Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

elitemadzone.org :: MadZone :: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69078 | Odgovora: 235 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 22:27 - pre 179 meseci
Citat:
germanchc: E ovo je naj "gay" izjava.... vidis druze, ako u nekoj sredini imas razloga potkrepljenim cinjenicama da postoji verovatnoca da te neko fizicki napadne zato sto si druge nacionalnosti to se zove opravdani razlog za strah....s druge strane , mozda ti volis da budes potlacen, mozda ti to prija... what-ever tvoja stvar.

Idi lepo na odmor u egipat, grcku, bugarsku u majici sa metom i natpisom SRBIN pa na kraju idi u hrvatsku i shvatices ono o cemu ti pricam na tezi i krvaviji nacin..


Svako ko ide tamo videce da su te price najobicnije gluposti, i ne vidim zasto bi uopste nosio takve majce, da li ides tamo na odmor ili da trazis retarde opterecene nacionalizmom?
Ako hoces da pronadjes takve, onda ne moras da ides tamo vec veoma lako je to izvodljivo i kod nas, obuci neku majcu sa sahovnicom i sa nekim glupim hrvatskim natpisom i kreni u setnju pa dodji da nam kazes kako si prosao

[Ovu poruku je menjao priest77 dana 27.07.2009. u 23:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 22:38 - pre 179 meseci
Citat:

Svako ko ide tamo videce da su te price najobicnije gluposti...


Neka vidi i da nisu.
To je stvar iskljucivo onoga ko ide.
Problem je u tome sto ljudi previse mere svet po svojim merilima, pa im je cudno ono sto je drugacije...
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.mal.sth.bostream.se.



+7 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 23:06 - pre 179 meseci
Citat:
germanchc: Idi lepo na odmor u egipat, grcku, bugarsku u majici sa metom i natpisom SRBIN pa na kraju idi u hrvatsku i shvatices ono o cemu ti pricam na tezi i krvaviji nacin..

Ko kaze da je on/ona Srbin? Mozda zato i prodaje te fore. Mozda je ustvari vlasnik hotela u Hr, pa ako krene na bolje da malo izlobira na forumu....
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.86.145.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 23:48 - pre 179 meseci
Citat:
priest77: Svako ko ide tamo videce da su te price najobicnije gluposti, i ne vidim zasto bi uopste nosio takve majce, da li ides tamo na odmor ili da trazis retarde opterecene nacionalizmom?

Ako hoces da pronadjes takve, onda ne moras da ides tamo vec veoma lako je to izvodljivo i kod nas, obuci neku majcu sa sahovnicom i sa nekim glupim hrvatskim natpisom i kreni u setnju pa dodji da nam kazes kako si prosao :)

[Ovu poruku je menjao priest77 dana 27.07.2009. u 23:45 GMT+1]


Jesi li dete pa ne vidis kontradiktornost koju si napisao ? ... nisu oni retardi optereceni samo nacionalizmom nego i mrznjom i rasizmom prema srbima i nemoj mi pricati nesto sto znas da nije tacno , poslom sam i ja i neki prijatelji isli za cro. i imali smo par incidenata uglavnom zbog tablica , kao i dobacivanja psovki i secenja na autoputu (kojih budi receno u Srbiji prema vozacima sa cro tablama nema ili ima mnogo manje)... posle smo isli sa DE. tablicama i nismo imali nikakvih problema.

Navedena ti je komparacija losa, ja u Srbiji mogu slobodno da obucem majicu sa natpisom 100% srbin isto kao u egiptu,grckoj itd. i niko mi nece skociti za vrat zbog toga a mi ovde pricamo o letovanju srba u hrvatskoj a ne da li ima nacionalizma/mrznje u Srbiji... ili opet ovime potvrdjues ono sto sam napisao ranije ti izgleda volis da te neko maltretira na ovaj ili onaj nacin, mislim o.k. tvoje pravo ako te to pali, imas i one SM klubove pa udri do kraja, ali nemoj da iskrivljujes cinjenice pa neka onaj ko se zaputi na put zna sta ga realno ocekuje pa neka radi sta hoce i ide gde hoce ...


www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 23:57 - pre 179 meseci
@germanc,cini mi se da je mislio s natpisom hrvat,ne srbin u srbiji :)
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 00:14 - pre 179 meseci
Ja ti lepo kazem da nisam imao nikakvih problema prosle godine i zato idem ponovo jer sam bio prijatno iznenadjen, govorio sam normalno i obukao se kao i svi ostali turisti koji su tamo.
Ali ako hoces ljudima da skrenes paznju da im nije preporucljivo da nose majce koje provociranju njihove retarde, to je nesto suvisno i ne znam ko to ne zna. Meni uopste nije jasno zasto bi nosio takve majce kada mozes normalno kao sav svet da se obuces i da ides na odmor a ne da se etiketiras, kao da je toliko bitno koje si nacionalnosti pa sada moras da se deres na sve strane da slucajno ne bi neko propustio takvu "bitnu stvar" za koju su svi jako zainteresovani. Zamisli na sta bi licilo da svi to rade i da se opterecuju sa takvim glupostima u svetu.

Nadam se da ce stvarno da nam ukinu vize i da ce moci ljudi vise da putuju u svet i da vide da se tamo ljudi cene po sposobnosti i karakteru a ne po nacionalnosti...a ove balkanske glupe navike ce sigurno nestati sa sledecim generacijama jer tehnologije i slobodno kretanje ce uciniti svoje.
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 00:29 - pre 179 meseci


Sa kakvim glupostima,o cemu bre ti pricas ovde? O bratstvu i jedinstvu?
Svaki dan bar jednom dnevno nekog Srbina pretuku,zapale mu auto i slicno. To je ono za medije,i sto se sazna,a sta cemo sa onim sto ne dodje do javnosti?
Nego znas sta,srecan tebi put,pa da mi se vratis ovamo bez modrica!
Uzgred,ali ozbiljno,poklonicu ti majcu 100% Srbin,da je nosis tamo!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
93.86.225.*



+363 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 00:43 - pre 179 meseci
A taj pretuceni Srbin je i stanovnik tog mesta, ozenjen Hrvaticom i poznaje vecinu ljudi u tom mestu. A naslo se par nacionalizmom ostrascenih debila da ga provociraju. Sta reci...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.mal.sth.bostream.se.



+7 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 00:46 - pre 179 meseci
Citat:
priest77 ...nisam imao nikakvih problema prosle godine i zato idem ponovo


Ti hoces da okusas trecu srecu, vidim ja!

Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 00:59 - pre 179 meseci
Ne govorim o bratsvu i jedinstvu nego o normalnim ljudima sa normalnim ponasanjem, i nije tacno da svakog dana pretuku nekog srbina u hrvatskoj, recimo ovo poslednje sto sam procitao pre par stranica da su skinuli nekom nasem tamo tablice i bile su neke psovke, sto je svakako za svaku osudu i za takvo nesto ne postoji nikakvo opravdanje.
Ali ali koliko puta se desilo recimo i ovde kod mene u Vrscu da posle utakmice izadju besni navijaci i polupaju prozore na svim automobilima sto im se nadje na put bezi ikakvog povoda, ali to se ne potencira toliko u medijima. Mi smo imali Slobu, oni Franja koji su godinama servirali ljudima samo takve price a narod retko misli svojom glavom pa i dalje bi po inerciji pricao o mrznji i o etnickoj, verskoj netrpeljivosti umesto da se bavi ekonomijom i boljim zivotom. Ali ja sam 100% siguran da ce to nestati, imate primere u evropi, recimo francuzi i nemci...

U svakom slucaju skrenuli smo sa teme i uglavnom oni koji su bili tamo na letovanje kazu da nema problema dok problema vecinom imaju oni koji nisu isli tamo na letovanje i nece ni da idu iz drugih razloga.
Svako moze da ide gde hoce i svako je slobodan da radi sta hoce.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.mal.sth.bostream.se.



+7 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 01:05 - pre 179 meseci
Citat:
ovde kod mene u Vrscu

Sad shvatam: vojvodjanska tolerancija, mada bi ti preporucio da malo vise budes oprezan pri putovanju.. :)

Citat:
naslo se par nacionalizmom ostrascenih debila da ga provociraju.

A sta reci za ovu TV anketu, od pre nekoliko meseci:


Sunca li ti žarevog!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 01:11 - pre 179 meseci
Citat:
euripyd: Sad shvatam: vojvodjanska tolerancija, mada bi ti preporucio da malo vise budes oprezan pri putovanju..


Hvala na savetu, ja imam jedan mnogo veci problem od nacionalizma kojeg treba brzo da resim, a to je da skupim dovoljno para za letovanje i za nedelju ili dve da idemo na more.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 01:21 - pre 179 meseci
Citat:
A taj pretuceni Srbin je i stanovnik tog mesta, ozenjen Hrvaticom i poznaje vecinu ljudi u tom mestu. A naslo se par nacionalizmom ostrascenih debila da ga provociraju. Sta reci...

I ne samo to, nego su par dana pre toga druga deca vredjala njegovu decu na plazi zato sto su Srbi, znaci cisto izivljavanje na nacionalnoj osnovi - al' on je to ignorisao, kao "decija posla". To ne da nisu decija posla nego je stvar koju su oni poneli iz kuce... tako da i deo tih novih narastaja ide istom putanjom kao i roditelji im.

Citat:
On je dodao da su njegovu maloletnu decu vređali vršnjaci na plaži nekoliko dana pre napada, ali da na takva "dečja posla" nije obraćao puno pažnje.
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 07:25 - pre 179 meseci
Citat:
E ovo je naj "gay" izjava.... vidis druze

Nisam gay pa ti zato i necu biti drug ;) nego po vasim reakcijama reklo bi se da sam pogodio istinu o vama.

Citat:
ti kojima je super bilo u cro, govorili ste tiho i jezik za zubima, a u prodavaonici ste trazili ili kruha ili liba, a u kaficu kavu.


Po ovom vidim da ti izgleda ne mozes pojmiti da neko moze biti opusten negdje drugdje, u ovom slucaju Hr. Ja jednostavno kad udjem u prodavnicu ne osjecam potrebu da se stapam sa okolinom i da se presaltavam na njihov jezik i normalno da sam govorio onako kako sam navikao (hljeb, kafa).

Eto sad sam bio za vikend u Baskim Vodama, opustio se, uzivao, zena je ponijela par politikinih zabavnika na kojima velikim crvenim cerilicnim slovima pise Zabavnik i koje smo citali lezeci na lezaljkama u prepunoj plazi. Zadnji dan sam primjetio da hodam u sorcu F.K. Borca iz Banja Luke, pa sta.
U kontaktu sa ljudima, par njih me pitalo odakle sam, na sta sam bez razmisljanja odgovoro: Banja Luka i uvijek se prica nastavljala u smjeru da ili ta osoba poznaje nekoga iz BL ili je skoro bila u BL i sl. Nista negativno.

SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
195.178.53.*



+4 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 07:33 - pre 179 meseci
Razmisljam sta da obucem danas, pa posto vidim da volite da zabijate glavu u tudje stvari, moze neki predlog?
Sta ne volite da nosite, da znam da ne obucem to?
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 08:21 - pre 179 meseci
mislim da sagovrnik dava daje najkraci savet "Kako najebati na letovanju u hr"

osim politikinog zabavnika i dresa borca zaboravio je da ponese recimo pljosku sa Drazinim likom, pustiti bradu 3 meseca, u kafani naruciti pesmu Mars na Drinu....
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 08:55 - pre 179 meseci
Ja ne kontam zasto bi bilo ko isao u zemlju gde se >bilo ko< bavi problemima vase "nacionalnosti" - nevezano za Hrvatsku (moglo bi biti isto i za Hrvata koji bi da letuje na Zlatiboru ;-)

Jebote, eto Turske - super usluga, OK cene, lepo more... eto Grcke, isto tako... eto Egipta, Tunisa... nikoga tamo nije ni najmanja briga odakle ste, niko vam nece prozivati klince niti ce vas drati od love zbog balkanskih isfrustriranosti...


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
193.189.163.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 09:16 - pre 179 meseci
Citat:
Uzgred,ali ozbiljno,poklonicu ti majcu 100% Srbin,da je nosis tamo!
To je malo glupo, pa ni u Srbiju ne dolaze ljudi sa Kosovo Republika majicama. A za tolerantnu Tursku vam predlazem da nosite majice sa mapana na kojima su Smirna i drugi gradovi delovi Grcke, ili nesto na turskom tipa "Kurdistan republika!" pa da vidite koliko su ljubazni Razlika je sto to nema veze sa nasim problemima, pa se onda nama cini da su oni preterano tolerantni itd.
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 09:49 - pre 179 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ja ne kontam zasto bi bilo ko isao u zemlju gde se >bilo ko< bavi problemima vase "nacionalnosti" - nevezano za Hrvatsku (moglo bi biti isto i za Hrvata koji bi da letuje na Zlatiboru ;-)

Jebote, eto Turske - super usluga, OK cene, lepo more... eto Grcke, isto tako... eto Egipta, Tunisa... nikoga tamo nije ni najmanja briga odakle ste, niko vam nece prozivati klince niti ce vas drati od love zbog balkanskih isfrustriranosti...


Tema nije "da li da se ide tamo na more ili ne?", i mogli bi moderatori da je ociste od offtopica
Hrvatska ima prednost nad ostalima spomenutim zbog toga sto ti ne treba viza, lepo more, mozes da ides tvojim autom, za nekoliko sati autoputem si na more, a niko se ne bavi sa problemima nacionalnosti, osim ako sam ne trazis da se time bave kao sto se moze videti i u ovom threadu, oni koji su bili nisu imali problema vec oni koji nece ni da idu tamo na more pronalaze razne probleme i dolaze ovde da mole ljude da ne idu tamo.
Svake godine sve vise idu nasi ljudi tamo a sve manje problema jer su i hrvati videli kao svugde u svetu da od para se zivi a ne od gluposti koje nam servirao Franja i Sloba.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?28.07.2009. u 09:57 - pre 179 meseci
@gajo2:
O cemu ti pricas ?
Po tebi su onda registarske tablice (BG,NI,KG,) nacionalisticki rekviziti ?
Da nabavim na crno HR tablice ili neke druge pa da krenem na more da bih bio 100% siguran ?
Jel treba da odem pre toga na jedno-mesecni kurs htvatskog jezika i
i da vicem na plazi "Ca je pusta Londra naspram Splita grada " pa da budem 100% siguran

Pa ko bre ide na letovanje bilo gde sa srpskim barjakom, kokardom na celu , i nosi zvezdin dres ?
Kakve mape , kakva Kurdistan republika ?
Ovde je prica o "normalnom letovanju normalnih ljudi" ,
a ne dozviljaji delija i grobara i ostalog naci-olosa na hr primorju .




Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69078 | Odgovora: 235 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.