Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti

[ Pregleda: 948 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DrFeelgoodMc

Član broj: 126427
Poruke: 3
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti24.06.2009. u 14:10 - pre 180 meseci
Imam problem sa sezampro Adsl-om na ISDN-u... Ovako, podesio sam konacno da mogu i preko usb-a i preko mreznog kabla da se konektujem.. Deluje smesno, ali i to mi je oduzelo dosta vremena... Ali tad se javlja glavni problem, konekcija traje samo 2-3 minuta, posle toga se gubi... Posto imam Vistu, objasnicu slikovito, u Network and Sharing Center na pocetku su povezane sve tri strane, komp, mreza i net... Kada nestane konekcije, samo racunarcic svetli... Zvao sam korisnicki, oni ne znaju sta je problem, rekose da ce poslati nekoga da pogleda.. E sad, da li je neko imao isti problem, i da li moze da bude do rutera, posto videh da je stari, pa mu ni drajveri nisu najsveziji onda... ?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti24.06.2009. u 16:45 - pre 180 meseci
Kako se ponaša kada se konektuješ samo preko UTP? Zašto uopšte koristiš i USB vezu? Ja koristim SezamPro ADSL preko ISDN i zaglupljivanje je toliko retko da ga i ne računam u probleme. Pretpostavljam da si dobio ruter, da nije možda Connexant Hasbani?
 
Odgovor na temu

DrFeelgoodMc

Član broj: 126427
Poruke: 3
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti24.06.2009. u 18:20 - pre 180 meseci
Nisam imao mrezni kabal, pa sam se malo namucio dok sam pokrenuo preko usb-a, ali sam posle nasao i taj kabal tako da sada idem preko lan-a... Inace, jeste taj ruter, conexant... Zvali su me iz lokalnog predstavnistva Sezama, zamenio sam ruter, izgleda da je on pravio problem.. Zasad radi ok, nadam se da ce i da ostane tako... Hvala na pomoci... :)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti24.06.2009. u 18:56 - pre 180 meseci
Ja sam imao problem sa tim ruterom, malo radi, malo se zaglupi ... srećom, imali su TP-Link pa su mi zamenili i sada radi samo tako. Ako i dalje budeš imao probleme, prvi sumnjiv je taj Connexant.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa SezamPro ADSL-om na ISDN-u na Visti

[ Pregleda: 948 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.