Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Usvojen Zakon o informisanju

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Usvojen Zakon o informisanju

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45648 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 13:41 - pre 178 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=11&nav_id=378902

Dragi moji, sto ste gledali Insajder, gledali ste... to bi vam bilo to, mislim da ga vise nece biti :)

Bas me zanimaju sledeci izbori... ovo postaje opasna farsa.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 13:43 - pre 178 meseci
Nema veze, videli smo dovoljno.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 13:45 - pre 178 meseci
Postoji jos jedna sjajna fora... izgleda da je na delu skolski primer kukavicjeg jajeta :)))
Citat:

Pored izmena Zakona o informisanju, poslanici treba da se izjasne o još 23 zakonska predloga, među kojima su i Predlog zakona o planiranju i izgradnji i Predlog zakona o državnom premeru i katastru

Dok se na sva usta bude urlalo o Zakonu o Informisanju, ispod zita ce napraviti tri puta vece s*****, directed by Miskovic & Beko :)))) Jebiga, ipak su ucili od velikog majstora devedesetih... cista petica...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
93.86.1.*



+43 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:12 - pre 178 meseci
Taj zakon o drzavnom premeru i katastru je u sustini zakon koji ce omoguciti tajkunima da uzmu sve sto stignu, poklanjace se zemljiste sakom i kapom. Strasno sta ovaj narod moze sve da istrpi.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:36 - pre 178 meseci
Meni je vise pripalo muka...
make love - !war
 
Odgovor na temu

Savoy

Član broj: 231001
79.101.192.*



Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:47 - pre 178 meseci
Nisam verovao da je tako nesto moguce al ovaj rezim je sto puta gori od onog Milosevicevog

Cak su i gori zakon o informisanju od Milosevicevog usvojili....

U Srbiji je ozvanicena diktatura i tiranija usvajanjem ovog zakona o informisanju i usvajanjem uredbe vlade Srbije koja radnicima i seljacima zabranjuje pravo na protest.....

Za vreme Milosevica, smo mogli makar da protestvujemo protiv onoga sto nam se ne dopada, a danas ovaj tiranski rezim nam je cak i to pravo uskratio.
 
Odgovor na temu

Savoy

Član broj: 231001
79.101.192.*



Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:48 - pre 178 meseci


SRECNA NOVA 1946 godina!

TADIC PARTIJA OMLADINA AKCIJA
 
Odgovor na temu

Savoy

Član broj: 231001
79.101.192.*



Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:51 - pre 178 meseci
Citat:
Dok se na sva usta bude urlalo o Zakonu o Informisanju, ispod zita ce napraviti tri puta vece s*****, directed by Miskovic & Beko :)))) Jebiga, ipak su ucili od velikog majstora devedesetih... cista petica...


Partizanstina i komunjarska decurlija vladaju ovom zemljom jos od 1945. Nekada su se zvali KPJ danas se zovu DS , SPS G17+ . Posvadili su se bili 1987 na cuvenoj osmoj sednici a izmirili prosle godine.

Naravno da ce da usvoje zakon kojim se sprecava povrat imovine koju su oteli njihovi dedovi i ocevi. Sta si drugo mogao ocekivati? Da ce da izadju iz vila i stanova koje su oteli ?

Lepo pise sve ovde al nema ko da cita. Narod dok ga pljackaju do gole koze , glasa za evropu, beli sengen, brze pruge srbije, svedski standard i slicne nebuloze

Citat:
“Znači, ovo je finale. Ono što su njihovi dedovi komunisti, kojih je bilo jedan posto, započeli, sada ti njihovi unuci završavaju. Ovo je finale pljačke koja je počela 20. oktobra 1944. godine”, navodi član Udruženja Dorđe Racković.

 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 14:59 - pre 178 meseci
Gde se može videti tekst zakona? Šta je dobro, šta loše, a šta je trebalo biti drugačije u njemu?
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:05 - pre 178 meseci
Hm, da, to i mene zanima, jer pored sveg posla nemam vremena
da citam zakone, a vidim ovde izgleda da su neki procitali vec cim
ga komentarisu.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:06 - pre 178 meseci
Citat:
staticInt: Taj zakon o drzavnom premeru i katastru je u sustini zakon koji ce omoguciti tajkunima da uzmu sve sto stignu, poklanjace se zemljiste sakom i kapom. Strasno sta ovaj narod moze sve da istrpi.

O tome je Brankica pricala u jednoj od epizoda Insajdera o gradjevinskoj mafiji, kada je spominjala da drzava deli "privatnicima" zemljiste koje zapravo ima svoje prave, predratne vlasnike i kojima je nakon nacionalizacije oduzeto. Ne znam sad napamet (mrzi me da jurim tu epizodu po YouTube), ali recimo da je to i zemljiste kod Luke Beograd, i sl. Sada ce ovim predlogom zakona to zemljiste pripasti u posed licima koja su ga do sad koristila (gorepomenuti dvojac bez kormilara), a na kraju kad originalni vlansnici budu tuzili drzavu i "vlasnike" pred medjunarodnim sudom (tj. kad posle burne noci konobar dodje i kaze ono cuveno "da vidimo sta smo imali..."), bice veselo videti ko ce platiti ceh...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-3.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:15 - pre 178 meseci
Evo, pa koga zanima ... skratio sam naslov ... mora imati manje od 50 karaktera
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Savoy

Član broj: 231001
79.101.192.*



Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:18 - pre 178 meseci
Citat:
Hm, da, to i mene zanima, jer pored sveg posla nemam vremena
da citam zakone, a vidim ovde izgleda da su neki procitali vec cim
ga komentarisu.


pa ovo je tema koja se provlaci kroz medije preko mesec zadnjih dana vi kanda uopste ne citate novine?

neke od skandaloznih odredbi su da suy kazne za medije i novinare za netacan ili polutacan tekst od 2 do 200 miliona dinara i presudjuje sudija za prekrsaje u najduze 3 dana od dana podnosenja zalbe.
 
Odgovor na temu

cyofee
Filip Ađić
Novi Sad

Član broj: 207700
Poruke: 115

Sajt: filip.adjic.net


+52 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:25 - pre 178 meseci
Citat:
Zoran Rodic: Evo, pa koga zanima ... skratio sam naslov ... mora imati manje od 50 karaktera


Član 4a. je po meni najkriminalniji.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
93.86.111.*

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:31 - pre 178 meseci
Sto se zakona o informisanju tice bas me briga, i treba da rebnu stampu u kojima se proturaju lazi samo zbog povecanja tiraza, zakon o javnom premeru i katastru je vec druga prica...
make love - !war
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 16:51 - pre 178 meseci
Citat:
combuster: Sto se zakona o informisanju tice bas me briga, i treba da rebnu stampu u kojima se proturaju lazi samo zbog povecanja tiraza, zakon o javnom premeru i katastru je vec druga prica...

Drzava je tu da obezbedi instrumente kojima ostecena strana moze doci do zadovoljenja (prvenstveno materijalnog) zbog rusenja ugleda kao posledice sirenja dezinformacija. Kao u slucaju Kurir vs. Olja Beckovic, gde bi im ja @#$%#$^% mater da su se sa mojom porodicom tako zajebavali. A ti instrumenti su na prvom mestu efikasan sistem pravosudja, gde se procesi ne povlace godinama, vec resavaju efikasno, bez mogucnosti da se vazni dokazi "zature" i slicno. Tako se resavaju lazi zarad povecanja tiraza. Kada Kurir objavi sliku lesha na naslovnoj strani, porodica preminulog treba da opusteno tuzi novinara, urednika i list, i u roku od 10 dana dobije milion dolara odstete. Tako se to resava.

Nazalost, efikasno i nezavisno sudstvo ovde izgleda nikom nije u interesu...

Pravno lice, kao i drzava, nema "obraz" i nemoguce mu je ukaljati ugled bilo kakvom kritikom rada ili poslovanja. Samim tim kritika vlasti, drzave ili rada pojedinih organa (ministara i ministarstava) jeste i treba da bude predmet javne kritike, i time se nikome ne kalja obraz.

Primeti razliku izmedju izjava "Ministar Pera Peric je upropastio drzavu svojim poslednjim potezima" i "Ministar Pera Peric voli mlade decake". Pitanje za milion dolara je - u kom slucaju novinar moze popiti 500,000 kazne, a kojem ne? Po novom Zakonu o informisanju, opusteno u oba...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.3.*



+1 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 17:00 - pre 178 meseci
^ I treba da "popije" kaznu ukoliko nema nikakve dokaze (tipa original/kopiju neke odluke koja je upropastila drzavu a na kojoj je potpis doticnog ministra, snimak nekog dila izmedju ministra i xy tajkuna, snimak primopredaje npr. koferceta ili nesto sl.). Isto kao sto ne moze da napise da "voli mlade decake" ako nema neki dokaz za to. Ako kaze da je neki ministar s*ebao drzavu samo na osnovu subjektivne procene ili narudzbine od strane nekog drugog ministra, onda i treba da snosi posledice.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 17:03 - pre 178 meseci
^ Bravo majstore... znaci po tebi bi Brankica iz Insajdera momentalno zaglavila robiju. Jel tako?

Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.3.*



+1 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 17:05 - pre 178 meseci
Ne znam, nisam pratio, ali mislim da su oni imali neka dokumenta i izjave nekih "insajdera" na osnovu kojih su i napravili pricu.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
92.244.132.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Usvojen Zakon o informisanju31.08.2009. u 17:25 - pre 178 meseci
Pa ti rece dokazi... izjave nisu dokazi, mogao sam i ja da izjavim onako sa ledja da mi se samo vidi obris glave, ne? Pf....
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Usvojen Zakon o informisanju

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 45648 | Odgovora: 274 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.