ne...
prvo devojka dolazi nakon xy minuta,nailazi na mrtvo telo
zatim je devojka svedok

prvo vozac je u kolima nista ne vidi
zatim vozac izlazi iz kola i cuje hitac

i tako dalje,i tako dalje...

edit:btw,zaboravio sam na pretproslu poruku dodati
"i u kojoj panduri ni ne gone ljude koji obavljaju "sitne" pljacke,koji upadaju u tudje kuce,u kojima mahom polusposobni penzioneri zive,ili ih salecu usput kada je isplata penzija..."
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:05 - pre 183 meseci
Opravdanje za vadjenje pistolja je kriminalo ponasanje osoba u Pezo-u. Moze da izgleda nevin ko devica Marija, kad bezis od policije krivicno se gonis, i nema sta on da misli kako ti izgledas kada cinis (ucestvujes u) ocigledno krivicno delo... Ugrozeni su zivoti drugih osoba koje se tu mogu naci, a na koje pijana budala za volanom moze da naleti. I bas se pitam kako bi ova diskusija tekla da su ovi iz Pezo-a zakacili nekog pesaka usput i ubili ga... (sto je bio sasvim moguc scenario)

Kao sto rece ventura, takve treba goniti za pokusaj ubistva.

Vozac je pijan pa sve njegove izjave mogu da budu pod uticajem toga. Devojka je stigla tek posle par minuta...


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:09 - pre 183 meseci
zar nije bio reno u pitanju?ili sam ja nesto se pogubio usput

edit:btw ,sto pises "pezo-u",kada svakako nisi napisao original naziv,tako da ti nema potrebe za crticom
i sad ne mogu da nadjem odakle meni da je reno u pitanju...
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:11 - pre 183 meseci
@ Horvat
Ok, mozda bi onda bilo najbolje da batalimo svu pricu o ovom slucaju?

Citat:
optix: Opravdanje za vadjenje pistolja je kriminalo ponasanje osoba u Pezo-u.

Po 100i put, uz veliku opasnost da postanem dosadan - to tvrdi policija i nije dokazano da su se kriminalno ponasali. Sve i da jesu tako sto je vozac prosao kroz crveno, ubijen (preciznije, usmrcen) je nenaoruzani suvozac.

Cini mi se da vrtimo u krug.
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:18 - pre 183 meseci
Pa mi nismo bili tamo, tako da imamo samo tvrdnje policije i svedoka... Od kojih je za tu pricu jedan i devojka, jer je ona potvrdila da su prosli kroz crveno, a posto ih je stigla tek posle x minuta, logicno bi bilo da su prosli i kroz jos neko.

Da se suvozac ponasao kao i vozac, i izasao kad mu je naredjeno, ne bi bio ubijen, bas kao ni vozac. Ili cemo sad teorije zavere da su hteli da ubiju sina bivseg pripadnika BIA-e, i to bas na ovakav (sulud) nacin... Mislim... give me a break


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:24 - pre 183 meseci
@optix ... prvo, suvozach je bio pijan, a ne vozach, i ni o kakvom ubistvu u pokushaju tu za sada nema rechi, nemoj izvrcati chinjenice - ako su proshli kroz 4 crvena, proshli su, i to je to. Nisu ni prvi ni poslednji, a ja se nadam iskreno da je ovo poslednji ubijeni suvozach zbog prolaska kroz crveno. A da su zakachili nekog peshaka i ubili ga, bili bi uhapsheni i odgovarali bi zbog ubistva, i to opet ne bi opravdalo da policajac bez razloga ubije bilo koga, a ponajmanje suvozacha - jednom zaustavljeni, oni vishe nisu bili opasnost ni po koga zbog te sumanute vozhnje i opis posla policije je ispunjen. Ovo nije Judge Dredd pa da odmah na licu mesta policija sudi i presudjuje zato shto su "bili opasnost". Sutra ce tako da tebe zaustave jer vozish isto vozilo kao osumnjicheni za kojima tragaju, video bih kako bi bilo lepo da ti odmah s meste metak u chelo pre nego shto dokazhu da si to zaista ti (a eto osumnjicheni su neki opasni momci), a "majke mi nisam ja" tu bash i nece pomoci. Ne mozhe neko da ubija gradjane po ulici, kako to ne shvatate - takve situacije su samo ekstremne, a ova situacija uopshte nije bila takva. Sve i da se lice otimalo za oruzhje kako je taj izjavio, shto je jako sumnjivo jer je lokacija ranjavanja chudna za situaciju da se neko otima o oruzhje, to govori da je oruzhje nepravilno bilo podesheno da bude preosetljivo, shto nije krivica deda mraza vec osobe koja je pucala. A probajte i sami, sednite u automobil sa suvozacheve strane, i neka vam drugar sa drvetom umesto oruzhja pridje sa te strane i pokusha da vas izvuche iz auta, pa probajte da mu ga otmete - ne vidim kako se neko mogao otimati o oruzhje jednom rukom i to sa vratima automobila izmedju.

"Da se suvozac ponasao kao i vozac, i izasao kad mu je naredjeno, ne bi bio ubijen" ... ovo je najidiotskiji argument koji sam u zhivotu chuo. Znachi ako recimo neko trezan vodi pijane svatove koji su se obeznanili od alkohola, i prodje kroz crveno svetlo i zaustave ga, policija treba da pobije svatove jer nece da izadju napolje jer su pijani pa ni ne razumeju o chemu se radi. Svaka chast, na ovome bi ti i Staljin zavideo. Iskreno se nadam da cesh onda iskusiti isto to za shta se zalazhesh.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 16:27 - pre 183 meseci
@ optix
Teorije zavere nisu potrebne.

Vozac je prosao kroz jedno crveno. Nije im naredjeno da izadju iz kola - policajci su iz izvukli! Po tvrdnji samog pandura!!! Link za ovo imas u prethodnim postovima. I onda je pistolj opalio.

E sad, neko smatra da interventa treba to tako da radi, ja i neki drugi da ne.
Mislim da sam i previse pisao po temi. Sta ce biti dalje, videcemo.
Pozdrav.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89590 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.