Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Domaće Novine - Gdje ima

elitemadzone.org :: MadZone :: Domaće Novine - Gdje ima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16005 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

textydude

Član broj: 225634
Poruke: -1
91.191.9.*



Profil

icon Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 03:53 - pre 178 meseci
Da li netko zna gdje se mogu skinuti naše domaće novine? Ili neki forum gdje se razmjenjuju naše novine - npr. Scandal, Svet, Bravo ili neke druge tog tipa (ne one dosadne novine pune politike)?
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 08:54 - pre 178 meseci
Citat:
textydude:  npr. Scandal, Svet, Bravo ili neke druge tog tipa


Vidi se dečko ima ukusa. Svaka čast. Za par godina te možda na Grand budemo gledali.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 09:39 - pre 178 meseci
Nije bas tako dobar kao Skandal, ali mozda ti se svidi ;)

http://www.politikin-zabavnik.rs/pz/
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
77.46.198.*



+32 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 14:21 - pre 178 meseci
Neznam koliko ti ovo moze pomoci ali evo ti par slicica. Bar sada znas u kom pravcu dalje da trazis.

http://www.boston.com/bostongl...t/west/pile%20of%20garbage.jpg
http://www.fims.uwo.ca/newmedi...ni%27s-Garbage-Shot-Croppe.jpg
http://11thhouraction.com/files/images/garbage.jpg
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.114.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 16:35 - pre 178 meseci
Citat:
textydude: Da li netko zna gdje se mogu skinuti naše domaće novine? Ili neki forum gdje se razmjenjuju naše novine - npr. Scandal, Svet, Bravo ili neke druge tog tipa (ne one dosadne novine pune politike)?


Aj da te malo prosvetlim, to su novine ? Nebih reko..to su nedeljni ili dnevni casopisi, razumes nema to veze sa novinama, to su recimo magazini casopisi i sl. zuta stampa jednom recju...
Drugo, ta zuta stampa da se da ON LINE ko bi je kupovao, uostalom zalim onoga ko to cita...veze to sa mozgom nema...
A ukoliko te bas to zanima, te vesti, pa samo kucni na google i naci ces mnogo toga, uostalom imas i site javna tajna od Aleksandra Sase Ignjatovica pa citaj do mile volje...
@NoneVi
Sto se tice granda, ima i tamo poneki dobar pevac i poneka pesmica da se nadje, recimo ja slusam narodnu muziku u sustini i mogu ti reci da ima ponesto da se probere, doduse sve redje i redje ali nije da nema...cuju se i tamo poneke dobre pesme, stvar ukusa...ali nema veze sa temom, mozda covek uci novinarstvo :P pa mu trebaju ideje i sl.
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 17:00 - pre 178 meseci
Citat:
Sto se tice granda, ima i tamo poneki dobar pevac i poneka pesmica da se nadje, recimo ja slusam narodnu muziku u sustini i mogu ti reci da ima ponesto da se probere, doduse sve redje i redje ali nije da nema...cuju se i tamo poneke dobre pesme, stvar ukusa


Cinizam? Ili zbilja?
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.114.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 17:18 - pre 178 meseci
Citat:
Isak666: Cinizam? Ili zbilja?

JBG brate sta da slusam u kafani Moras da se prilagodjavas sredini, recimo kafane manje vise ali zato diskoteke, splavovi tu ima dobrih riba, a gde su dobre ribe tu sam i ja ....jos nisam bio ni na jednoj zurci a da se ne cepa tehno do 12-01h a posle toga folk, norodno i tome sl. muzika..naravno ima izuzetaka kad su samo recimo tehno zurke i sl. ili recimo Zajecar je poznat po giterijadi, pa imas rock par dana...ali ovako privatne zurke se svode na taj termin do 12-01h po odluci DJ a posle toga narodnjaci...
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
77.46.198.*



+32 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 17:39 - pre 178 meseci
Hehe... :) sveze sa granda http://www.youtube.com/watch?v=CR4EIJlnwgQ&feature=related rodjena nova legenda :)
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 17:40 - pre 178 meseci
Citat:
ptak 13.: ...recimo Zajecar je poznat po giterijadi, pa imas rock par dana...


Jbg, sine, ja imam rock 30 godina, i nikakvi narodnjaci ili uklapanje me ne mogu poremetiti...Jedino kad neki DJ pusti blues ili jazz, onda odstupim od rocka. I nimije žao!

Sad sam otvorio gornji link na YouTube, neki Wolf Howling (vuk koji zavija).
Ima i ovo: Howlin' Wolf - Little Red Rooster
http://www.youtube.com/watch?v=PXrwiJEj7eg&feature=related

Tako da... Za svakoga ima po nešto.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.114.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 17:58 - pre 178 meseci
Haha a vas dvojica dajete neke kandidate za "Zvezdu granda" :)) hehe...
@SlobaBgd
Sta da ti kazem, stariji si, vremena se menjaju, nemam pojma, mozda je ovo moje vreme lose, losije od tvog...nemam pojma ?! Jednostavno tako nekako to ispada...sta da se radi...
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 19:04 - pre 178 meseci
menjaju se vremena to stoji,ali ako veliki broj slusa nesto,to nesto ne mora znaciti da valja ;)
a isto tako ako npr mali broj slusa ozbiljnu muziku,to ne znaci da ista ne valja ;)

a kakve sve ovo veze ima sa navedenim "novinama"?
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.194.*



+3 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 19:05 - pre 178 meseci
Citat:
ptak 13.:...uostalom zalim onoga ko to cita...veze to sa mozgom nema...

Citat:
ptak 13.: splavovi tu ima dobrih riba, a gde su dobre ribe tu sam i ja :)...

sto mi se cini da ides na lake "ribe" ? ili mislis na one sto plivaju u vodi? posto je splav na vodi :S


Citat:
ptak 13.: Aj da te malo prosvetlim, to su novine ? Nebih reko..to su nedeljni ili dnevni casopisi, razumes nema to veze sa novinama, to su recimo magazini casopisi i sl. zuta stampa jednom recju...


Novine su publikacija štampana na papiru koja izlazi periodično, svaki dan ili svake sedmice. Svrha im je prenošenje informacija i mišljenja o trenutnim događajima i vijestima. Novine se kupuju na kiosku ili u prodavnicama. Moguće je dobiti novine i na kućna vrata, ako se na to pretplati.





Toliko od mene :)
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
77.46.198.*



+32 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 19:22 - pre 178 meseci
Mislite da wolfy nema potencijala za grand? Slusajte samo te tonove 0:24. Da ga cuju reditelji sa pinka odma u udarni termin. Joj kad selj... umm... khm..khm.. IQ ljudi skoce na noge. leleee
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 19:26 - pre 178 meseci
ne bih se pise odvojeno :)

@ptak,pa je l imas barem koristi od doticnih splavarica? [samo nemoj da se sokiras ako slucajno legnes spavati s nekom i izjutra kad se probudi ti sjbe jastuk :P]

a koliko znam,ti sada ucis skolu u bg,bg barem ima raznih kafica,pa malo prosetaj po rock kaficima i vidi kakve su tamo devojke [ribe su u vodi i na splavovima] ,pa malo na tehno zurke,tj elektroniku pa vidi i te tamo...

naravno okrecenih imas svuda...njih preskoci malo

edit:nick

[Ovu poruku je menjao Horvat dana 30.08.2009. u 21:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.114.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 19:52 - pre 178 meseci
Citat:
Horvat: menjaju se vremena to stoji,ali ako veliki broj slusa nesto,to nesto ne mora znaciti da valja
a isto tako ako npr mali broj slusa ozbiljnu muziku,to ne znaci da ista ne valja
a kakve sve ovo veze ima sa navedenim "novinama"?


Slazem se...ali citaj dalje pa ces shavtiti zasto se prilagodjavam okolini...

Citat:
bugsu: Novine su publikacija štampana na papiru koja izlazi periodično, svaki dan ili svake sedmice. Svrha im je prenošenje informacija i mišljenja o trenutnim događajima i vijestima. Novine se kupuju na kiosku ili u prodavnicama. Moguće je dobiti novine i na kućna vrata, ako se na to pretplati.
Toliko od mene


Lake ribe, hm...ne biram, sta ces mladost ludost...ne trazim nista jos uvek ozbiljnije, dovoljni su mi avantura, provod i sl. mozda za par godina predjem na neka druga mesta gde su ribe malo drugacije....
P.S. Ribolov ( pravi ribolov, meredovke, stap za pecanje i sl. ) mrzim, nekako to shvatam kao gubljenje vremena, dosadno je to za mene

Citat:
barakuda111: Mislite da wolfy nema potencijala za grand? Slusajte samo te tonove 0:24. Da ga cuju reditelji sa pinka odma u udarni termin. Joj kad selj... umm... khm..khm.. IQ ljudi skoce na noge. leleee


Haha....stvano ima potencijala...podseca me na takozvanu JK ko razume razume

Citat:
Horvat: ne bih se pise odvojeno

@ptak,pa je l imas barem koristi od doticnih splavarica? [samo nemoj da se sokiras ako slucajno legnes spavati s nekom i izjutra kad se probudi ti sjbe jastuk :P]

a koliko znam,ti sada ucis skolu u bg,bg barem ima raznih kafica,pa malo prosetaj po rock kaficima i vidi kakve su tamo devojke [ribe su u vodi i na splavovima] ,pa malo na tehno zurke,tj elektroniku pa vidi i te tamo...

naravno okrecenih imas svuda...njih preskoci malo


Jest da podseca na patak ali nije nebitno....pa da nema koristi ne bi isao...ima koristi, probaj isplati se ovo oko jastuka nisam bas razumeo hehe ?!
Ne ne ne, nisam jos u BGd tek za godinu dana cu biti tamo, da zavrsim prvo srednju pa onda pravac ETF ...pise u profilu....

Neko rece kakve veze ima sa novinama, pa ima druze, vidis da sve navedene novine sve vise lice na playboy magazin sta ces vise....



Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 20:04 - pre 178 meseci
izvini na tome,moja greska

nisi razuemo,hajde sad da ti naslikam

te ,sto ih zoves "super ribama" su ti one koje na sebi imaju "5 kg" sminke,pudera vecinom...pa kad ti takva legne na jastuk [ako to ne skine] ima sve da ti ostane na istom,a i kad se probudis i ugledas sta si "upecao" posle mamurne noci ima da ti se slosi ;)
na to sam mislio

znam da si nesto pominjao bg ,mislio sam i srednju da tamo ides


ne vidim,jer te novine ne drzim u rukama ;),bolje uzmi ckm onda ili slicno,jeste da su i te retusirane i nasminkane,ali manje,a i u prirodnom obliku su lepse,od ovih iz pomenutih novina,tj sa "estrade"

al ako ti je arlauca [karleusa] lepa,jbg,ukusi su razliciti i ja ti vise ni rec o devojkama necu reci


al savet stoji,otidji malo dalje od kafana na neku elektro zurku ili rock svirku,pa pocni da gledas i devojke,ne samo ribe

a sto se tice ne biram,podseti me na ovu pesmu :D

 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.114.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 20:23 - pre 178 meseci
@Horvat
Uh sad ti mene malo nisi razumeo ali evo objasnicu i ja...
Razumeo sam sad za jastuk to sto si hteo reci....haha jbg desava se svasta :) ima i gorih stvari...ali ajde da ne rusim ovako lepu temu...
Ma dobro, nije problem sto si pogresio ni user name ni BGD...desava se, pisem ovde na mnogo tema...:)
Onaj vucko sto fino peva http://www.youtube.com/watch?v=CR4EIJlnwgQ&feature=related na 0:28 sec podseca pevanjem na JK. Razumes ?! Daleko bilo da je ona lepa :) ako bi to rekao morao bi da nosim ozbiljnu dioptriju i da imam neke mentalne poremecaje...znaci NIKADA ne bi reko da je JK lepa...daleko bilo :)
Ej nikako da prestanemo da pricamo o devojkama :) to bi bilo jako lose....

Savet cu poslusati, ajde pocecu da gledam malo devojke a malo manje ribe, da ne steknu ljudi samo lose misljenje o meni ovde...
Salu na stranu, slazem se sa vama da valja otici i na druga mesta sem mesta gde se pusta pomenuta "grand" muzika, vredi cuti malo lepsih zvukova od tih...sigurno cu poslusati savet...Ali mislim da jos malo mogu da se zezam sa ribama, pa tek onda da pocnem sa devojkama...:)



Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 20:32 - pre 178 meseci
pa
Citat:
ptak 13.:ovo oko jastuka nisam bas razumeo hehe ?!

prvo kazes ovo,a onda kazes
Citat:
ptak 13.:
Razumeo sam sad za jastuk to sto si hteo reci


i ako si nesto drugo sa onom prvom porukom hteo reci da nisi razumeo,u pravu si,definitivno te nisam razumeo


meni arlauca ni po cemu nije "devojka",a ni "riba" ,moze biti jedino plasticni uzas...


ma zezaj se ti s kime hoces,pocni i s "ribama" ,ja ti samo jedan prijateljski savet dajem [ko kaze da devojke nisu raspolozene za zezanje,mozda nisu u takvom smislu kao "ribe"...]
nego,je l si se ti zbog "riba" raspitivao da li mozes da vozis auto na A tablice,pa si hteo neki "besan" auto da uzmes tamo,a vozis tu?:P

poslusaj onu pesmicu,poucna je :D [pediculis pubis - stidne vasi,da ti skratim posao,a ako ne znas sta su doticne,e onda trazi...]

[na pogresno mesto si stavio navodnike kada si napisao
Citat:
"grand" muzika
;)]
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.194.*



+3 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 20:33 - pre 178 meseci
Citat:
Horvat:te ,sto ih zoves "super ribama" su ti one koje na sebi imaju "5 kg" sminke,pudera vecinom...

ej!!! nije to sminka...to je git :D

Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Domaće Novine - Gdje ima30.08.2009. u 20:39 - pre 178 meseci
ja to zovem fasada :D
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Domaće Novine - Gdje ima

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16005 | Odgovora: 34 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.