Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem: Ne radi update za neke programe

[es] :: Windows desktop :: Problem: Ne radi update za neke programe
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Živanović)

[ Pregleda: 1561 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dsteva
Zrenjanin

Član broj: 128693
Poruke: 29
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Problem: Ne radi update za neke programe17.04.2009. u 09:52 - pre 182 meseci
Pozdrav, juce sam instalirao sistem Vista Ultimate SP1 i imam problem imam instaliran Malwarebytes i kada pokusam da ga osvezim ne reaguje isto se desava i sa igrom Combat Arms i utorrent-om trenutno, pregledao sam firewall i tu nije problem, bar mislim, i pre sam imao Vistu Ult. SP1 i nije bilo problema, imam instaliran NOD 32 4.0417.0 i on se redovno update-uje kao i Windows tako da ne znam u cemu bi mogao da bude problem, pa je svaka pomoc dobrodosla. Da ne zaboravim pokusao sam da skinem Javu i isto se desava kao sa navedenim programima.
 
0

serbian.boy
Novi Sad

Član broj: 204431
Poruke: 37
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Problem: Ne radi update za neke programe18.04.2009. u 14:54 - pre 182 meseci
Ja koristim XP i dva puta mi se desilo da ne mogu da apdejtujem Malwarebytes, a to je znacilo da imam virus. Pisalo je nesto kao "runtime error" mada to ne mora da znaci da je kod tebe virus. Samo sam dao moj slucaj. Pogledaj po forumu kako se radi HJT log pa uradi, a neko od ljudi ovde koji se razumeju ce ga pogledati i dati savet ako je komp zarazen.
 
0

dsteva
Zrenjanin

Član broj: 128693
Poruke: 29
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Problem: Ne radi update za neke programe18.04.2009. u 16:47 - pre 182 meseci
Nasao sam problem i nasao resenje, hvala Vam na pomoci, PONOVO PODIGAO SISTEM, tako da sad racunar leti i sve je ok, postavio sam licni rekord za dva sata sam sve vratio kako je bilo i posle toga me je cetiti sata bolela glava.
 
0

[es] :: Windows desktop :: Problem: Ne radi update za neke programe
(Zaključana tema (lock), by Nemanja Živanović)

[ Pregleda: 1561 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.