Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22443 | Odgovora: 94 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 14:22 - pre 177 meseci
Citat:
Sta je tu toliko smesno? Jel nesto fali sajtu?


Sajt je relativno ok, radi se o tome da se ovako nesto u Joomla pravi za dan-dva...
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 14:24 - pre 177 meseci
Citat:
Tyler Durden: Sajt je relativno ok, radi se o tome da se ovako nesto u Joomla pravi za dan-dva...

Pa da li je moguće da su apsolutno svi web developeri u Srbiji toliko glupi da ne znaju da iskoriste ovakav vid marketinga... Zamisli, dan-dva posla, za tako dobru reklamu... Kakvi glupaci...
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 14:33 - pre 177 meseci
A bre Dimkovicu ti mora da imas alarm na spominjanje Bilovog imena. :D
Nisam upucen u poresko stanje doticnog ali gledah neki dokumentarac na tv o filantropima. Pojavljuje se i on, kao i njegovi saradnici. Pomenuli su neke preske olaksice bez ustezanja ali naravno rekose da im to nije glavni motiv :D

Za ovog naseg Bila ne bi znao za motive ali realno to ne kosta toliko i mislim da se svodi na jeftin marketing. Ne mora to biti toliko lose... fora je jedino sto je ovo Srbija pa ljudi ocekuju da postoji neka kvaka pouceni dosadasnjim akcijama dobrocinitelja.

Citat:
Pa da li je moguće da su apsolutno svi web developeri u Srbiji toliko glupi da ne znaju da iskoriste ovakav vid marketinga... Zamisli, dan-dva posla, za tako dobru reklamu... Kakvi glupaci...

A jel moguce da ti stvarno verujes da sajt toliko vredi???
Kao sto neko rece.. sigurno bi se pojavilo dosta ljudi koji bi for free bez ikakvog naknadnog hvalisanja odradili sajt takvog kvaliteta ustanovama kojima bi to znacilo. Fora je u tome da neko treba to i da zatrazi. Nemaju ljudi ovde zivota da traze one kojima je potrebno jbg.

[Ovu poruku je menjao HeYoo dana 08.10.2009. u 16:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 14:47 - pre 177 meseci
Citat:
ventura: Aha... Kada imaš gotov template i sadržaj... Ja inače mogu za par minuta da napravim aplikaciju sa milionima linija koda koju 10tak ljudi radi nekoliko godina, tako što ću pritisnuti F5 u kompajleru... Samo treba neko pre toga da mi ukuca sadržaj programa u taj kompajler, ništa komplikovano...

Da bas tako... Sto zar je to neki problem, zar CMS-ovi upravo zbog toga nisu i napravljeni? Da se ne kuca kod po 1000 puta... Template se pravi najvise 5 dana jer oko njega i ima najvise posla. A sto se tice sadrzaja za to ces da izvines, bio sajt poklon ili ne klijent pribavlja content. EOD
Citat:
ventura: Ovako mali perica zamišlja računanje troškova firme :)
Da a ovako u ovom tekstu dole izgleda kada mali Djokica bezuspesno hoce da ga ismeva
Citat:
ventura:
Taj programer koga spominješ, mora da mu obezbediš neki krov nad glavom gde će da radi, da ne pokisne i da se ne smrzne.. To se zove kancelarija... Po radniku ti treba 15-20 kvadrata prostora (kad se sračunaju i hodnici, klonje, kuhinja i sl.), office zgrade naplaćuju 15-30 evra po kvadratu pa se sračunaj, treba tom radniku obezbediti računar i ostalu tehniku, treba mu obezbediti gde će da sedne, na šta će da stavi taj računar... Treba obezbediti internet, službene telefone, auta, gorivo, sekretarice, knjigovodstvo... Treba mu obezbediti toalet papir kojim će da obriše dupe u WC-u, čistačicu koja će iza njega očistiti taj WC... Treba platiti račune za struju, za klimu... Treba platiti sok koji popije i sendviče koje pojede... itd itd... I na kraju treba da tom programeru daš platu, i da platiš doprinose i poreze na njegovu platu, a nakon toga da platiš i sve ostale poreze koje tvoja firma ima... I kad to sve sabereš onda dođeš do računice da firmu sat programera (tog kome je neto plata 1000 evra) košta 20-30 evra, e onda razmišljaš drugačije...
E pa Djokice da nastavimo, pre svega, u ovom konkretnom slucaju rec je o sasvim dobro razradjenoj i likvidnoj kompaniji koja posluje sasvim dobro, samim tim ona svojim radim je u stanju vise nego dovoljno da placa svoje tekuce troskove jerbo, zaradjuje pare. Konkretno u mom primeru sam racunao samo cenu rada odnosno troskove kada radnik radi dzaba, u ovom slucaju ispalo je 47 sati dzaba, sta? Ostalo verme ce radnik da drzi ruke u dupetu? I dok think so... Sto znaci da je glupo uracunavati sve ostale troskove na mesecnom nivou kako si ti to upravo uradio. Znaci u konkretnom slucaju firmin mesecni saldo je umanjen za 500E uovom slucaju, ostali novac je radnik svakako zaradio radeci komercijalne projekte, koji otplacuju poslovni prostor, opremu itd...
Citat:
ventura:
A ti sa tom tvojom računicom da te sat programera košta 5.5 evra, to možda kad programer radi iz svoje sobe koju su mu obezbedili mama i tata, na računaru koji su mu kupili mama i tata, gde jede ono što mu spremi mama, koja mu takođe kupuje i toalet papir i markice za prevoz... E tada možeš da kažeš da programer košta 5.5 evra, ali to nije ono o čemu mi ovde pričamo.
Opet prdi Todor da se cini govor....ovaj pardon Djokica... Sve i da je 50E bruto x 47h = 2350E, opet sviranje u "frulu"...
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 15:15 - pre 177 meseci
Citat:
ventura: Pa da li je moguće da su apsolutno svi web developeri u Srbiji toliko glupi da ne znaju da iskoriste ovakav vid marketinga... Zamisli, dan-dva posla, za tako dobru reklamu... Kakvi glupaci...


ventura, ne glupiraj se molim te, ne prilici ti.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
87.250.50.*



+13 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 15:23 - pre 177 meseci
Citat:
ventura: Pa da li je moguće da su apsolutno svi web developeri u Srbiji toliko glupi da ne znaju da iskoriste ovakav vid marketinga... Zamisli, dan-dva posla, za tako dobru reklamu... Kakvi glupaci...


Bolje pitanje je da li su svi toliko glupi pa svoj rad naplaćuju nekoliko desetina puta manje nego što vredi...

Ili da to postavimo ovako: koliko bi ti bio spreman da platiš ovakav jedan sajt?
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 15:31 - pre 177 meseci
Citat:
Majstor_Pućko
E pa Djokice da nastavimo, pre svega, u ovom konkretnom slucaju rec je o sasvim dobro razradjenoj i likvidnoj kompaniji koja posluje sasvim dobro, samim tim ona svojim radim je u stanju vise nego dovoljno da placa svoje tekuce troskove jerbo, zaradjuje pare.

Al to ne menja činjenicu da firma mora da plati te sve troškove, bilo da radnik sedi i ne radi ništa, radi komercijalni projekat, ili radi besplatno nekome nešto.

Troškovi su troškovi, i to je činjenica.

Imaš recimo developersku firmu sa ukupno 15 zaposlenih od čega su 10 developeri. Tebi tih 10 ljudi donosi prihod, ostalo je podrška tim ljudima. Tebe takva firma košta npr. 40.000 evra mesečno sa amortizacijom, a ti imaš 1800 radnih sati u toku meseca svih developera kombinovano, to znači da tebe sat rada developera košta 22 evra. Ti developera nećeš naplatiti sigurno gledajući iskljućivo troškove developera, već ćeš sabrati sve troškove firme i tako doći do radnog sata. Kad to tako posmatraš, sat funkcionisanja takve firme košta 220 evra. Da li si ti ljude uposlio na komercijalnom projektu, ili oni sede i ne rade ništa, ili rade za džabe, ti te troškove imaš pa imaš... Tako da kada odvojiš te ljude da rade na projektu koji radiš kao donaciju, ne možeš da kažeš e, mene programer košta samo 8 evra na sat, jer ionako moram da mu plaćam doprinose, i sve ostale troškove... Već te taj programer košta koliko je realno sa svim troškovima.


I ok, 30.000 evra jeste verovatno prenaduvana cifra, ali daleko od toga da ovaj sajt može da košta jednu firmu tipa Comtrade/Spinaker par stotina evra da uzme da ga napravi, kada se gledaju realni troškovi... Ja bi procenio ovo na realno par hiljada evra troška... A na to se treba dodati i virtuelni profit firme (nema veze što neće biti naplaćen), kako se i inače redovno formira cena. Znači ovakav sajt da tražiš da ti napravi firma poput Spinakera bi te koštao 5-10k evra glat, a 30k je samo prenaduvana PR cifra.

Citat:
japan:
Ili da to postavimo ovako: koliko bi ti bio spreman da platiš ovakav jedan sajt?

Ja bi ovakav sajt platio 500-1000 evra najviše. Ali ja ne bi sigurno išao u Comtrade/Spinaker da mi naprave ovaj sajt, već bi se obratio lokalnoj firmici/freelanceru sa kojom radim dugi niz godina, i koji imaju ok cene za tako male projekte.

To je kao kad bi firma htela da napravi svoj kalendar za novu godinu, to može platiti par stotina evra lokalnom dizajneru, ili da traži da Pininfarina dizajnira kalendar, pa će to da košta par hiljada/desetina hiljada evra.

Međutim ako Pininfarina odluči da gratis napravi kalendar za ASS, troškovi Pininfarine neće biti par stotina evra, već par hiljada/desetina evra, jer je u pitanju isti mehanizam kao i kada neko komercijalno traži takav projekat.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 15:32 - pre 177 meseci
Citat:
HeYoo
A bre Dimkovicu ti mora da imas alarm na spominjanje Bilovog imena. :D
Nisam upucen u poresko stanje doticnog ali gledah neki dokumentarac na tv o filantropima. Pojavljuje se i on, kao i njegovi saradnici. Pomenuli su neke preske olaksice bez ustezanja ali naravno rekose da im to nije glavni motiv :D


Wow.... znaci udomis stotine miliona >svojih< $ zbog marketinga? A kakav je to marketing, sta konkretno Bill ima od toga? Vise love? Cisto sumnjam.

Mozda covek hoce da ga pamte kao dobrotvora ili hoce da poboljsa ugled "zlog monopoliste" - ali, poenta price je da njega niko nije terao da potrosi SVOJIH stotine miliona $ u dobrotvorne akcije - nista on nije dobio sa tim, postoje daleko ali daleko profitabilniji nacini da se potrose pare od ulaganja u nekakve vakcine ili borbu protiv malarije.

Tako da ostaje - mozda to radi iz licnog hira ili hoce da ga svet pamti po necemu dobrom - dobro, mozda je egocentrik, egomanijak itd..., opet - nije lose da pljune pare - poenta je da on te pare moze da potrosi na sta god hoce, pa nije lose ako ih ovako trosi.

Te price da ce on da se poreski olaksa su price za malu decu - jeste, tako je lako zajebati IRS - samo treba da ulozis pare u "dobrotvorne svrhe" i Ujka Sem se odma odrice svog % od jednog milijardera... hoce to tako... Sve poreske olaksice koje jedan takav lik moze da primeni bi mu smanjile porez za zanemarljiv iznos :)

Inace ne pricamo to zbog Bila, vec se potegnula ta Puckova ideja... kao proglasis sajt vredan "30000 EUR" i odma' odes u poresko i napises da te oslobode 30000 EUR poreza. Pa to nema ni u filmovima - i sve sto mozes da dobijes je neki % (manji od 50%) od troskova koje si ulozio u razvoj tog sajta, a oni sigurno nisu ni priblizno 30000 EUR... Naravno, to ti je umanjenje osnovice, ali to sam vec rekao.

Tako da, tesko da ce se neko leba najesti od toga.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
91.148.88.*



+968 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 15:57 - pre 177 meseci
@ventura:
koliko vas piše pod ovim nalogom? sada se slažem sa svime što si napisao.

dakle jedini problem je i bio u tome što čovek koji je postavljen za predsednika ASS-a koristi to za samoreklamerstvo a sumnjam da taj argument neće potegnuti i u budućnosti.
a inače cena jeste prenaduvena sve imajući u vidu da se radi o firmi, zaposlenima, platama, penzijskom, siru, vojnoj muzici i ostalom.

drugo, pomenuti lik je i ranije imao svakojake ispade i kolumne.
nikad neću zaboraviti onaj biser kad je rekao da računare sklapa u čistim sobama.
ajd razumem da proizvodi procesore, memoriju il' sklapa hard diskove... čovek sklapa računare.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 16:25 - pre 177 meseci
@Dimkovic
Ne znam Dimke nije mi Bill cale... i iskreno me boli uvo za njega. Govorim cisto iz svoje perspektive. Ne verujem ni u zlo ni u dobro takvih ljudi :) Ne divim se tim ljudima kratko receno. Jbg sta cu kad se ne palim na to sto Madona svaki mesec usvoji par malih afrikanaca.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 16:33 - pre 177 meseci
Citat:
Pirossi:drugo, pomenuti lik je i ranije imao svakojake ispade i kolumne.
nikad neću zaboraviti onaj biser kad je rekao da računare sklapa u čistim sobama.
ajd razumem da proizvodi procesore, memoriju il' sklapa hard diskove... čovek sklapa računare.

Da zamisli, sta on misli, smesni ispadi. Lik nema pojma a Komtrejd je propala firma.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 16:39 - pre 177 meseci
Citat:
Jbg sta cu kad se ne palim na to sto Madona svaki mesec usvoji par malih afrikanaca.


Ne znam zasto na ovo gledas ovako - ti bogati ljudi uopste nisu duzni da pomazu nekoj
deci koja zive u katastrofalnim uslovima, ali eto, ipak to rade. Makar to radili i samo u
marketinske svrhe, bitno je da rade. Kreni uvek od sebe i od onoga sta si ti uradio za
nekog drugog, kada si spreman na ovakve komentare.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 16:42 - pre 177 meseci
Citat:
HeYoo
Ne znam Dimke nije mi Bill cale... i iskreno me boli uvo za njega. Govorim cisto iz svoje perspektive. Ne verujem ni u zlo ni u dobro takvih ljudi :) Ne divim se tim ljudima kratko receno. Jbg sta cu kad se ne palim na to sto Madona svaki mesec usvoji par malih afrikanaca.


A ko kaze da treba da se divis?

Razlika izmedju Madone i BillG-a (i slicnih) je sto su ovi stvarno pljusnuli poprilicne pare - koje, pazi poentu, uopste nisu morali da pljusnu - mogli su da ih potrose u kazinu u Las Vegasu ili da kupe tonu kokaina.. mogli su i da ih zapale u svom kaminu. Umesto toga, te pare su ipak zavrsile u necemu dobrom.

Da li se tome treba diviti, postovati ili biti potpuno ravnodusan je stvar pojedinca - meni je licno to za respekt, bas zato sto ne postoji nikakva obaveza ili pritisak da se odreknes stotina miliona $. Medjutim te tandara-broc price o tome kako je navodno neko dao stotine svojih miliona kako bi se navodno "oslobodio poreza" su takva besmislica, da je stvarno neverovatno koliko ljudi imaju iluzija o poreskom sistemu - nope, to je nemoguce, poenta poreskog sistema je da se uzmu pare.. kada bi moglo tako da se "oslobadja" bitnog dela poreza, ne bi nista ni ostalo - svi bi bili dobrotvori :)

Sto nas vraca na ovu temu - ta prica o 30000 EUR je samo-promocija... mozesmo da kazemo da je to lose, ljigavo ili kako god... opet, taj lik je nesto donirao, mozda to ne vredi 30000 EUR, verovatno ne vredi... ali vredi nesto, ako niko to nije platio... who gives a fuck.

Medjutim neka suluda teorija da ce on od toga leba da se najede uz pomoc "smanjenja poreza" je stvarno malo teza za razumeti - najvise sto taj covek moze dobiti nazad od poreza je ako mu Srbija prizna tih N sati rada na "humanitarnom projektu", pa kada se to izmnozi sa satnicom u komtrejdu, i oduzme od poreske osnovice... verujem da ce ciniti veliku razliku u zavrsnom racunu komtrejda, negde izmedju 0.0000001% i 0.000000001% :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 17:03 - pre 177 meseci
Ja se izvinjavam, a jel može neko da mi linkuje gde to piše da izrada sajta košta 30.000 ojra?
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 17:38 - pre 177 meseci
Citat:
Pirossi
drugo, pomenuti lik je i ranije imao svakojake ispade i kolumne.
nikad neću zaboraviti onaj biser kad je rekao da računare sklapa u čistim sobama.
ajd razumem da proizvodi procesore, memoriju il' sklapa hard diskove... čovek sklapa računare.


??

pojasni?
zasto ne bi smeo da sastavlja racunare?
i definisi cista soba,sigurno nece sklapati u prostoriji sa 20 cm prasine na podu i slicno
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 17:39 - pre 177 meseci
Citat:
ventura: I ok, 30.000 evra jeste verovatno prenaduvana cifra, ali daleko od toga da ovaj sajt može da košta jednu firmu tipa Comtrade/Spinaker par stotina evra da uzme da ga napravi, kada se gledaju realni troškovi... Ja bi procenio ovo na realno par hiljada evra troška... A na to se treba dodati i virtuelni profit firme (nema veze što neće biti naplaćen), kako se i inače redovno formira cena. Znači ovakav sajt da tražiš da ti napravi firma poput Spinakera bi te koštao 5-10k evra glat, a 30k je samo prenaduvana PR cifra.

Ja bi ovakav sajt platio 500-1000 evra najviše. Ali ja ne bi sigurno išao u Comtrade/Spinaker da mi naprave ovaj sajt, već bi se obratio lokalnoj firmici/freelanceru sa kojom radim dugi niz godina, i koji imaju ok cene za tako male projekte.

Sada realno govoris.
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.adsl.beotel.net.



+968 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 17:45 - pre 177 meseci
Citat:
Horvat: ??

pojasni?
zasto ne bi smeo da sastavlja racunare?
i definisi cista soba,sigurno nece sklapati u prostoriji sa 20 cm prasine na podu i slicno

izvini, mislio sam da je bio jasan termin "čista" soba:

Citat:
wikipedia:
A cleanroom is an environment, typically used in manufacturing or scientific research, that has a low level of environmental pollutants such as dust, airborne microbes, aerosol particles and chemical vapors. More accurately, a cleanroom has a controlled level of contamination that is specified by the number of particles per cubic meter at a specified particle size. To give perspective, the ambient air outside in a typical urban environment might contain as many as 35,000,000 particles per cubic meter, 0.5 μm and larger in diameter, corresponding to an ISO 9 cleanroom.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cleanroom

čovek mistifikuje ono čime se bavi - sklapa i prodaje računare.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 17:55 - pre 177 meseci
pa jeste to tehnicki naziv,ali sta ti znas sta je on pod cistom sobom mislio :P,sigurno ne sklapaju u hermeticki zasticenim prostorijama
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 18:26 - pre 177 meseci
Citat:
Srđan Pavlović: Ne znam zasto na ovo gledas ovako - ti bogati ljudi uopste nisu duzni da pomazu nekoj
deci koja zive u katastrofalnim uslovima, ali eto, ipak to rade. Makar to radili i samo u
marketinske svrhe, bitno je da rade. Kreni uvek od sebe i od onoga sta si ti uradio za
nekog drugog, kada si spreman na ovakve komentare.


Mnogo uprosceno to gledas. Vidis onaj koji ima vise nego sto mu je potrebno (skoro pa da ne moze da potrosi za zivota) ima problem sa tim.. ne ni ja, ni ti.
Sistem koji je napravio Bila ultra bogatim je u isto vreme odgovoran i za decu u Africi koja danas umiru od gladi. Usvajanje dece, razni projekti u cilju samoreklamiranja su sprdnja s njima. Kao da su im pljunuli u lice ako mene pitas. Da je iskrene zelje za dizanjem Afrike iz prasine ona bi vec bila na pristojnom civilizacijskom nivou.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
79.101.44.*



+132 Profil

icon Re: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra08.10.2009. u 19:28 - pre 177 meseci
I ja mislim da je cifra od 30 k jura toliko naduvena, da je to van sumlje. To je fora, da ispadne dobrotvor od 30 k eur, da ga gotive u savezu, a i cini mi se da se covek pre bavio atletikom.
Meni je jako smesan domen ASS, zamislite nekog Amera atletu koji kuca u brauzeru domen ASS.org.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Vesa Jevrosimović "poklanja" Atletskom savezu sajt od 30.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 22443 | Odgovora: 94 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.