Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uređenje autoservisa-podovi i zidovi......

elitemadzone.org :: TechZone :: Uređenje autoservisa-podovi i zidovi......

[ Pregleda: 4212 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
93.87.134.*



+115 Profil

icon Uređenje autoservisa-podovi i zidovi......21.04.2009. u 21:29 - pre 182 meseci
Ako Bog da predstoji mi adaptacija servisa.Jedan deo bi trebalo da bude potpuno nov i imam više dilema:1.šta staviti ili čime obojiti zidove?...prvo što se nameće samo po sebi jesu keramičke pločice:znam sigurno da neću staviti one bele pa da mi servis liči na klanicu....ponuda ostalih zidnih pločica je više u nekoj fancy varijanti te mi ni to ne odgovara......opet varijanta sa tzv.coklom(ili soklom tj."masni zid") je praktična ali deluje mi malo zastarelo.....2.Podovi:opet pločice-mnogo mojih kolega ima na podu servisa pločice.Lepo,praktično po pitanju održavanja čistoće......problem je ,naravno,ako šta padne pločice pucaju......najprostija varijanta je beton.....čime ga premazati kako bi mu se smanjilo habanje i ujedno olakšalo održavanje tj čišćenje od ulja,antifriza,benzina,itd?Ujedno bih istim sredstvom premazao i podove u starom delu servisa(takođe betonska podloga) ukoliko je to moguće.Ne kažem da cena nije bitan faktor ali s obzirom da je površina podova cca 180m2 nije mi baš prihvatljiva neka preterano skupa varijanta...pozdrav i hvala!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Uređenje autoservisa-podovi i zidovi......

[ Pregleda: 4212 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.