Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije

elitemadzone.org :: TechZone :: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije

[ Pregleda: 7372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kwerk
Pantelija Topalovic
programer, home
Beograd

Član broj: 167730
Poruke: 8
*.konsing.com.



Profil

icon Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije07.08.2009. u 15:06 - pre 178 meseci
Potrebno je da napravim program koji će da iščitava podatke o prodatim artiklima iz fiskalne kase ComTrade ONE. Kasa se vezuje za računar preko COM porta.
Instalirao sam Blucom i uspostavio vezu sa kasom i to fercera. Međutim, nikako ne uspevam da pošaljem neku komandu preko HyperTerminala. Ako neko zna šta treba da uradim i koji je protokol komunikacije (konkretno: koju komandu treba da pošaljem pa da mi kasa vrati spisak prodatih artikala iz programske memorije), molim da mi napiše, to bi mi dosta pomoglo.

Hvala.
 
Odgovor na temu

borcha
Boris Bokan
;-(
Novi Sad

Član broj: 148976
Poruke: 419
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije29.08.2010. u 21:28 - pre 165 meseci
Vidim da je postavljeno prosle godine!!
Interesuje me jesi li sta uradio po pitanju kase?
Ja bih trebao nesto napraviti u C# ! Pa ako imas nesto kao predlog bio bih ti zahvalan...POZZ
 
Odgovor na temu

kwerk
Pantelija Topalovic
programer, home
Beograd

Član broj: 167730
Poruke: 8
*.konsing.com.



Profil

icon Re: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije15.09.2010. u 08:31 - pre 164 meseci
Ispostavilo se da kasa koju sam imao nije bila dobra. Kako mi je to bio prvi sustret sa takvim uredjajima, to nisam odmah ukapirao. Kasnije smo odustali od tog projekta, tako da ti ne mogu pomoci
 
Odgovor na temu

lazoo
Lazar Jankovic
ugostitelj,Halo,Halo,
kraljevo

Član broj: 296485
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije03.01.2012. u 18:31 - pre 148 meseci
Ljudi treba mi hitno kako da promenim datum na kasi comtrade one hitno hitno !!!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije03.01.2012. u 19:21 - pre 148 meseci
Ne mozes da menjas datum na kasi, odakle ti takva ideja?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Fiskalna kasa ComTrade ONE - čitanje iz programske memorije

[ Pregleda: 7372 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.