Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !

elitemadzone.org :: AutoZone :: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 295053 | Odgovora: 948 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !24.09.2011. u 09:05 - pre 152 meseci
Ja ne bih platio svakako - i njima samima je jasno da doplatne karte
nisu u saglasnosti sa Ustavom, zato su i promenili odluku. Ukoliko pise
Doplatna karta ti se pravi lud, mada mogu da pozele da se "obruse" na
tebe svom silinom. Verovatno nisu stigli da promene jos obrasce pa pise
i dalje "Doplatna karta".
 
Odgovor na temu

Predrag Krstic
Beograd

Član broj: 30388
Poruke: 210
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !25.09.2011. u 20:05 - pre 152 meseci
Pa valjda je ta doplatna karta slična doplatnoj za vožnju u autobusu, gde kad ti je napišu ti možeš da nastaviš vožnju, ali ti ostaje da platiš. To je 3000din u odnosu na 50din, pa to je 60x više! :)

putnik koji je zatečen u vozilu bez vozne isprave, dužan je da na zahtev ovlašćenog kontrolora plati doplatnu kartu, u visini utvrđenoj cenovnikom, i potom nastavi započetu vožnju.

znači ista stvar. Ništa novo.
 
Odgovor na temu

marko1101
beograd

Član broj: 6917
Poruke: 403
*.maksnet.org.



+42 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !25.09.2011. u 20:21 - pre 152 meseci
tacno ... samo doplatnu kartu u autobusu je dobilo "par" ljudi ... pa nema ko da pise o tome.

to je identican problem, kao sa parkiranjem ... doplatna karta je nacin kaznjavanja.

cak je i ocigledniji, jer je to usluga prevoza , koja takodje ima cenu i ako neplatis, onda placas skuplju cenu ili ti kaznu.

nazalost , to dotice jako malo ljudi, pa im prolazi "neopazeno".
 
Odgovor na temu

urban011
Radovan Railic
Urednik
Beograd

Član broj: 291041
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.dedamraz.biz


Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !26.09.2011. u 10:15 - pre 152 meseci
Zakon o zastiti potrosaca od 1. januara 2011. godine


Dužnost isticanja cene
Član 6.
Trgovac je dužan da, osim ako ovim zakonom nije drugačije propisano, na nedvosmislen, čitak i lako uočljiv način, u valuti koja je zakonito sredstvo plaćanja u Republici Srbiji, istakne:
1) prodajnu cenu robe ili usluge, uključujući prateću robu koja se isporučuje u vezi sa pružanjem usluge;
3) jediničnu cenu usluge, ako se cena usluge računa po jedinici mere pružene usluge;
4) cenu po času ili drugoj jedinici vremena, ako se cena usluge računa po času pružene usluge;
5) dodatne troškove u vezi s pružanjem usluge.

Benzinske stanice i parkirališta
Član 11.
Trgovac koji nudi prostor za parkiranje motornih vozila odnosno zakup parking mesta u garažama je dužan da na ulazu istakne cenovnik, kojim se licu koje upravlja motornim vozilom u pravcu parkirališta omogućava da cene i broj slobodnih mesta lako i blagovremeno uoči.
Citat:
Neko je spomenuo ranije da ispred svakog parking mesta mora postojati tabla.


Izdavanje računa
Član 15.
Trgovac je dužan da za kupljenu robu ili uslugu potrošaču izda račun.
Citat:
Sta je sa ovim? Kada se kupi na trafici parking karta dobijate racun, ali kada uplatite putem SMS poruke NE.


Dužnost obaveštavanja pre zaključenja ugovora
Član 16.
Trgovac je dužan da pre zaključenja ugovora o prodaji robe ili pružanju usluga, potrošača na jasan i razumljiv način, obavesti o:
1) osnovnim obeležjima robe ili usluge;
2) adresi i drugim podacima koji su od značaja za utvrđivanje identiteta trgovca, kao što su naziv trgovca ili naziv drugog trgovca u čije ime taj trgovac postupa;
3) prodajnoj ceni ili načinu na koji će se prodajna cena obračunati ako se zbog prirode proizvoda prodajna cena ne može utvrditi, kao i o svim dodatnim poštanskim troškovima i troškovima transporta i isporuke i mogućnosti da se ti troškovi mogu staviti potrošaču na teret;
4) načinu plaćanja, načinu i roku isporuke, načinu izvršenja drugih ugovornih obaveza, kao i načinu na koji se postupa po pritužbama potrošača;
5) postojanju prava potrošača na jednostrani raskid ugovora pod uslovima koji su propisani ovim zakonom;
6) podršci koju trgovac pruža potrošaču posle prodaje, ugovornim garancijama i uslovima pod kojima potrošač ima pravo na ugovorne garancije;
7) vremenu na koje je ugovor zaključen ako je zaključen na određeno vreme, a ako je ugovor zaključen na neodređeno vreme o uslovima za raskid ugovora;

Dodatni troškovi
Član 17.
Potrošač nije dužan da plati dodatne poštanske troškove i troškove transporta i isporuke ako trgovac nije obavestio potrošača o dodatnim poštanskim troškovima i troškovima transporta i isporuke ili se dodatni poštanski troškovi i troškovi transporta i isporuke ne mogu unapred obračunati ukoliko trgovac nije obavestio potrošača da se
dodatni poštanski troškovi i troškovi transporta i isporuke mogu staviti potrošaču na teret.

Slanje pošiljki koje nisu naručene
Član 42.
Zabranjeno je slanje robe odnosno pružanje usluga potrošaču sa zahtevom za plaćanje robe odnosno usluga koje potrošač nije naručio.
Ako se u slučaju iz stava 1. ovog člana, potrošač ne izjasni o robi koja je dostavljena, odnosno usluzi koja je pružena, ne smatra se da je ponudu prihvatio.
Slanje robe odnosno pružanje usluga koje potrošač nije naručio ne može biti izvor obaveze za potrošača i smatra se bezuslovnim poklonom koji je potrošaču učinjen u svrhu oglašavanja.



Mogu jos izdvajati iz ovog zakona koji i sami mozete skinuti sa interneta ali ovo je samo deo koji se odnosi tj. moze se primeniti protiv JKP "Parking servis". Narocito clan 42. gde se svaka dnevna karta moze smatrati POKLONOM od strane pomenute firme :)

Vasi komentari, sugestije.

Pozdrav,
Radovan
Ko se jutros probudio u Beogradu, za danas je dosta postigao u zivotu. - Dusko
Radovic
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !06.10.2011. u 16:10 - pre 151 meseci
Ja dobih danas 4 komada ovakvih . Da im platim ili ne ?
Inace, opomena je kopirana sa faksimilom potpisa ovog advokata , tako da cenim da ovo stize direkt iz Parkinga.... Sve 4 sam dobio na foru kad platim sms-om prvi sat pa uletim u drugi ili treci :-) .....

Da posaljem ovom advokatu par ovih odlomaka iz zakona koje ste citirali i da trazim fotografije mog vozila na tom mestu , jer mogu da dokazem sa 3 svedoka da sam na vreme napustio parking ....

Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

urban011
Radovan Railic
Urednik
Beograd

Član broj: 291041
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.dedamraz.biz


Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !06.10.2011. u 16:48 - pre 151 meseci
Strpite se do sutra, drugar advokat ce mi poslati odgovor za te advokate.

Inace ovo pismo sam i ja dobio vise puta i sva su iste sadrzine samo druga imena i podaci o vozilu.

Vi sa advokatom nemate konkretno nista, vec sa JP Parking servis koji vas je "castio" dnevnom kartom tj. po zakonu o zasititi potrosaca dnevna karta se smatra bezuslovnim poklonom u reklamne svrhe.

Inace, informacija direktno od ljudi koji su odlucivali u opstini a bilo je tu i ucenih pravnika koji su govorili da se ovakva odluka ne moze sprovesti jer se kosi sa svim postojecim i nepostojecim zakonima, vodeci "rukovodioci" su samo odgovorili "Ma sta nas briga, dok se obori Uredba proci ce najmanje 6 meseci, a i tada imamo ljude u susdstvu koji ce nam progledati kroz prste". Nisam bio na tom sastanku ali kao da jesam :)
Kada se sada ponovo oglasi Ustavni sud opet ce im dati rok od 3 meseca da i ovu Uredbu usaglase sa vazecim zakonima Republike pa opet iznova.

Pozdrav
Ko se jutros probudio u Beogradu, za danas je dosta postigao u zivotu. - Dusko
Radovic
 
Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069
Poruke: 388



+38 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !13.10.2011. u 14:12 - pre 151 meseci
Ima l´ kakvih abera od drugara ? :-)
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !17.11.2011. u 09:08 - pre 150 meseci


CRTEŽOM PLATIO PARKING KAZNU U NOVOM SADU
Parking servis: To je šala, doplatnu kartu svi moraju da plate

Ž. Bogosavljević/24 sata | 17. 11. 2011. - 07:00h | Komentara: 36
Kao vid revolta zbog naplate parkiranja širom grada, Novosađanin Zoran Maksimović je JKP „Parking servis” kao odgovor na doplatnu kartu u vrednosti od 1.050 dinara poslao crtež konja na livadi koji je procenio na 1.090 dinara. On smatra da je ovako izmirio svoj dug, ali očekuje i da mu „Parking servis” uplati razliku od 40 dinara.


Klikni za uvećanje (+)
U „Parking servisu” kažu da će na Maksimovićevo pismo, koje prvenstveno smatraju šalom, ipak odgovoriti i to zvaničnim stavom pravne službe, kao i da će protiv njega biti nastavljen postupak zbog neplaćanja parkiranja.

Maksimović kaže za list "24 sata", da je na ideju da „Parking servisu” pošalje crtež konja, došao nakon što je dobio doplatnu kartu.

- Pre nekoliko nedelja sam parkirao u Ulici Sonje Marinković za koju nisam ni znao da je u zoni naplate, tako da nisam ni platio parkiranje. Onda mi je stigla kazna – doplatna karta sa propratnim pismom koje po sadržaju smatram neprimerenim i pretećim.

http://www.blic.rs/Vesti/Drust...atnu-kartu-svi-moraju-da-plate
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

sttevann
web developer
Thurgau, CH

Član broj: 95177
Poruke: 65
*.kbcbanka.rs.



+18 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !17.11.2011. u 09:11 - pre 150 meseci
Kradena fora, ali opet dobra.

Svi znaju za onu 'Spider drawing', čuvenu prepisku mailom.
When i get sad, i just stop being sad, and be awesome instead. True story.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !17.11.2011. u 14:04 - pre 150 meseci
Magla za Promaju

http://www.facebook.com/pages/...romaju/175836079173662?sk=wall


.
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !01.12.2011. u 20:39 - pre 150 meseci

Uvedena postpejd naplata parkinga
AUTOR: A. I.
Parking servis juče je uveo naplatu parkiranja sa postpejd plaćanjem, čime je Novi Sad postao prvi grad u Srbiji sa takvim sistemom.

Kako najavljuju u tom preduzeću, korišćenje parkinga naplaćivaće se po potrošenim minutima, umesto na ceo sat. Na kraju meseca minuti iz svake zone se sabiraju, zaokružuju na pun sat i množe sa važećom tarifom. Račun će stizati poštom ili mejlom na zahtevanu adresu početkom narednog meseca, poput uplatnica za telefon ili komunalije.

- Ovo je dosta fleksibilniji sistem. Vozači ne moraju svakog sata da produžavaju parking, a kad ga ne iskoriste, neće im se obračunavati pun sat - objašnjava portparolka Parking servisa Jasna Kovčin.

Prema njenim rečima, ovakav vid naplate mogao bi prvenstveno da koristi preduzećima, koja imaju veći broj službenih vozila, ali i pojedincima jer neće morati da brinu o tome da li im je isteklo vreme za parking. Rok za plaćanje je 10. u mesecu, a onaj ko ne izmiri dugovanje biće isključen sa servisa.

Novi servis moći će da se koristi na tri načina - SMS-om, preko veb-portala ili preko aplikacije za mobilne telefone, a SMS usluga će biti dostupna početkom januara.

- Korisnici prvo treba da se registruju, da dobiju svoje korisničko ime i lozinku, a potom da preuzmu aplikaciju. Istovremeno, naši ljudi u sedištu firme će uvek biti dostupni da razjasne nedoumice ili da korisniku podese sistem - kaže Jelena Kovčin.

Za uplatu preko interneta ili aplikacije na mobilnom potrebno je otići na sajt http://startstop.parking.rs.


http://www.danas.rs/danasrs/sr...arkinga.40.html?news_id=229258
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !01.12.2011. u 21:10 - pre 150 meseci
A sta je sa vremenskim ogranicenjem boravka u zoni?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !02.12.2011. u 07:09 - pre 150 meseci
koliko košta 1 minut?
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !05.12.2011. u 14:51 - pre 149 meseci


"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !05.12.2011. u 15:01 - pre 149 meseci
Uf, vidim potreso se ovaj sto mu je ostavio kaznu.
Ja jos cekam sledeci korak, posto su mi stavili kaznu u periodu kada je Ustavni sud proglasio da je odluka o naplati doplatne karte neustavna. Onaj privatni advokat firme Parking servis mi je poslao cestitku na koju sam ostao nem, a ako se ponovo javi sa pretnjama trazicu im dokaz da sam bio tamo gde kazu u vidu fotografije.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !05.12.2011. u 18:03 - pre 149 meseci
koliko ja kapiram na ovoj fotki, ovaj je uredno platio i stavio kartu za parking na mesto gde je predvidjena, i na taj nacin "zaebao" sluzbenike parking servisa i napisao im to, posto mu ne mogu nista.


Nego jedna moja situacija. Malopre sam se setio dok sam pisao na nekoj drugoj temi.

Pre 4-5 godina mozda i malo vise, u KGu je bio svuda besplatan parking. Osim na ogradjenim parkinzima gde je morala rampa da se podigne da bih usao na parking.
Tek kasnije je i u Kragujevcu svaki kvadratni centimetar postao parking koji mora da se placa. Ali u Beogradu je prvo pocelo sa tim.

I pre 4-5 godina, ja iz "unutrašnjosti" uzeo ćaletu auto i došao za velegrad. Parkirao se negde, ni sam ne znam gde, ali nije bilo daleko od Knez Mihajlove. Video tablicu za parking Zona I. Ispod pisalo, a mozda i nije da se najvise 1h mogu zadrzati tu. Tada nisam obratio paznju. Uzeo lepo mobilni telefon, poslao SMS, i onda sa seljackim rumenilom na licu, sa ortacima krenuo da prosetamo po Mihajlovoj. Otisli do Kalemegdana i tako... Na kraju tu negde u blizini svratili u neki kafic da popijemo pice, pa onda da odemo po ortaka na aerodrom.
Meni sve u glavi da treba da produzim parking. Stigne mi poruka da mi je parking istekao, posaljem ponovo SMS i vraca mi se poruka, da ne mogu da produzim parking jer sam u Zoni I.
Zgutasmo ono piće, platismo i pohitasmo ka kolima.
Dok smo mi došli do auta, taman mi lik napisao kaznu i stavio za brisač. Kukali, molili, objašnjavali mu da nismo znali kako funkcioniše parking. Pokazujem mu SMS na mobilnom da sam pokušao da platim, i kad sam video da ne može da smo odmah došli.
On klima glavom, kaže da je običan pešadinac, da ne može on nikako da vrati, nego da zovem na neki broj telefona.
Pozvao sam i oni naravno rekli da moram da platim kaznu, da se ti više ništa ne može.

Kazna je bila 1500 din ako se dobro sećam. Pošto mi je ćale vojni lice, i sve po PSu, stiglo je na njegovu adresu, i pošto ne želi da ide na suđenje, koliko god da sam mu objašnjavao da možda kad bismo ispričali sve ovo, možda bi progledali kroz prste... ali ne. Morao sam da platim kaznu...

Siguran sam da nisam jedini kome se ovo desilo.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !18.01.2012. u 09:26 - pre 148 meseci
NOVI SAD 16. 01. 2012
PRESS
„PARKING SERVIS" PRIPREMA „USLUGU"
Prijavi komšiju koji se nepropisno parkirao

Cinkarenje: Inspektori-volonteri moći će da fotografišu i MMS porukom ili mejlom pošalju „dokaz" da je neko pogrešno ostavio automobil.

Preduzeće „Parking servis" priprema softver pomoću kojeg će Novosađani moći MMS porukom ili mejlom da prijave nepropisno parkirano vozilo.
Očekuje se da će ovaj sistem proraditi na proleće i da bi trebalo da uvede više reda u parkiranje u udaljenim delovima grada, gde nema parkinga pod naplatom.

Dobrovoljci

Pomoću novog softvera sugrađani koji to žele mogu da „postanu" inspektori-volonteri, a planira se i otvaranje informacionog centra u koji će stizati fotografije sa mobilnih telefona i mejlova, na osnovu kojih će „pauk" odnositi nepropisno parkirana vozila. Kako navode u ovom preduzeću, servis će se proveravati svakih 30 sekundi, da bi reakcija bila pravovremena.
Crtež nije prošao

Novosađanin Zoran Maksimović je u novembru prošle godine, revoltiran doplatnom kaznom od 1.000 dinara za neplaćen parking, odlučio da ponudi „Parking servisu" da kaznu plati crtežom konja na livadi. Njegov predlog u preduzeću koje naplaćuje parking nije prihvaćen, ali ga je na Fejsbuku podržalo više od 1.000 Novosađana.
- Građani će uz fotografiju nepropisno parkiranog vozila u tekstu poruke moći da navedu adresu, odnosno lokaciju na kojoj se vozilo nalazi i eventualno neke dodatne informacije. Vozilo, ipak, nećemo moći da uklonimo bez naloga nadležnih - saobraćajne policije, saobraćajne ili komunalne inspekcije - pa će fotografija biti prosleđena policiji direktno, ili preko „video-pauka" sa lica mesta. Oni će tada moći da utvrde da li zaista ima osnova za uklanjanje vozila - navodi Jasna Kovčin, portparol „Parking servisa".
Vrlo često se dešava da „pauk" koji stigne po prijavi na lice mesta ne zatekne vozilo koje je bilo nepropisno parkirano, ali na to službe preduzeća neće moći da utiču ni po uvođenju novog softvera, što znači da će, ukoliko izađu po prijavi građana i na zateknu vozilo, opet biti „džaba ste krečili".
- Ipak se nadamo da ćemo uvođenjem ove usluge poboljšati efikasnost i ubrzati proceduru uklanjanja nepropisno parkiranih vozila i na taj način, zajedno sa građanima, doprineti većem redu u saobraćaju - ističe Kovčinova.

(Ne)ustavno

I dok se „Parking servis" priprema da pojača akciju odnošenja bahato parkiranih vozila širom grada uz pomoć građana, Udruženje za zaštitu prava potrošača postavlja pitanje ustavnosti njihovog rada. Naime, pravnici iz ove organizacije tvrde da „Parking servis" krši Ustav time što neosnovano zadržava imovinu, odnosno kola građana Novog Sada, odnosno Srbije.
- Smatramo da je neosnovano i neustavno to što „Parking servis" zadržava imovinu Novosađana i to što ovo preduzeće nije ovlašćeno da naplaćuje kazne direktno od građana, jer bi građani trebalo da kaznu plaćaju tek po završetka prekršajnog postupka. Dešava se da u grad dođu ljudi koji nisu odavde, „pauk" im odnese automobil, čovek nema da plati iz džepa odnošenje i kaznu, i onda mora da plaća i ležarinu ukoliko auto ostane na parkingu - navodi Jelena Mirkov, član pravnog tima Udruženja za zaštitu prava potrošača.
Larisa Onodi

http://www.pressonline.rs/sr/v...ji+se+nepropisno+parkirao.html







http://www.facebook.com/pages/...gla-za-Promaju/175836079173662


"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !18.01.2012. u 09:46 - pre 148 meseci
Odlicno, kad ce u Pancevu da krene to sa MMSovima? Steta sto jedino ne moze pauk da prodje kroz ajnfor zgrade pa da ukloni ovih 10ak parkiranih vozila na decijem igralistu iza zgrade, tu ni MMS nece pomoci.

A to za "privatnu svojinu" se lako resi samo da partijska drzava ima mooda. Lepo pri registraiciji se dobrovoljno odreknes dela vlasnickih prava i das pravo drzavi da ti vozilo ukloni i zadzi ako krsi zakon i taj aspekt smo resili. Pa ti nemoj da potpises i nadji tablice negde drugde.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !18.01.2012. u 09:53 - pre 148 meseci
Super je to, samo sto je pitanje koliko ce dobro funkcionisati. Imam utisak da ce biti situacija tipa prijavis, ovi dodju, vide da je dzip/bmw/whatever i samo produze.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !18.01.2012. u 09:59 - pre 148 meseci
Ma, samo da rasklone naku*eni plebs pa ce problem biti daleko manji. Taj isti plebs koji se poziva na privatnu svojinu je isti onaj koji kad izadje sa parking mesta ostavi gajbicu na isto.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Necu da platim kaznu parking servisu - posledice !

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 295053 | Odgovora: 948 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.