Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Batina je iz raja izasla, zar ne?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Batina je iz raja izasla, zar ne?

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110954 | Odgovora: 677 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 21:28 - pre 181 meseci
Pa zasto bi te i bilo briga kada si ti savrsen roditelj. To ovi sto nisu savrseni, oni treba da se brinu...jel da ?
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 21:31 - pre 181 meseci
Citat:
acaradio: Auh, a to tako dobro pomaze da se neki iznova vracaju i po nekoliko puta na "remix".

Da, ali sta se to tice tebe ili mene ako se on sam tamo vraca? To je njegova stvar.

Citat:
acaradio:Neka ih posalju u ustanove koje su specijalizovane da lece bolesti zavisnosti.

A ko su ti "neki" koji ce ih tamo poslati, i gdje su te "specijalizovane ustanove" u koje ce ih primiti?
Ako ti nisi jedan od tih posiljalaca ili jedan od tih koji ce ih primiti onda opet ne vidim sta se tebe tice gdje su oni sada i kako im je tamo, ako ih tamo niko silom ne drzi i ako sami odlaze tamo i ako sami i dalje hoce da odu tamo.

Ja ne razumijem otkud neko sebi daje za pravo da odredjuje za nekog drugog sta je za njega najbolje. Sta se mene ili vas tice ako neko hoce da se bicuje, da se sakati, da se muci, posti, okajava, ili bilo sta drugo, ako to mene ili vas ne ugrozava. Njegova je stvar sta radi sa sobom i svojim zivotom, pa pomagalo mu to ili ne. Sloboda izbora je osnovna civilizacijska tekovina, ili bi bar trebala da bude.
Isto tako ima ljudi koji nece da idu na onkologiju nego se lijece nekim travama i sta ti ja znam cime. Znaci, ajmo zapaliti sve sume i livade, jer mi eto ne vjerujemu u lijecenje raka travuljinama. Svako ima pravo da bira kako ce se lijeciti, ne vidim zasto nekom uskracivati pravo na taj izbor.

Citat:
acaradio: Na sta su mislili kada je bilo vreme da vaspitavaju svoju decu? Jedni su bili samo povremena epizoda u zivotu svog deteta, a drugi nocna mora svojoj deci. Jedni su zanemarivaci, a drugi zlostavljaci. Posledica - narkomanija, kriminal, socio/psihopatski slucajevi.
Sada su se setili roditeljstva i vodili bi ih i kod Baba Kurane samo da ih skinu sa dopa.
Sve je potpuno jasno iz izjave onog oca koji je (kao) sokiran video snimkom, a pre toga nije verovao svom sinu kada mu je ovaj pricao sta je prezivljavao. To govori o potpunom nedostatku komunikacije na relaciji roditelj-dete.

Da, ali ne radi se tu o roditeljima, i o tome da nesavjesne roditelje treba da stigne zasluzna kazna tako sto cemo onemoguciti da im se djece izlijece.
Radi se o onima koji su tu dosli dobrovoljno da se lijece i koji uprkos batinanju i necijem tudjem misljenju o batinanju ipak nalaze da im je tu bolje nego izvan toga ili u nekoj drugoj ustanovi. Svako je od tih batinanih mogao presaviti tabak i pravac sa tuzbom u sud, ali to ipak nije uradio niko od njih, nego su se za to nasli neki koji su par svjetlosnih godina odatle, i kojih se u sustini nista od toga ne tice, ali eto, ipak nekim cudom bolje od tih nesrecnika znaju sta je za njih tamo bolje.

 
Odgovor na temu

misterno2008
Vladan Markovic
Becej

misterno2008
Član broj: 207014
Poruke: 63
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 21:55 - pre 181 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Mene uopste nije briga ni za te narkose, ni za njihove roditelje, ni za popove, ni za bilo koga, a narocito za te sto imaju misljenja. Ono je ruglo i anticivilizacijska ustanova, to ne mere postojat u Europi u 21 veku i tacka, pa ko hoce neka se postavi na glavu. A zasto su ga tek sad zatvorili, e zato su ga tek sad zatvorili.


1+1=?
Jadan:)
bolje biti bogat,no ne biti
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:12 - pre 181 meseci
Sta da radis oco, zatvorilo ga. Mrski je to novi svetski poredak koji je protiv svakog pravog srboljuba i otadzbinoljuba, pa to ti je. A ko gubi ima pravo da se ljuti, to se zna.
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:14 - pre 181 meseci
Citat:
Odin D.:
Da, ali sta se to tice tebe ili mene ako se on sam tamo vraca?

On sam?? Koliko znam, roditelji su oni koji ih vracaju. Verovatno ih uslovljavaju sa npr. "ako se ne vratis, izbacicu te iz kuce". Dovoljno za nekoga ko je vec ionako izbezumljen od svega sto mu se desava da prihvati taj ultimatum bez da se raspravlja sa roditeljem koji ga "voli" i koji mu "zeli dobro".

Citat:
Ja ne razumijem otkud neko sebi daje za pravo da odredjuje za nekog drugog sta je za njega najbolje

Ni ja ne razumem otkud roditelju pravo da salje svoje dete u ruke samozvanih lopata-iscelitelja.

Citat:
Sloboda izbora je osnovna civilizacijska tekovina

Zabrana nadrilekarstva i slicnih srednjevekovnih vidova "lecenja" (srpski: prevara) je isto stvar civilizacijskog napretka.

Citat:
Svako je od tih batinanih mogao presaviti tabak i pravac sa tuzbom u sud, ali to ipak nije uradio niko od njih, nego su se za to nasli neki koji su par svjetlosnih godina odatle

Reagovali su oni kojima je to posao, a to su institucije koje se bave ljudskim pravima, kao i mediji koji su ovog puta skoro jedinstveno odradili odlican posao. A to je dobar podsticaj za zrtve, jer se oni uglavnom iz straha teze odlucuju da presaviju tabak.

Citat:
Znaci, ajmo zapaliti sve sume i livade, jer mi eto ne vjerujemu u lijecenje raka travuljinama.

Poredjenje uopste nije na mestu. Medicina i fitoterapija se sve vise priblizavaju, a doktori cesto prepisuju i biljne preparate kao dodatak terapiji sa tzv. "hemijskim" medikamenatima.
Dakle, porediti te voodoo metode sa lecenjem biljem je, blago receno, neozbiljno.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.87.159.*



+35 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:21 - pre 181 meseci
Citat:
Radi se o onima koji su tu dosli dobrovoljno da se lijece i koji uprkos batinanju i necijem tudjem misljenju o batinanju ipak nalaze da im je tu bolje nego izvan toga ili u nekoj drugoj ustanovi. Svako je od tih batinanih mogao presaviti tabak i pravac sa tuzbom u sud, ali to ipak nije uradio niko od njih, nego su se za to nasli neki koji su par svjetlosnih godina odatle, i kojih se u sustini nista od toga ne tice, ali eto, ipak nekim cudom bolje od tih nesrecnika znaju sta je za njih tamo bolje.


Eto, ''knjizevnici i fariseji'', cuda napravise...
Tako su i Milana Tarota, Vidovitu Zorku i slicne sklonili sa srpskih televizija, a toliko ljudi je verovalo da oni zaista proricu buducnost...
Stvarno, kakvo nasilje, kakvo ukidanje mogucnosti izbora! Ukinuse ljudima slobodu da pare daju prevarantima! Kud ide ovaj svet?

Aco, svaka ti cast sto imas zivaca da odgovaras na te jeftine demagoske fazone.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:40 - pre 181 meseci
Citat:
Isak666: ... I oni su doneli odluku na osnovu inspekcije ministarstva zdravlja! ....


aha, znaci ovim pravnicima, pri odlucivanju dal' je ispravna ova ili ona medicina, malo pripomazu i "inspekcije" jedne strane?
nije bitno dal' je druga strana crna reka, ovaj kvazi, onaj nadri itd.... ja samo pokusavam da shvatim kako funkcionise taj legalizam, sloboda izbora i tako to.

... na primer, kad ti kazes ...

Citat:
Medicinske i naucne oglede vrse medicinske i naucno obrazovne institucije ili naucni radnici


ja zamenim uloge ovima iz crne reke i iz belih mantila, i opet mi se sve slaze.
mislim, s gledista legalizma, posto je to najvaznije.
u tom slucaju bi onda ti pravnici, tuzilastvo itd. na osnovu "inspekcije" ovih iz crne reke, zabranili ove u belim mantilima.
jel' tako?
ovi bi im rekli da taj metadon nije dobar i da je njihova nauka dokazala da je lopata najbolja.

mog'o bi da bude citiran i onaj tvoj clan ustava.
... ili mislis da metadon ne ugrozava "fizicki i psihicki integritet"?


Citat:
acaradio: Poredjenje uopste nije na mestu. Medicina i fitoterapija se sve vise priblizavaju, a doktori cesto prepisuju i biljne preparate kao dodatak terapiji sa tzv. "hemijskim" medikamenatima....


aha, dakle kada se medicina ovima priblizi, onda oni prestaju da budu "nadri", "kvazi", "travuljine" itd... i obrnuto, ako se odalji onda ..... sad sam shvatio.
boga ti, to je isti princip kao i kod ovih u crnim mantili(ja)ma, kad se odredjuje ko je crkva, a ko sekta.
 
Odgovor na temu

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:46 - pre 181 meseci
Citat:
kelja
Aco, svaka ti cast sto imas zivaca da odgovaras na te jeftine demagoske fazone. :)

Nedelja uvece...dosadno...pa rekoh da malo cackam klero-konzervativce, onako pred spavanje.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
82.212.48.*



+586 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:46 - pre 181 meseci

Citat:
Odin D. : Radi se o onima koji su tu dosli dobrovoljno da se lijece i koji uprkos batinanju i necijem tudjem misljenju o batinanju ipak nalaze da im je tu bolje nego izvan toga ili u nekoj drugoj ustanovi. Svako je od tih batinanih mogao presaviti tabak i pravac sa tuzbom u sud, ali to ipak nije uradio niko od njih, nego su se za to nasli neki koji su par svjetlosnih godina odatle, i kojih se u sustini nista od toga ne tice, ali eto, ipak nekim cudom bolje od tih nesrecnika znaju sta je za njih tamo bolje.


Naravno da je lakse kad se cinjenice izmisle, ali....

Roditelji dvadesettrogodišnjeg D.P. iz Zaječara, štićenika Duhovno-rehabilitacionog centra, koji je žrtva brutalnog prebijanja zabeleženog na video snimku koji je poslednjih dana uzburkao javnost, podneće krivične prijave protiv svih aktera nemilosrdnog batinanja. D.P. za B92 kaže da je od 2006. tri puta je bio na lečenju u stacionaru u Crnoj Reci.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
82.212.48.*



+586 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?24.05.2009. u 22:49 - pre 181 meseci
Citat:
mrle 011: ja zamenim uloge ovima iz crne reke i iz belih mantila, i opet mi se sve slaze.
mislim, s gledista legalizma, posto je to najvaznije.
u tom slucaju bi onda ti pravnici, tuzilastvo itd. na osnovu "inspekcije" ovih iz crne reke, zabranili ove u belim mantilima.
jel' tako?
aha, dakle kada se medicina ovima priblizi, onda oni prestaju da budu "nadri", "kvazi", "travuljine" itd... i obrnuto, ako se odalji onda ..... sad sam shvatio.
boga ti, to je isti princip kao i kod ovih u crnim mantili(ja)ma, kad se odredjuje ko je crkva, a ko sekta.


Pokusavam da shvatim ovaj post. Izistinski zelim to.

 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
*.113.96.58.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 00:57 - pre 181 meseci
mrle011,

Citat:
Citat:
_andjela_: Postoji debeo procenat ljudi koje su lekari navukli na droge. Nije uvek namerno niti ciljano, ali se desava ....

Citat:
kako to mislis "nije namerno" i "desava se"?


Jednostavno nije sve crno-belo. Upravo sam objasnila u ostatku paragrafa koji si odsekao. Postoji nesto sto se zove i ljudska greska.


Lesli,

Citat:
Moguce da je narkomanija bolest, ali ovi drugi bolesnici koji ce da budu leceni iz budzeta pre narkomana imaju prednost. Narkomani neka cekaju kao i svi ostali.

Ako ovi gore cekaju na skener ili ultrazvuk, na sta da ovi cekaju? Napisi ime jedne jedine drzavne ustanove koja uspesno leci narkomaniju, a da se ne podrazumeva bejbisiting metadonom i sl. Da bi se na nesto cekalo, valjda to treba da postoji; vec ako ce svi cekati. Ili da oni i njihove porodice zive od nade, a u medjuvremenu odu na onaj svet dok cekaju na red?


Ivan Dimkovic,
Citat:
Svasta, izbor vere je slobodna stvar pojedinca. Ovde se ne radi ni o kakvoj "veri" vec prostom organizovanom mlacenju ljudi pod pokroviteljstvom crkvene ustanove.

Ovde se radi o batinjanju zivog bica; ma ko bio 'pokrovitelj'.

Jesi elegantno ignorisao batinjanje zivog bica od strane drzavne medicinske ustanove?

Ja tu vidim ljude, a ko finansira ustanovu me apsolutno ne zanima. Ali ako vec ako hoce da im se sudi, neka im se sudi po istim arsinima.

Vec si ranije napisao svoja razmisljanja o veri ili neveri, kako god to prikazao na drugaciji nacin.

Na kraju epizode, niko ne da ni dva posto za ljude koji su bili premlaceni.

Ni za narkomane, ni za tu zenu kojoj su grudi umalo odsekli.

Toliko o busanju u grudi, i silnoj brizi.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 08:06 - pre 181 meseci
Odavno sam shvatio da "televizija" ne "informiše" mene da bih nešto znao,već da bi kod mene proizvela određene efekte...

Tako je i u ovom slučaju...

Što reče neki popa jutros na televiziji:ko je to i sa kakvim interesima sada iskopao taj snimak iz naftalina i pokazao ga na televiziji,kada je isti napravljen još pre nekoliko godina,a javnost bivala obaveštavana unazad petnaestak godina o načinima rada i postojanju tog centra...

A čitam tu,neko reče,da se baš taj popa suprotstavio nečemu u vezi posete ovog američkog desperadosa,baš sada kada je dobar deo njegovih kolega iz centralnog komiteja(čitaj sinoda SPC)sa ostatkom politikantske kamarile se svojski potrudio i bio spreman da velikodušno odigra ulogu supozitorije.

Obzirom na intimnost takvog jednog čina,javnost je bila isključena iz "zavlačenja",ali kako je medijski smrad počeo da se širi,to se više ne može sakriti...

I sada se ti "narode snago moja,narode stoko moja" zanimaj sa ovom koskom,glođi lopate,opaučene guzice,glođi sebe samog,bližnjeg svog,samo nemoj nas,jer bi u protivnom,zbog smrada,kome bi bio izložen,mogao slučajno da "povučeš vodu"....a "mi" bi još koju godinicu da "smrdimo"...

Niste valjda stvarno poverovali u ono:"Vas niko ne sme da bije!"(a čini mi se da je taj koji je to rek'o,nešto kao umro...ili možda nije...ma,ne znam više...)
 
Odgovor na temu

misterno2008
Vladan Markovic
Becej

misterno2008
Član broj: 207014
Poruke: 63
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 08:54 - pre 181 meseci
Citat:
Kosuth: Odavno sam shvatio da "televizija" ne "informiše" mene da bih nešto znao,već da bi kod mene proizvela određene efekte...

Tako je i u ovom slučaju...

Što reče neki popa jutros na televiziji:ko je to i sa kakvim interesima sada iskopao taj snimak iz naftalina i pokazao ga na televiziji,kada je isti napravljen još pre nekoliko godina,a javnost bivala obaveštavana unazad petnaestak godina o načinima rada i postojanju tog centra...

A čitam tu,neko reče,da se baš taj popa suprotstavio nečemu u vezi posete ovog američkog desperadosa,baš sada kada je dobar deo njegovih kolega iz centralnog komiteja(čitaj sinoda SPC)sa ostatkom politikantske kamarile se svojski potrudio i bio spreman da velikodušno odigra ulogu supozitorije.

Obzirom na intimnost takvog jednog čina,javnost je bila isključena iz "zavlačenja",ali kako je medijski smrad počeo da se širi,to se više ne može sakriti...

I sada se ti "narode snago moja,narode stoko moja" zanimaj sa ovom koskom,glođi lopate,opaučene guzice,glođi sebe samog,bližnjeg svog,samo nemoj nas,jer bi u protivnom,zbog smrada,kome bi bio izložen,mogao slučajno da "povučeš vodu"....a "mi" bi još koju godinicu da "smrdimo"...

Niste valjda stvarno poverovali u ono:"Vas niko ne sme da bije!"(a čini mi se da je taj koji je to rek'o,nešto kao umro...ili možda nije...ma,ne znam više...)


Pogodak u sridu!

To je sustina.
bolje biti bogat,no ne biti
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
82.212.48.*



+586 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 09:12 - pre 181 meseci
Ameri su nas bombardovali iako su se protivili Rusi u Savetu Bezbednosti.

Potom su se nastanili dole.

I odvojili Kosovo.


I koji i jedan razlog postoji da bi SAD dali i pet para na odluku Artemija, kad nisu brinuli na odluke Rusije?

I sta bi to mogao Artemije da spreci da oni urade, kad su sve do sad uradili i napravili gotovu drzavu?



Ili mozda gospodin dize sebi rejting kao i poglavar Islamske zajednice u BiH reis-ul-ulema Mustafa Ceric, koji je izjavio da ce se zaliti Bajdenu (?!) zbog krsenja prava muslimana.

Ne znam koji je vise uticajan ili znacajan.

Jedan licno prica sa Bajdenom, a o drugog "sklanjaju" obavestajna sluzba SAD, u saradnji sa nepatriotskim delom srpske obavestajne sluzbe.


Kod nas je sve teorija zavere i visoka politika.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 09:37 - pre 181 meseci
@Isak666,
peglaju se nabori na glasačkoj mašineriji...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
82.212.48.*



+586 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 09:42 - pre 181 meseci
Ok, ali ko, sa kojim ciljem i zasto bas njega?

Ja kontam da je on totalno nevazan. Ako je i bilo ciscenja - pocistili su ga stari drugari "po oruzju" iz Sinoda.
Nesto kao "unutarpartijsko pitanje".

Ioanko cekaju da sa'rane Patrijarha i sve da razbucaju medju klanovima. Ali to je njihov problem.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 10:03 - pre 181 meseci
Citat:
misterno2008: Pogodak u sridu!

To je sustina.

Sta da radis, bagra je to. Sve sam izdajnik, strani placenik, poturica i odsrb.
 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
213.198.240.*



+3 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 10:22 - pre 181 meseci
Vidim svi se ovde uhvatili protivzkonitog prebijanja.
Jedini i najvazniji argument.
Koji dokazuje sta?

Ja eto ne znam sta dokazuje.

Pa svako od nas je gledao box ili karate gde odrasle osobe premlacuju jedna drugu uz prisustvo 3ce strane.
Onda Tajsona u zatvor, odmah.
i one sto navijaju.

Znaci logika negde skripi.

Ako je odrasla osoba potpisala da hoce, pa jos njeni roditelji to i overili, a sa procenom i u cilju izlecenja, sta vi imate sa time?

Nije rec o konc logoru, ili o robovima, vec bolesnicima koji dobrovoljno hoce da se izlece.
Da nije tako, oko zgrade bi bilo likova u crnom sa masinkama, zar ne?
Ono – nema izlaska odavde.
Ako ima izlaska, a ja sam skapirao da ima, onda je dobrovoljno.
I u cemu je onda problem?

Da li boxer hoce da dobija u glavu ili narkos po guzi, to je njihova stvar.
S tim sto je narkoman razumniji.
On zna zasto to radi.


gleb
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
82.212.48.*



+586 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 10:35 - pre 181 meseci
Citat:
gleb: Vidim svi se ovde uhvatili protivzkonitog prebijanja.
Jedini i najvazniji argument.
Koji dokazuje sta?

Ja eto ne znam sta dokazuje.

Pa svako od nas je gledao box ili karate gde odrasle osobe premlacuju jedna drugu uz prisustvo 3ce strane.
Onda Tajsona u zatvor, odmah.
i one sto navijaju.

Znaci logika negde skripi.

Ako je odrasla osoba potpisala da hoce, pa jos njeni roditelji to i overili, a sa procenom i u cilju izlecenja, sta vi imate sa time?

Nije rec o konc logoru, ili o robovima, vec bolesnicima koji dobrovoljno hoce da se izlece.
Da nije tako, oko zgrade bi bilo likova u crnom sa masinkama, zar ne?
Ono – nema izlaska odavde.
Ako ima izlaska, a ja sam skapirao da ima, onda je dobrovoljno.
I u cemu je onda problem?

Da li boxer hoce da dobija u glavu ili narkos po guzi, to je njihova stvar.
S tim sto je narkoman razumniji.
On zna zasto to radi.


Da, ali ne.

Jer....
To dokazuje da je zakon prekrsen i to je kaznjivo.

U boxu postoje pravila koja se ne smeju krsiti i sta se sme raditi. Kad Tajson odgrize uvo Holifildu (rekoh bih?) - onda mu sleduje kazna.

Tako i u lecenju postoje pravila koja se ne smeju krsiti i sta se sme raditi. Kad neko ne registruje "Centar" bilo kakvog tipa i zaposli ex sajovce da dovode pameti narkomane i to na osnovu procene, kako kazes, od strane strucnjaka za poljoprivredu kojeg se i njegova bratija odrekla - onda mu sleduje kazna.

Sto se tice potpisa, to smo vec apsolvirali - iscitaj celu temu.

Tako da sloboda nije apsolutna kako ti mislis i da je dovoljna samo tvoja odluka. Ona je ogranicena drustvenim pravilima igre, olicenim kroz zakone.



 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?25.05.2009. u 10:42 - pre 181 meseci
Citat:
Isak666: Ok, ali ko, sa kojim ciljem i zasto bas njega?

Ja kontam da je on totalno nevazan. Ako je i bilo ciscenja - pocistili su ga stari drugari "po oruzju" iz Sinoda.
Nesto kao "unutarpartijsko pitanje".

Ioanko cekaju da sa'rane Patrijarha i sve da razbucaju medju klanovima. Ali to je njihov problem.

Imaj u vidu da svaki od tih popova ima svoju pastvu,pa i ovi što su sada na tapetu(ne mogu da im upamtim imena,a i ne zanima me) i suština cele priče je da se što više "ovčica" prebaci u ovaj tor koji je na "liniji".

To je u ovom ternutku osnovna uloga medijske halabuke i lajanja pulina...

Zašto baš njega?

Pa rekao sam gore,nije bio na "liniji"...

Videćemo kako će cela stvar dalje da se odvija...

A,one umlaćene guzice...ma,to je apsolutno nebitno...obična žvaka za seljaka.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Batina je iz raja izasla, zar ne?

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110954 | Odgovora: 677 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.