Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa D-Link router-om posle nestanka struje

[es] :: Wireless :: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje

[ Pregleda: 4456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pavlakus
Beograd

Član broj: 84519
Poruke: 236
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon problem sa D-Link router-om posle nestanka struje03.04.2009. u 21:29 - pre 183 meseci
U toku rada nestala je struja na kratko. posle nestanka upalio se router i racunari. Racunar koji je lan-om povezan na router je dobio net posle nekog vremena ali je problem sto su se podesavanja za wireless izbrisala. Ima li neko neku ideju, i jos jedno pitanje, da li se kada na router-u pritisne dugmence reset vracaju na default sva podesavanja koja su prethodno napravljena?
unapred hvala i izvinjavam se ako je ova tema vec negde bila, ja nisam uspeo da je pronadjem.
p.s
me znam tacno koji je model router-a
pavlakus grosus
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje04.04.2009. u 22:59 - pre 183 meseci
pozdrav

duzim pritiskom na reset dugme se podesavanja vracaju na fabricka to jest u svakom slucaju ces morati da ga ponovo podesis.
 
Odgovor na temu

pavlakus
Beograd

Član broj: 84519
Poruke: 236
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje05.04.2009. u 15:06 - pre 183 meseci
tako sam i predpostavio, a jel mozes da mi kazes zasto se zaglupi posle nestanka struje i wireless nece da radi dok lan konekcija radi
pavlakus grosus
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
94.250.112.*



+122 Profil

icon Re: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje05.04.2009. u 17:16 - pre 183 meseci
pa malo je cudno da posle nestanka struje uredjaj izgubi podesavanja.
znaci da bi svaki put kad iskljucis uredjaj sa napajanja morao da ga ponovo podesavas a to sigurno netreba tako da bude.
a na koji nacin wireles neradi?
jesi gledao u podesavanjima,jel bas bude iskljucena opcija za wireless ili se uredjaj zaglupi pa nedaje signal iako je ukljucen wlan?
na koju vrstu neta je ruter spojen?
jer ako je spojen na adsl a radi u ruter modu onda ne bi radio nikako posle resetovanja svih podesavanja zato sto ne bi imao podatke za pppoe konekciju i ne bi mogao da izadje na net.

 
Odgovor na temu

pavlakus
Beograd

Član broj: 84519
Poruke: 236
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje05.04.2009. u 20:23 - pre 183 meseci
jednostavno se zaglupi i nema signala iako je sve podeseno. spojen je na sbb
pavlakus grosus
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: problem sa D-Link router-om posle nestanka struje

[ Pregleda: 4456 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.