Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere

[ Pregleda: 7594 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vedran54
RTV servis Horvat
Đakovo, Kešinci

Član broj: 214590
Poruke: 7
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.rtv-horvat-dj.hr


Profil

icon Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere07.10.2009. u 08:12 - pre 177 meseci
Dajem besplatan pristup serveru u trajanju od 24 sata a u svrhu promocije mojih web stranica

www.rtv-horvat-dj.hr

Username : test34
Password : test34
 
Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
Poruke: 2026
77.222.3.*



+115 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere07.10.2009. u 12:09 - pre 177 meseci
Hvala kolega.
 
Odgovor na temu

sseennaadd
senad corh
rtv servis
bih

Član broj: 161949
Poruke: 361
212.39.118.*



+8 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere07.10.2009. u 21:02 - pre 177 meseci
Hvala ali ovo ne radi ili se nismo najbolje razumjeli izbacuje poruku (You dont have credits to download).ili nemamo pravo nista dowloadovati????,ako je samo reklama onda ok POZZ
 
Odgovor na temu

vedran54
RTV servis Horvat
Đakovo, Kešinci

Član broj: 214590
Poruke: 7
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.rtv-horvat-dj.hr


Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere07.10.2009. u 21:45 - pre 177 meseci
Zahvalite svojim kolegama. Dao sam 150 downloada a pojedinci su sjeli i skidali sve od Quadra i Blaupunkta, tako da su to brzo potrošili. Vjerojatno su skidali ono što im "hitno" treba. Ali sada sam dao još 100, nadam se da će pored naših korektnih kolega nešto ostati i za Vas.

Puno pozdrava.
 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
93.87.210.*



+89 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 12:51 - pre 177 meseci
Dobrodosli gospodine vedran54, razlikujte 24h od 150 ili 250 down-a, ruzno pojaviti se niotkuda da bi se reklamirali aj da ste barem nekom pomogli na forumu ovako trebalo bi ovo brisati ili staviti u reklame, pozdrav.....
YU1OTW
 
Odgovor na temu

vedran54
RTV servis Horvat
Đakovo, Kešinci

Član broj: 214590
Poruke: 7
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.rtv-horvat-dj.hr


Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 14:48 - pre 177 meseci
Sa 250 down-a ipak sam makar nekom pomogao ( barem jednom !!!! ). Dakle, kao što sam ja "kiskao" sa 24 sata, tako ste i vi tako oštrooki kiksali sa "da ste barem nekom pomogli". Nemojte dakle kritizirati ako i Vi pišete iste gluposti.

Što se tiče moje pogreške, nisam razmišljao o tome da će netko sjesti cijeli dan i noć i skidati sve po redu ( tko zna, možda Vi, nije bitno ). I na kraju, pristup je bio 24 sata, što ste Vi ustvari željeli reći ? Nije bitno. Ne morate ništa reći.

I za kraj, iole pristojan bi se složio da se "poklonjenom konju ne gledaju zubi".
E sad pišite do mile volje, tema je otvorena do beskraja ali pronađite druge sugovornike.

 
Odgovor na temu

starkg
Kragujevac

Član broj: 51088
Poruke: 711
93.87.210.*



+89 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 15:08 - pre 177 meseci
Ma jok nisam serviser ne trebaju mi seme, vi imate tu ip adrese koje skidao pa ako hocete da znate mozete,oh ni hvala za dobrodosao, nemojte molim vas da se ljutite, pozdrav.
YU1OTW
 
Odgovor na temu

macedo
Zoran Trajkov
elektro ing.
Kavadarci

Član broj: 184093
Poruke: 350
95.86.9.*



+5 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 15:29 - pre 177 meseci
Pozdravljam Vash gest vedran54
macedo
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
79.101.76.*



+13 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 17:25 - pre 177 meseci
Ja nista nisam skidao i ne tangira me puno ova tema, ali ne razumem logiku: Imate 24h za download i jos bi bilo pozeljno da skidate ono sto vam trenutno treba !!!
Pa znate li koja je verovatnoca da meni posle 25 godina bavljenja ovim poslom bas u tom "svetom" danu nesto tako "sudbonosno" zatreba !!!???
I koji se to iole ozbiljan serviser uvek snabdeva dokumentacijom "kad mu zatreba" !
Ovakvim gestom mogu se samo privuci povrsni "ad-hoc" majstori, a da li su bas oni "ciljna grupa"... ne znam !?
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

sseennaadd
senad corh
rtv servis
bih

Član broj: 161949
Poruke: 361
212.39.118.*



+8 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 21:31 - pre 177 meseci
Ma znate sta,vec 15 godina se bavim ovim poslom i iskreno do pojave raznoraznih elitova neova bira i kineza,sasvim pristojno sam radio svoj posao i bez dumpova i programatora,sad kada sam poceo pomalo da ceprkam sa ovim svojim pony-jem,naisao sam na niz problema od nemogucnosti ili neznanja programiranja sda memorije od npr orbitera starog oko 25 godina,kada sam zatrazio pomoc na ovom forumu,a receno mi je da moze da se rijesi NIKO nije nasao za shodno da mo to pokaze,ali eto hvala svima kako na pomoci tako i na ovom vasem downloadu iskreno ne znam ni sta bi skinuo od ove vase vrijedne dokumentacije.U svakom slucaju.Ne znam samo sta znaci ovo "ad-hoc" majstor,molio bi pojasnjenje,mozda sam jedan od tih a ne znam da jesam.U svakom slucaju HVALA,velika je korist i zarada na ovom downloadu pa se isplati placati kojekakvu clanarinu i download.AKO neko zeli da pomogne kolegama,neka izvoli,ako ne niti ne mora.Iskreno ja cu pomoci bilo kome koliko mi znanje dozvoljava bez ikakve rezerve i naknade.jos jednom HVALA i POZZ
 
Odgovor na temu

I AM BORGS
šef na meteorološkoj stanici i bivši
TV serviser
collective in space

Član broj: 145850
Poruke: 860
93.159.79.*



+16 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere08.10.2009. u 22:01 - pre 177 meseci
jako sam slicno prosao kao seenaad (isto 15 g. rada i sa program.) itd. u potpunosti se slazem sa njegovom zadnjom recenicom!! pomoci cu koliko mogu i znam bez ikakve naknade. pozdrav!!!
we are borg- resistance is futile.
vremenska prognoza : Bog zna , a ljudi pogađaju ( prognoziraju )
Moje je ime šef tamne strane mjeseca,gospodar muha,ljubavnik kurvi i kraljica....
 
Odgovor na temu

Jordan Čebron
Jordan Čebron
RTV-elektroničar
Nova Gorica Slovenija

Član broj: 235503
Poruke: 1157
*.dial-up.dsl.siol.net.



+343 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere13.10.2009. u 06:59 - pre 177 meseci
Potpune se slažem sa tim što je napisao SENAD. U ovom poslu stručno radim več od 1965 godine kako sam počeo učiti taj zanat.Gledajuči tako u nazad pa do danas,sve manje je mladih ljudi koji žele učiti taj posao.A zašto ? Tehnika je svaki dan jeftinija sve više se mučimo i sve manje zaradimo jer su stvari dostupačne za male novce.Pored toga pojavlja se sve više malih "kučnih majstora" te onda dobijamo u ruke čudo od čuda a stranka predhodno postavlja cenu do koliko novca treba da bude opravka.Gubi se vreme za ustanovku kvara te onda material i STOP.
I tu je svrha svih ovih naših Foruma,gde oni šo hočemo,DOBROVOLJNO nudimo ispomoč svima onima koji od toga posla živimo i plačujemo porez.
Ako se vratim na dobrovoljnu pomoč u shemama-najprvo ko traži shemu mora da je zna i čitati a zašto ne bi takvome ko to traži ne nudio ako je imam,a imam da nemam i zašto ne bi pomogo nekome iz moje struke da zaradi taj mali novac.
Tako-ako kome zatrba neka pomoč samo slobodno i rešit čemo probleme.Jedini problem je u tome da se na ovom forumu ne može prikačit shema od više od 1M a rešit čemo preko Epošte.

Pozdrav Jordan Čebron
 
Odgovor na temu

mirrka
Ana Bodrazic
Kovin

Član broj: 243838
Poruke: 4
93.86.242.*



Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere14.12.2009. u 16:41 - pre 174 meseci
Molim nekoga da mi pomogne :
Imam televizor Toshiba 215R8W. Do sada je na TV-u bilo podeseno 12-13 kanala, ali izgleda na UHF podrucju. Od nedavno imamo kablivsku TV, koju ne mozemo da podesimo na ovom televizoru jer izgleda ne znamo kako da pretrazimo VHF podrucje.
Na samom TV-u - pritiskom na poslednje dugme sa leve strane u donjem redu pretrazi celo podrucje, ali ne memorise ni jedan program (kada je zakacen na antenu, a ne na kablovsku), dok pri pretrazivanju UHF podrucja memorise sve kanale.
Postoji li neki nacin da memorisemo kanale sa kablovske TV? Imamo i daljinski, skorije kupljen, sa oznakom RC 3033, ali isto tako ne znamo kako bi mogli da podesimo programe uz pomoc daljinskog...
Unapred se zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

dose
su_ba
skopje

Član broj: 195561
Poruke: 156
77.29.4.*



+1 Profil

icon Re: televizor Toshiba 215R8W17.12.2009. u 20:23 - pre 174 meseci
evo specifikacije prikaceno
SB
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

alexa_pg
Podgorica

Član broj: 52266
Poruke: 2026
85.94.114.*



+115 Profil

icon Re: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere17.12.2009. u 23:08 - pre 174 meseci
Mislim da bi @mirrka vise odgovaralo korisnicko uputstvo kako da podesi aparat a ne servisno. Tako ako imas User manual, kaci ga.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Besplatna servisna dokumentacija za RTV servisere

[ Pregleda: 7594 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.