Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC!!! EL.sporet Gorenje-stariji model

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: POMOC!!! EL.sporet Gorenje-stariji model

[ Pregleda: 5368 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjannn
srdjan srdjann
ne zaposlen
bg

Član broj: 165723
Poruke: 7
*.abs.rs.



Profil

icon POMOC!!! EL.sporet Gorenje-stariji model04.07.2009. u 10:14 - pre 179 meseci
Potrebna mi je pomoc oko starog sporeta Gorenje koji zelim da ponovo proradi, inace star je oko 30-tak godina.Sporet je kombinovani, pola plin pola struja, plinska boca mu se nalazi sa spoljne-strane,vidna je.Stojao je dosta dugo u garazi pa su misevi uradili svoje.Rasturili su staklenu vunu, i zice,ali nisu ih presekli samo su ostetili izolaciju, tako da cu morati da je kompletnu promenim. mislim da mi to nece predstavljati problem jer i nisam majstor za belu tehniku.Jedino me muci par problema pa mi treba savet,pomoc:
1. da li da kupim novu staklenu vunu ili mineralnu,koja je bolja i gde ima da se nadje?
2. drugi problem i malo veci,koliko mi se cini, kazu mi da je ranije majstor nesto namestao da kad se okrene prekidac rerne da odmah rade i gornja strana grejaca i donja,i da je izbacio neki stakleni osigurac.koliko sam ja gledao cini mi se da nije nista prevezivao,mada ko zna.svi sklopovi prekidaca nalaze se na zadnjoj strani sporeta pricvrsceni.Prekidac rerne je lancem povezan sa termostatom,valjda je to termostat. Potrebna mi je shema ako neko moze da mi posalje !!!
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
93.92.248.*



+292 Profil

icon Re: POMOC!!! EL.sporet Gorenje-stariji model04.07.2009. u 21:40 - pre 179 meseci
Koristi malo pretragu!!!
http://www.elitemadzone.org/t365713-0#2297645
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: POMOC!!! EL.sporet Gorenje-stariji model

[ Pregleda: 5368 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.