Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oglasnici Beograd, Srbija...

elitemadzone.org :: MadZone :: Oglasnici Beograd, Srbija...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6552 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 16:28 - pre 180 meseci
Dajte neke oglasnike za koje znate da su dobri.

Sad čitam ove halooglasi.com to je neviđeno đubre, recimo u sekcijama fotoaparati i računari nema skoro ništa. Ispada da je trenutno u Srbiji od milion digitalnih kamera na prodaju 20ak, ili u rubrici računari nema ni 20ak laptopova na primer, a siguran sam da se mnogo više prodaje nego što je tamo oglašeno, pa počinjem da se pitam da li nešto propuštam?

Jel postoji neki oglasnik kao što su nekad bili ti halo oglasi gde svi koji nešto prodaju oglašavaju?
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
79.101.150.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 16:42 - pre 180 meseci
I ja sam skoro gledao da kupim neki komp. za poklon, zadnji put kada sam kupovao komp. to je bilo pre jedno 3 godine ... zvao sam po bas tim halo oglasima i secam se da je bilo jedno 20 strana sa oglasima i tu nadjem neku firmicu koja mi je bila u blizini i kupim komp. .... sada 1 strana i to jedva. kupim jos i one novosti oglase a tamo samo desetak oglasa... na kraju nadjem garanciju od ove firmice i kupim tamo i ovaj komp za poklon i usput mi momci nakukakju kako nista ne ide, kako bukvalno nemaju para za oglasavanje i samo cekaju kada ce da im blokiraju racun .. :(

www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 17:54 - pre 180 meseci
Pa...šta čudi? SEK je na snazi, nisu vas ubeđivali sa tv-a? A da, srpska ekonomska kriza.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 18:38 - pre 180 meseci
Nabavite papirno izdanje.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 20:05 - pre 180 meseci
Teoretski bi ovo Internet izdanje trebalo da bude bolje jer objavljuju i Internet oglase pored redovnih. A ako ne objavljuju sve oglase u Internet izdanju po kom onda kriterijumu određuju koje će da objave a koje ne? Na kraju krajeva ne bi bilo pošteno prema oglašivačima da nekima objavljuju a nekima ne.

Ne znam kakve veze ima kriza, pa valjda bi baš sad ljudi trebalo više da prodaju, nebitno šta, ali ono svakakve gluposti koje ti stoje po kući i s kojima te inače mrzi da se bakćeš da prodaješ (znam da ima ljudi koji ma je wheelin & dealin zadovoljstvo), sad kao da se otarasiš.

Evo ja imam 2 stara kompa koje bih prodao, par mobilnih, fotoaparat itd. A mrzi me da se cimam s oglasima. Sigurno ima gomila ljudi koji štošta kupuju-prodaju, al evo recimo digitalnih fotoaparata ima mizerno malo u oglasima, kao da je 1999.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

oporavak u banji

Član broj: 179080
Poruke: 27
79.101.92.*



Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 22:16 - pre 180 meseci
za racunare i slicnu tehniku bih pogledao pcberzu i itsvet, ne znam linkove napamet, ali google ce ti odmah reci.
isto tako su dobri i racunarski forumi i njihove sekcije mali oglasi...
mailing lista oglasi.yu je uvek imala nesto interesantno.
od kako u srbiji postoji siroko koriscen internet, prodaja racunara analognim malim oglasima skoro ne postoji, stvarno se cudim da to nisi odavno primetio. cak i u samim zacecima interneta kod nas, najbolji oglasi su bili na netu, a ne na papiru, gde ti je ogranicenje 20 reci, nema slika, placa se, itd...
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 22:21 - pre 180 meseci
Citat:
čitam ove halooglasi.com to je neviđeno đubre


Zasto su HO djubre ????
Zato sto ti nisi nasao ono sto trazis ?????

Ni na ostalim mestima nije nista bolje....

Koji aparat trazis ?
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...06.06.2009. u 22:38 - pre 180 meseci
Nisu bas blesavi da za dz. objave internet izdanje kada prodaju papirno. Oglasi na net-u su ona koja se preko net-a i prijave. Ako hoces da se tvoj oglas pojavi i na net-u i na papiru, moras da im platis. Za to ne mora nigde da se ide, moze telefonom, preko sms-a itd. Najveci problem su napravili obavezom da za mnoge stvari moras da budes registrovan za tu delatnost. Sto se tice oglasa za komp. tehniku, nije losa pcbrza.rs.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
94.189.228.*

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 00:18 - pre 180 meseci
Citat:
SASA M.: Nisu bas blesavi da za dz. objave internet izdanje kada prodaju papirno. :) Oglasi na net-u su ona koja se preko net-a i prijave. Ako hoces da se tvoj oglas pojavi i na net-u i na papiru, moras da im platis.

Ovo nije istina. Oglasi se uopšte ne plaćaju, barem oni obični, već je potrebno koliko se sećam, napisati oglas na kuponu koji se iseče iz nekih halo oglasa koje nađeš i ubaciš tamo na terazijama u neko sanduče ili već tako nešto, uglavnom ne plaća se.

Oglasi na netu bi trebalo da su kompletni, a oni koji su postavljeni preko neta se razlikuju po tome što im je pozadina plave boje, dok su ostali s belom pozadinom, za žutu ne znam šta znači. Ipak je u Srbiji još velika većina ljudi kompjuterski nepismena, tako da se štampano izdanje i dalje prodaje. Besides, imaš recimo zagrebački pandan halo oglasima tzv. plavi oglasnik (www.oglasnik.hr, uporedi šta sve tamo ima u rubrici recimo digitalne kamere, nisam ni gledao ali mogu da pretpostavim) objavljuju sve oglase i u štampi i na netu, a njih em ima duplo manje od nas em su komjuterski pismeniji, razvijeniji - dostupniji Internet, pa ako se njima isplati, isplati se i ovima. A svaki promet ostvaren preko njihovih oglasa se njima isplati jer će se i kupci i prodavci naredni put obratiti njihovoj usluzi što doprinosi njihovoj reputaciji i povećava broj oglašivača platiša sa plaćenim fensi oglasima. Tako da je ovo što si napisao da prostiš, a bunch of bullshit.
Citat:
sasa022: Zasto su HO djubre ????
Zato sto ti nisi nasao ono sto trazis ?????

Ni na ostalim mestima nije nista bolje....

Koji aparat trazis ?

Ne tražim ništa konkretno već tražim nešto zanimljivo, gledam šta ima, šta se nudi - listam oglase. Znači nema ništa. Zanima me u principu neki Canon G6,7,8,9 što nema šanse nikada nije bio u oglasima u životu ni jedan. Gledao sam šta se prodaje od last years laptops - ništa, nekoliko fujitsu siemensa, bezveze, i tako. Neki lik je prodao na limundu playstation 1 za 1500 din. baš me zanimalo koliko košta u oglasima - nema NIJEDAN. Baš ništa zanimljivo, tako ja zamišljam izbor u Albaniji recimo, a ne bi me čudilo i da je tamo bolje nego ovde.

Za pcberzu naravno znam mada i tamo ima ograničenje veličine oglasa 230 slova i ne mogu se postavljaju slike, a da staviš link vidi kolko če ti uzeti mesta, ako postavljaš konfiguraciju i treba da navedeš sve komponente oznake itd. tako da ni to baš nije idealno..

[Ovu poruku je menjao bttp dana 07.06.2009. u 01:31 GMT+1]
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
94.189.228.*

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 00:30 - pre 180 meseci
Evo kod braće hrvata sam odmah našao

Canon G7 sa svom opremom + 4gb kartica + 2gb kartica + mali stativ. 1500kn

telefon: 098/436-914

€200, a ovde samo mogu da sanjam.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 01:07 - pre 180 meseci
@bttp

listaj "internet" :),a ne novine :)

Mnoge stvari su se promenile pa ni oglasi nisu vise ono sto su bili pre par godina.

Pad cena tehnicke robe i zarade od preprodaje,gasenje mnogih "sivih i crnih kanala" je uticalo da mnogi promene "zanimanje".
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 01:28 - pre 180 meseci
Citat:
sasa022: @bttp

listaj "internet" :),a ne novine :)

Misliš obrnuto? :)

Ma bree, znam ja da je kriza i sve to ali kod nas je kriza već 30 godina, pa je bilo boljeg izbora. Kad sam kupovao neki aparat 2005. bre bio je veći izbor nego sada! Ne mogu da verujem da svi ljudi sve aparate koje su nakupovali tokom svih ovih godina ljubomorno čuvaju i da niko ništa ne prodaje (na primer).

U oglasima za mobilne se već godinama ponavlja jedan te isti oglas (ili par njih) "Nokia 6310 original iz opreme Mercedesa blabla €100". I već godinama gledam taj jedan te isti oglas, pa nije valjda dobio kamion tih Nokia iz Mercedesa i ceni ih po €105 hehe. Ludilo.

Znači ništa, to mi je to što se tiče oglasa...bedak. Vidim da ću morati u "inostranstvo" po neke sitnice, ovde nema leba :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

oporavak u banji

Član broj: 179080
Poruke: 27
79.101.92.*



Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 01:31 - pre 180 meseci
ccc samo kukas i kod nas je uvek bilo preprodavaca i prodavaca, samo ih treba naci, a oglase za fotoaparte bi potrazio i na forumima gde se okupljaju dizajneri, fotografi... pozovi ga na 098/436-914 i kupi fotopaparat, nije prodavac u japanu, moguce da ti je blize nego neki u nisu ili vranju.

za mobilne znam da sam gledao male golase na mobilnom svetu, ima ih brdo svakakvih, svaki dan...

*glede foto aparata, obican svet uglavnom ima one najjeftinje, jednostavne modele, ne bacaju pare na nesto sto im ne treba, takvi se nikada ne preprodaju, jer crknu pre toga i izgube vrednost
 
Odgovor na temu

malada
mladen i
beograd

Član broj: 29411
Poruke: 238
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 04:35 - pre 180 meseci
Mislim da se u internet izdanju ne pojavljuju firme koje su platile recimo jedan dio strane da se oglase ili ima neka tako fora, tako da, ako hoces da kupis od firme, a ne polovan koji neko prodaje, kupi papirno izdanje.
A kao sto neko rece, mnogo ces bolje proci ako trazis po 'domacem' internetu nego po halooglasima.
Reko mi tvoj brat da studiras za programatora!
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 08:32 - pre 180 meseci
@bttp

Bilo je tako nekada davno. Sada mozes da biras da li ce biti uokviren ili ne.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
94.189.228.*

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 14:18 - pre 180 meseci
Ja nemam pojma šta je ovo što si ti okačio, ali svakako nisu Halo Oglasi.

Nemoj više da obmanjuješ ljude, ako nećeš da priznaš grešku onda bolje ćuti nego što sve više i više izmišljaš



Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
93.87.198.*



+69 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 14:51 - pre 180 meseci
Ja uglavnom kupujem na malim oglasima na benchmarku, ljude uvek mozes da nadjes, prodavci su dobri i svacega ima. Pcberza su preprodavci, a ima ih dosta koji kupe na benchu i daju tamo. Sto se tice odnosa, garancije, benchmark mali oglasi za sve. Samo terba cekati malo da naidje dobra stvar :)
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...07.06.2009. u 18:21 - pre 180 meseci
Bttp, ne preteruj. nista ne izmisljam. Doslo je do zabune, ja sam mislio na novosti oglasi, ti na halo oglasi. To se iz prilozene slike moze videti.
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...08.06.2009. u 14:52 - pre 180 meseci
Citat:
oporavak u banji: ccc samo kukas i kod nas je uvek bilo preprodavaca i prodavaca, samo ih treba naci, a oglase za fotoaparte bi potrazio i na forumima gde se okupljaju dizajneri, fotografi... pozovi ga na 098/436-914 i kupi fotopaparat, nije prodavac u japanu, moguce da ti je blize nego neki u nisu ili vranju.

Čuj kukam, pa šta bi trebalo - da pevam - što je sve u rasulu pa i oglasi. Treba da izgubim dane i dane obilazeću svakojaka specijalizovane sajtove za ovo i za ono ne bi li našao to što mi treba.
A ovaj savet da idem u ZG da kupim aparat, sve je to lepo s tim da povratna do ZG košta €50 pa još neka kinta da tamo preživiš, pojedeš nešto ovoono, treba ti još najmanje €50 u džepu. Pa se cena aparata od €200 uvećava na €300, to sve sa cimanjem od 11h u autobusu tamo i natrag. Ne verujem da bih imao tolike troškove da donosim iz Vranja, s tim što bi mi čak roba bila poslata kurisrskom službom tako da se ništa ne bih ni cimao. Znači osim što je izvodljivo, teško da je isplativo.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.3dnet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Oglasnici Beograd, Srbija...08.06.2009. u 14:56 - pre 180 meseci
bttp, jel ti stvarno hoćeš da kupiš aparat ili tek tako pišeš....

Ne mogu da verujem da ti pored ovolikog ES-a, onolikog foruma samo za aparate i ovoliko banera foto-radnji na ES-u - trebaju još i nekakvi oglasi...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oglasnici Beograd, Srbija...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6552 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.