Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89603 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:35 - pre 183 meseci
Citat:
I, treba se napraviti i veliki sou i velika frku oko ovoga!


Slazem se , ali to se nece desiti niti ce se bilo sta promeniti....nazalost.

Citat:
P.S. Smeta ti sto se pandur naziva ubicom? Mislim, ne bih da pametujem, ali kako se karakterise covek koji je ubio nekog?


Mislio sam na generalizovanje u smislu svih pripadnika MUP-a. Naravno da je doticni pripadnik ubica ali to ne znaci da su i svi ostali takvi...
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
212.200.192.*



+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:37 - pre 183 meseci
Nadam se da duhovi postoje i da tje taj malisha shto ode u pokojnike,
posetjivati tog uniformisanog, retardiranog Klint Istvud filmofila,
svake vecheri i svakoga dana.

Da se ja pitam, ja bih uveo novo pravilo za pendreke.
Samoubistvo na licu mesta.
Za svaku greshku.

Kad moze i Japanski mashinovodja zbog 2 minuta kashnjenja,
zashto to ne moze glupavi, degradirani pandur iz JBG?
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:53 - pre 183 meseci
Citat:
Recimo da se manite demagogije, sad ste se kao nesto pobunili, kao do sada je sve bio kao u Norveskoj ili Danskoj..nije nego je sve ovo dnevna tema za kafansko naklapanje i pljuckanje po drzavi...i to ce trajati narednih 1-2 nedelje i nikom nista, docice nova tema i tako u krug, samo da se ne promeni nesto kod samih ljudi i samo da se ne radi nego je za sve kriva drzava ili neko drugi.


Zvučiš kao da nešto može da se uradi, šta bi ti radio? Sve što možeš je da ne čitaš novine i ne komentarišeš na forumu.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:53 - pre 183 meseci
Kako ja gledam na stvari, najveci problem je ovo. Sto je interventna pokazala gradjanima sledeci stav - krivi ili ne, evo kako prolaze oni koji se zaj ebavaju sa nama.
A gradjani ce na ovo, kao telad da cute!!!
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.220.*



+558 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:56 - pre 183 meseci
Citat:
dexxx:Jel ti pises samo da bi nesto napisao?
1. Decko je bio SUVOZAC ( to je onaj ko sedi PORED vozaca, i NE vozi) - znaci, pok. Zaric NIJE VOZIO, i NIJE on odgovoran sto je auto u kome je bio prosao na crveno svetlo.
2. Otkud ti ideja da je decko uopste bio "bahat"? I da li, zbog toga sto mozda jeste bio bahat, ti opravdavas to sto je ubijen???
3. Sta ce oni na splavovima? A sta ces ti po ceo dan pored kompjutera?
4. Decko je bio dovoljno samosvestan da je odlucio da NE VOZI svoj auto do kuce (jer je popio), a ti pricas o njemu kao da je najgori kriminalac.

Nije, taj sto je vozio je, a dok je ovaj to radio, taj drugi se nadcovecanskim naporima trudio daga spreci. Sta je je bilo, identifikacija? Udri milicijo moja, ovaj narod nista ne valja, stvoricemo novi narod... I sta kazes, neko tamo "ubijen" ? Srce mi se cepa. Mora da je svet od danas malo sumornije mesto, a da ne pricamo od tom splavu tamo gde se takvi okupljaju. Sta ce oni sad. Mozda ce da imaju dan zalosti. Brinem se za njih.

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:05 - pre 183 meseci
ALO BRE LJUDI, EJ STA JE OVO
Citat:
Međutim, očevici događaja, Zarićeva devojka Jovana i njena drugarica, tvrde da je policajac Raičević hladnokrvno likvidirao Đorđa.
(...)
Stajala sam šokirana pored Đorđevog tela, a jedan od policajaca iz interventne mi je prišao i rekao:“Ja pucam u stomak, a kolega u glavu“ - ispričala je kroz plač Jovana.

http://www.glas-javnosti.rs/cl...osti-20-03-2009/overen-u-glavu
 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:06 - pre 183 meseci
@ Miškoviću,

Citat:
Recimo da se manite demagogije, sad ste se kao nesto pobunili, kao do sada je sve bio kao u Norveskoj ili Danskoj..nije nego je sve ovo dnevna tema za kafansko naklapanje i pljuckanje po drzavi...i to ce trajati narednih 1-2 nedelje i nikom nista, docice nova tema i tako u krug, samo da se ne promeni nesto kod samih ljudi i samo da se ne radi nego je za sve kriva drzava ili neko drugi.


A,ja bih te lepo zamolio da u prezentiranju "svojih" zombi-stavova,barem pokušaš da budeš ORIGINALAN...

Može...?
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:09 - pre 183 meseci
Citat:

Međutim, očevici događaja, Zarićeva devojka Jovana i njena drugarica, tvrde da je policajac Raičević hladnokrvno likvidirao Đorđa.


Kakvi bre ocevici, kakva sad to sprdnja pocinje?

Citat:

- Posle provoda na beogradskom splavu "Akapulko" krenuli smo kući u Jakovo. Pošto je popio, Đorđe me je zamolio da ja vozim njegov auto "sitroen C4", a da će njega do kuće prevesti drugar Filip Milićević svojim "pežoom". Vozila sam za njima i videla da se nisu zaustavili na semaforu na crveno. Tako su mi i nestali iz vidokruga. Posle nekoliko minuta, u ulici Omladinskih brigada videla sam zaustavljen "pežo" iz koga je virilo Đorđevo telo.


Iz istog teksta....
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:16 - pre 183 meseci
@Kosuth

Tesko je biti originalan kad je Srbija u pitanju....stvari se non stop ponavljaju bez ikakvih varijacija, samo su ucesnici drugaciji :(
 
0

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:33 - pre 183 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Mozda i jeste tako ali Bg je u EU za razliku od Srbije i Alzira Mukica jedna...

Samo nek' joj je sa srećom

http://www.telegraph.co.uk/new...-plunders--EU-grant-money.html

Citat:
Slobodan Miskovic: Tesko je biti originalan kad je Srbija u pitanju....stvari se non stop ponavljaju bez ikakvih varijacija, samo su ucesnici drugaciji

Slažem se. Bolje je kad su kriminal i korupcija malo maštovitiji i raznovrsniji, da ne gledamo svaki dan jedno te isto.

Pozdrav
 
0

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.co.yu.



+896 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:43 - pre 183 meseci
Evo kako to ide u Nemackoj, burazer mi je tamo bio interventni pandur:

- Ako se ne zaustavljas posle znaka pandura, oni krecu u poteru. Naravno smeju samo ako cinis prekrsaj ili krivicno delo. Recimo ako prodjes kroz crveno i ne zaustavis se na njihov znak, oni krecu u poteru i snimaju izvrsenje krivicnog dela, prekrsaja i sl.

- Ako te ne zaustave pravi se zaseda.

- Kad zaustave auto, vozac mora da stavi ruke na volan, suvozac na dashboard (instrument tablu).

- Policajci sa repetiranim oruzjem opkoljavaju auto, jedan prilazi, druga dvojica su na udaljenosti sa oruzjem na gotovs. Ovaj koji prilazi vadi pistolj, naredjuje im sta da rade. Kad poslusaju (stave ruke na volan i to), naredjuje im da izadju sa rukama na potiljku i to je to. Sledi pregled i hapsenje ako treba.

E sad, ukoliko ne poslusaju upozorenja i naredbe, pandur kojii saopstava naredbe kaze da ce upotrebiti oruzje ako i dalje ne budu postovali njegove naredbe. Ukoliko dodje do toga, puca se tako da se SUBJEKAT ONESPOSOBI za akciju.

Elem, sta panduri NE SME da rade:

- Ne smeju ga zaustaviti ili juriti ako nista nije ucinio.
- Ne smeju upotrebiti silu dok ne procene da se ovaj oglusava na naredbe, tj. dok ne pravi nagle pokrete i slicno.
- Ne smeju da upotrebe bilo kakvu siliu bez upozorenja i jasnog stavljanja do znanja da ce pucati ili sl.

Ne znam kako je kod nas.

Svi ti iz interventne su bahati i obesni, imao sam iskustva sa njima. Doduse, nisam bio pijan ni napusen (sto bi reko Jura Stublic), nisam pravio prekrsaj, sve sto su rekli poslusao sam. Ali bili su ultra neljubazni, nadrndani i bahati.

Treba razjasniti zasto su bezali kroz vise crvenih signala na semaforima i zasto nisu hteli da se zaustave. Svugde u svetu to je ozbiljno krivicno delo i napisao sam kako se postupa u Nemackoj, a slicno je i u USA.

Prvo utvrditi sta je pandur radio. Ako je to uradio iz obesti i bahatosti - dozivotna robija bez razmisljanja!!!

Ukoliko je nesrecan slucaj pandur ce odlezati koliko je propisano.

Ukoliko je opiranje pri hapsenju i oglusavanju o naredbe pri cinjenju krivicnog dela, onda nema pomoci... strasno je sto je decko mrtav ali ako je ovo u pitanju, nema specijalne polemike...

Meni izgleda na bahatost pandura, ali samo razjasniti zasto su bezali na taj nacin. Mogli su pokositi tim kolima nekog na semaforu, jeste rano izjutra, ali nadje se neko neduzan uvek je tako.

Decko izgleda pristojno, nije hteo pijan da vozi, zato i jeste bizaran dogadjaj.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
212.200.192.*



+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 11:50 - pre 183 meseci
I da su imali 10 kila koke u kolima,
ubistvo na licu mesta je totalno - WRONG.

Za takvu greshku,
taj pandur je trebao da popije metak u glavu.
Od sebe samog.
 
0

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.adriamedia.co.yu.



+896 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:06 - pre 183 meseci
Nije sve tako jednostavno.

U pitanju je krivicno delo. Kad je vrsenje krivicnog dela u pitanju, policija ima drugacija ovlascenja nego kad je prekrsaj u pitanju.

Ovaj slucaj ima samo dve varijante - ili je pandur pucao iz obesti ili je pucao zato sto se desilo nesto sto ga je nateralo na to. Ako ne utvrdi istraga, vec ce mediji saznati nesto o tome, to je sigurno.

Apsolutno podrzavam dozivotnu robiju za pandura ako je ispao skotina, jer stvarno mi na ovim slikama decko izgleda normalno i iako je prekrsio propis sto je kao suvozac bio pijan nema potrebe da panduri reaguju pucanjem, osim ako se tu nesto drugo nije izdesavalo.

Meni je samo sumnjivo to njihovo jurcanje kroz nekoliko crvenih svetala i ne obaziranje na policiju koja ih juri.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:12 - pre 183 meseci



Pa da, samo sto je ovde (Bugarska) meni kao pojedincu i strancu mnogo bolje nego u Srbiji kao punopravnom gradjaninu, i sto se tice prava i zakona i sto se tice zivota i sadrzaja prisutnih ovde.

Mozda je tebi bolje ako viids da je negde drugde takodje prisutna koripcija ali to ni za milimetar ne popravlja stvari u Srbiji.
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:37 - pre 183 meseci
Citat:
Međutim, očevici događaja, Zarićeva devojka Jovana i njena drugarica

Sad su postali i ocevici.

btw, ne morate ici u offtopic
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:38 - pre 183 meseci
Ko ima dobar posao i primanja, dobro mu je u skoro svakoj zemlji. Kada se uporedi sa ostalim članicama EU, Bugarska izgleda kao da je zalutala u to društvo, tj. i Srbija bi isto tako izgledala kada bi je nenadano primili.
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.4.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:41 - pre 183 meseci
"Jurcanje kroz nekoliko crvenih svetala" nije krivicno delo, vec saobracajni prekrsaj. A cak i da su na sl. semaforu (koji mnogi pominju) zgazili/ubili nekog, to opet ne daje keru pravo da puca, jasno?
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:42 - pre 183 meseci
@cosmo_im
Ajde reci mi po tvom misljenu sta bi bilo u Nemackoj, posto si vidim upucen, ako bi se kod scenarija koji si naveo, u toj poteri, umesto stavljanja ruku na volan, lica u kolima zajebavala i kada pandur pridje, jedan od njih mu odgurne pistolj i kaze "skloni tu cev od mene""? Bas me zanima.

A za vas koji me prozivate zbog mog misljenja: nesto me bas zabole sta vi mislite o meni! Ne slazu nam se misljenja i sta sad?! Svi kao stavljate tog klinca na pijedastal i predstavljajte situaciju kako vama odgovara. I ja sam bas kao i vi procitao ovo u novinama, znaci ja znam cinjenice koliko i vi. E sad ako nije bilo onako kako pise u novinama, ako oni nisu prolazili kroz crveno, onda je to druga prica.

Ako je ovaj hladnokrvno ubio ovog, onda mu treba suditi za ubistvo i zatvoriti ga. Ali niko od nas to ne zna zasigurno, vec samo ovi sto mrze policiju aludiraju na to.

Bas me zanima da li bi se ovo desilo da su stali kao i njegova devojka na prvom semaforu?! Da li bi se ovo desilo da nisu bezali od interventne? Da li bi se ovo desilo da su odmah izasli kada im se to predocilo? Da li bi se ovo desilo da nisu odgurnuli panduru pistolj i rekli "skloni tu cev od mene"? Cini mi se da ima mnogo trenutaka kada su ovi momci mogli da izbegnu ovo ubistvo, zar ne?


Ponavljam ponovo, mup kaze da je ovo bio nesrecan slucaj, da je pistolj opalio kada ga je ovaj odgurnuo. Ako to nije tacno, ako je ovaj pandur ovoga likvidirao bez razloga, jer mu je bilo dosadno to vece, onda je to strasno. Ali ne znam koji je razlog sto bi taj pandur ovog decka likvidirao. Stvarno ne vidim razlog.


A krajnje mi je interesantno da niko (pa ni roditelji ubijenog) ne prozivaju ni jednog trenutka onog mamlaza koji je vozio ovog Pezoa, jer mi se cini da je on krivac za sve. On se nigde ne pominje.


Moje licno misljenje da se ova i stvari slicne ovoj desavaju jer ovakvi majmuni nemaju apsolutno nikakvog postovanja prema policiji. Verovatno je razmisljao "ma zabole me da ja radim kako mi oni kazu, tata mi je jak, sta mi mogu". I tako mnogo njih i razmislja u ovoj zemlji i otuda ovolika bahatost pojedinaca koji misle da mogu da rade sta hoce. Ovaj je umislio da moze da vozi kroz srveno i da bezi od policije, i mozda ubije nekoga na sledecem semaforu. Bas me zanima sta bi ovi sto ga sada brane mislili da je scenario bio samo malo drugaciji, da igrom slucaja nije bilo pandura to vece tu, i da su na sledecem semaforu ubili neku devojku od 19 godina koja je prelazila ulicu? Kakvo bi onda bilo vase misljenje? Jel bi i dalje bila ovo policijska drzava ili biste procali "pa gde su bili panduri da ih zaustave". Ajde manite se tog laznog morala.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 21.03.2009. u 14:16 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

supporters
Milos Petrovic
Srbija/Beograd

Član broj: 11276
Poruke: 74
93.86.139.*



Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:43 - pre 183 meseci
Alo bre ljudi o cemu vi pisete, pa citam ovde ali i na drugim mestima ljudi pozdravljaju ubistvo nekog ko je prosao na crveno da li ste vi bre normalni pritom je decko bio suvozac i bio toliko savestan da ne vozi svoj auto pod dejstvom alkohola... to je ljudski zivot.. to je decko koji je imao oca majku brata... da li iko od vas razmisli da i vi zivite u ovoj srbiji koja je odavno postala policijska drzava i u kojoj ce oni suditi kako je krenulo i na ulicama i to sa smrtnom presudom....
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 12:45 - pre 183 meseci
Citat:
"Jurcanje kroz nekoliko crvenih svetala" nije krivicno delo, vec saobracajni prekrsaj. A cak i da su na sl. semaforu (koji mnogi pominju) zgazili/ubili nekog, to opet ne daje keru pravo da puca, jasno?

Evo meni nije jasno. Ok jurcanje je saobracajni prekrsaj, ali ne znam da li ti kapiras da se u jednom delu zavrsio saobracajni prekrsaj i pocelo krivicno delo? Ili ne kapiras to?

Citat:
A cak i da su na sl. semaforu (koji mnogi pominju) zgazili/ubili nekog, to opet ne daje keru pravo da puca, jasno?

Ma sta kazes! A reci mi, koliko po tebi ljudi treba ovaj bahati klinac za volanom da zgazi/ubije pa da se stvore uslovi da pandur puca u njegovo presveto dupe?

Citat:
Međutim, očevici događaja, Zarićeva devojka Jovana i njena drugarica

Da, dosli su 5 minuta posle svega i odjednom su ocevici. Jeste.

Citat:
Apsolutno podrzavam dozivotnu robiju za pandura ako je ispao skotina, jer stvarno mi na ovim slikama decko izgleda normalno i iako je prekrsio propis sto je kao suvozac bio pijan nema potrebe da panduri reaguju pucanjem, osim ako se tu nesto drugo nije izdesavalo.

Meni je samo sumnjivo to njihovo jurcanje kroz nekoliko crvenih svetala i ne obaziranje na policiju koja ih juri.


Podrzavam ovu izjavu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89603 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.