Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974029 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ealeksa
Beograd

Član broj: 14094
Poruke: 27
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 15:42 - pre 239 meseci
Nisam imao strpljenja da procitam sve o famoznom Z.R. (doduse odavno citam o ovome, ali toga ima toliko da ne mogu sve stici - covek mora i da jede i spava ponekad)
Nego gledam juce art kanal i naravno, na artu Zarko i njegovi biseri.
Ovaj put nije pricao o svojoj famoznoj skoli i formiranju strucnjaka iz "nuklearne fizike" za 7 dana, ali se covek izlupao nevidjeno.
Covek tvrdi da se srpska vojska u 1. svetskom ratu greskom povlacila preko Albanije a trebala je preko Skoplja - a greska se desila zato sto je u srpskoj vojsci bilo 2 pismena na 1000 vojnika i ta dva pogresise kad su citali saobracajni znak!!! Takodje je lupetao kako trujemo svoju decu tako sto im dajemo beli hleb i lesine zivotinja da jedu!!! Usput je izreklamirao dva kuvara. Citava prica se svodila na to da postoje ljudi koji imaju informaciju i ljudi koji nemaju informaciju - ove druge zove retardi. Naravno on je u prvoj grupi a svi ostali, ukljucujuci i voditelja emisije su retardi (na sta se voditelj samo smeskao i potvrdjivao dubokoumne misli svog sagovornika - sto izgleda pokazuje da on stvarno i jeste retard - bez obzira koliko mu je bilo placeno da uradi ovu emisiju).
Ja vece gluposti, na srpskom jeziku, u zivotu nisam cuo i ozbiljno mislim da neko treba kontaktirati drustvo psihologa i psihoterapeuta Srbije i predociti im kakav kapitalan slucaj imaju na svojoj teritoriji delovanja.
Naravno, ovo poslednje je sala (ne zelim nikog da vredjam), ali ljudi pobogu - ovo za povlacenje srpske vojske je nesto do sada necuveno.
 
Odgovor na temu

Dylan Dog
Beograd

Član broj: 12038
Poruke: 199
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 16:23 - pre 239 meseci
Izgleda da nisi tu emisiju pogledao do kraja jer ono što je usledilo je nešto spektakularno.Od samog početka me zabavljaju Žarkove gluposti ali ovo juče je prevršilo svaku meru.Mislim da je danas repriza pogledajte obavezno.
 
Odgovor na temu

ealeksa
Beograd

Član broj: 14094
Poruke: 27
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 16:34 - pre 239 meseci
Stvarno nisam gledao do kraja (nisam imao srca da se vise smejem tom coveku). Bilo je jos nesto morbidnije od onoga sto sam gledao? E to moram definitivno da pogledam!!!
 
Odgovor na temu

Lord_Sauron
Vladimir Urdesic
Herceg-Novi (trenutno PG)

Član broj: 4154
Poruke: 401
*.crnagora.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 17:38 - pre 239 meseci

Daj snimite to ljudi, pa okacite negdje, ja to ovdje ne mogu da pratim preko TV-a.

Inače Žax me veoma interesuje (baš je zanimljivo ;)
 
Odgovor na temu

znalacminimalac
pukovnik MOhamer EL Gadafi
nema :)
iza7gora

Član broj: 18973
Poruke: 45
*.dclient.hispeed.ch

Jabber: što je to?
ICQ: 237312906
Sajt: www.geocities.com/bastovo..


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 17:52 - pre 239 meseci
Dajte ljudi kad cete vise lockovati ovu temu. Otvorite i vi takve skole tipa: Tcp/ip za dva sata, C/C++ naucen za vrijeme velikog odmora i ljudi ce dolaziti i Zare ili Nemesis svejedno ce izgubiti sve musterije za tili cas.
Onda ili cemo moci otvoriti jos ovakvih tema ili ce jednostavno prestati biti interesantno razvlaciti nekog idiota na 33 stranice

Iako ja mislim da bi bilo najbolje organizirati neku sacekusu kada izadje iz studia televizije pa dalje....
........../)/)............
........( '.' )............
____(,,)_(,,)__________
................................
...............................
 
Odgovor na temu

ealeksa
Beograd

Član broj: 14094
Poruke: 27
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 18:23 - pre 239 meseci
he, he - Tcp/ip za dva sata, C/C++ naucen za vrijeme velikog odmora - he, he
ili mozda: Naucite koristiti Samsung monitor u 12 lekcija; upotreba zvucnika za neupucene; naucite javu dok spavate; kurs kineskog za one koji zele gledati kineske pirate; podloga za mis - biblija; kako staviti Cd u Cd-rom a da vam Microsoft pri tom ne obrise sve vazne podatke; glasno citanje u sebi i to brzinom od 2Mb/sec...
 
Odgovor na temu

Taykun

Član broj: 21915
Poruke: 57
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 18:54 - pre 239 meseci
Ovu temu ne treba zakljucati niposto,upravo zbog svoje dugotrajnosti...ovo definitivno treba da ostane kao dokument na (za sada) 33 strane ,koji svedoci o jednoj pojavi koja je samo odraz ludila u kojem smo ziveli proteklih godina a izgleda da jos uvek zivimo u tom ludilu obzirom da Z.R. svake nedelje ide na TV ART-u a niko od nadleznih nista ne preduzima da zabrani tu emisiju.

Za Ciciku:
Moj savet ti je da potpuno izbrises tvoje ime i prezime iz profila i uopste mislim da si neiskusno nastupila u celoj ovoj diskusiji obzirom da si iznela mnostvo informacija na osnovu koje bi taj strašni Vule mogao bez problema da te indentifikuje i da ti pravi probleme u zivotu ..jer koliko vidim iz tvojih postova on ima jaku bazu na etf-u,poznaje dosta profana a ti si takodje na tom faksu...ili ko zna mozda ce u ovoj nepredvidivoj zemlji Srbiji on nekada doci na vlast(daleko bilo ...) na etf-u i poceti da ganja pobunjenike...a vidim da zlatousti koji ga poznaje kaze da lik uopste nije normalan i da je spreman na sve...
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 19:40 - pre 239 meseci
Taykun, procitaj ponovo ali pazljivo o Vuletovom "lobiju" na ETF-u iz mojih postova pa ces shvatiti... ili si mozda bio ironican? Jer to ne moze bez intonacije u izgovoru a ovde su samo mrtva slova na papiru.
BTW, ako nisi bio ironican, ja ne patim od manije gonjenja niti od bilo kog drugog psihickog poremecaja (osim ako se nikotinska zavisnost ne ubraja u to).
Cilj onoga sto sam pisala u ovom topicu do sad bilo je "dodati jos neku informaciju kako bi se slika upotpunila" a ako si ti od svega uspeo da vidis samo jednu recenicu mozda treba da proveris svoje zdravlje.
Pocevsi od fizickog...

I jos nesto, treba li i da promenim ime i prezime i da se odselim na neko ostrvce u Okeaniji?
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

blaza
n/a

Član broj: 961
Poruke: 743
*.vdial.verat.net



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.08.2004. u 19:48 - pre 239 meseci
Citat:
podloga za mis - biblija
:))))))
O_o
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.85.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.08.2004. u 03:55 - pre 239 meseci
Citat:
cicika:
Vule je kandidat za neku Ustanovu! ;)

Citat:
cicika:
a ako si ti od svega uspeo da vidis samo jednu recenicu mozda treba da proveris svoje zdravlje.


vidim, kanda da ste svi vi sa tim završenim "ubrzanim kursom psihijatrije" (od peck-a naravno) skloni da idete unaokolo, i ljudima propisujete dijagnoze i terapije.. ;)

(malopre onaj zlatousti za mene, sad i ti za ovu dvojicu..)

samo, predlažem vam da prvo nabavite dozvole, da ne bi mogli posle razni da vas tuže za malpractice.. :-P


Citat:
ealeksa:
Nisam imao strpljenja da procitam sve o famoznom Z.R.


nego, mnogo me nerviraju ljudi koji ni ne pročitaju temu (ali ipak nađu za shodno da na njoj ipak nešto i kažu), mada ne mogu da kažem da ih preterano krivim kada je ova tema u pitanju.. znam da je ja sada ne bi čitao (na sreću, pročitao sam je kada je imala ~10ak stranica, i od onda je samo pratim).

elem, predlažem zato da se izmeni prva poruka na ovoj temi, i da se stavi neko obaveštenje/molba tipa:

ako tek počinjete da čitate ovu temu, a nameravate da je celu pročitate, molimo vas da usput hvatate beleške (ključnih delova), kako bi mogli da objavimo to kao neki "siže" cele teme!

nakon što recimo tri osobe to i urade, lepo da to iskombinujemo (svako će izdvojiti različite ključne informacije), i objavimo umesto prve poruke, čisto kao neki uvod (za one koji žele sve da pročitaju), ili kao zamena za čitanje cele teme..

a i ako bi smo nekome (novine, firme, organizacije, etc..) slali link ka temi, to je sigurno bolja solucija nego da očekujemo da će oni čitati ovoliku temu..

 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.08.2004. u 08:32 - pre 239 meseci
HAHAHAHA, ovo za saobracajni znak nisam cuo jer se nisam pratio bas sve, ali sam pazljivo pratio njegovu teoriju iz oblasti medicine...

...pa je tako lik izjavio da je rak (cancer) VIRUS i svi ljudi doktori koji lece rak su zarazeni od pacijenata i ceka ih ista sudbina!

ali...

Zare poznaje nekog super doktora koji je napravio super antibiotik koji je sto puta jaci od obicnog antibiotika i ubija te viruse i leci rak!

(inace antibiotici su efikasni samo na bakterijama, a viruse ne mogu da uniste pa makar bili i milion puta jaci)
 
Odgovor na temu

Skygirl

Član broj: 30210
Poruke: 2
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.08.2004. u 10:53 - pre 239 meseci
Drago mi je da se jos neko javio ko je isao u ovu skolu ali moram da kazem da vise stvari nisu iste kao pre
mada sam i ja bila u toj skoli pocetkom ove godine:
Cicika stvarno ne znam o kakvoj plasticnosti prilikom predavanja ti pricas ali kada sam ja bila na
casovima covek nije imao pojma sta je juce radio
,sta treba danas da radi ,a sta sutra...
takodje posto dolaze ljudi sa razlicitih fakulteta i koji spremaju razlicite matematike 1,2,3,analize 1,analize2,itd...
ni on sam nije znao sta kome
treba pa je neke oblasti preskakao i nije ih cak ni radio..uzas... sve je nesto nabacivao na vrat na nos kako stigne,
pa mislim kada uzme pa objasnjava pola sata kako se nesto izvlaci ispred zagrade
a kada treba neku vaznu teoremu da obradi on to otalja za pola minuta u fazonu kao provezbajte sami i snadjite se.....
I casovi se ne drze u zgradi etf vec u jednoj poslovnoj
prostoriji koja je adaptirana kao ucionica u jednoj poslovnoj zgradi u Nemanjinoj.
Ono sto tvrdi zlatousti sada vise ne vazi,naime bas nasuprot covek je na prvom uvodnom predavanju
bio prava mala beba u odnosu na ono
u sta se kasnije pretvorio,i izgleda da ce tako raditi i ubuduce posto uglavnom dodju i roditelji
studenata pa se on tada ipak predstavlja u malo lepsem svetlu....
stalno je pricao o nekoj zaveri protiv njega i tacno je to da nijedan papir na kome su zadaci nije smeo da se iznese napolje...
Uzasno i zalosno i neozbiljno mi je delovala njegova prica o zdravlju i sta treba jesti i kako se ponasati da biste bili zdravi
a on ne gasi cigaretu sve vreme ?
Izgubiti 150 i vise evra ,14 i vise dana da biste spoznali da ne treba verovati reklamama na televiziji je ipak cena koja je previsoka za studente....


 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.08.2004. u 11:05 - pre 239 meseci
Casovi su bili na ETF-u do prosle godine u jesen, otprilike.
A sto se tice cigareta, svaki dan je govorio "Od sutra vise ne pusimo" a onda dodje sutra, svi uzmemo kafu iz KST-a i svi popalimo!

Bilo je simpaticno kad je odvalio da sir i sunku nikako ne treba jesti zajedno jer se jedno vari bazom a drugo kiselinom pa se to neutralise medjusobno u zelucu, i valjda nikad ne svari!
Komentar je izlisan!
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!24.08.2004. u 09:48 - pre 239 meseci
A sta mislite o ovome....
http://www.nimiko.co.yu/osnovni.htm
http://www.multiservis.co.yu/sr.html
znam da se mozda ne uklapa u temu ali vredi razmisliti da li je Zaretova filozofija uzela maha...............
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

Conica
Aleksandra Gaborovic

Conica
Član broj: 7384
Poruke: 304
*.yubc.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!24.08.2004. u 10:27 - pre 239 meseci
potpuno si u pravu..ne uklapa se u temu. Naime, jedno je kada se organizuju tecajevi za osobe koje uopste nemaju iskustva sa radom na racunarima, pa se to tako i prezentuje (pa takvi tecajevi moraju da postoje...nekako mora da se pocne), a sasvim druga stvar kada se istom takvom polazniku kaze da ce da bude na istom nivou sa inzenjerima za samo 7 dana. Ili ti, da pojasnim, jedno je kada neko kaze da ce da te nauci da koristis racunar do neke mere i precizno navede sta ces znati da radis, a drugo kada ti kaze da ces da budes mag na racunaru i da ces znati apsolutno sve.

cheers
Cony
Web razvoj: www.homeofweb.com
Blog: (HRK)www.pljuc.com
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.mobtel.com

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.08.2004. u 17:24 - pre 239 meseci
Pre 5 min sa stankoma opet prica o 1 sv ratu

" tada je u srbiji na 100000 stanovnika bilo samo 2 pismenih, i nije ni bio plan da se povlace preko albanije, ali posto su samo 2 bili pismeni doslo je do greske i otisli su tim putem"

zatim o strajku nemackih cuvara koji su valjda otpusteni jer su poslodavci na njihovo mesto doveli robote koji cuvaju firmu i sve to pise u knjizi koju reklamira i koju obavezno svi treba da kupimo jer sve sto ce se desiti je tu zapisano.

i slag na tortu

prica o nekom lekaru koji leci rak za 5 dana i kaze " ljudi ne shvataju, rak je izleciva bolest, nije to problem, ali kada bi se to proculo sta bi prodavala galenika"

inace slusao sam samo zadnjih 5 min emisije...







 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.08.2004. u 19:29 - pre 239 meseci
Zasto ljudi njega ne vole i vodi se tolika rasprava o njemu?
Nisam imao prilike da upoznam njegov rad i delo, pa mozda zbog toga ne
kontam ...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.08.2004. u 22:22 - pre 239 meseci
A što ti prijatelju ne bi potrošio malo vremena da pročitaš temu, da upoznaš njegev rad i delo, pa možda i skontaš.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

ghost2k3
Lat45.2508; Lon19.3919

Član broj: 25133
Poruke: 691
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: ghost2k3
Sajt: www.zombo.com


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!27.08.2004. u 23:26 - pre 239 meseci
Pa nemam bas sad toliko vremena, a i vecina teksta, koliko sam video, su
licni utisci, tako da sam mislio da mi neko moze to reci u dve, tri
recenice.
Dobro nema veze, ionako me on nesto ne dotice u zivotu, samo sam pitao, da
ne bi skitao, nemoj se vredjati prijatelju.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.08.2004. u 00:17 - pre 239 meseci
Citat:
Pa nemam bas sad toliko vremena, a i vecina teksta, koliko sam video, su
licni utisci, tako da sam mislio da mi neko moze to reci u dve, tri
recenice.

Pa nisu sve lični utisci...ima uopštenih tekstova, linkova ka drugim stranicama, isečaka iz novina, prepričavanja njegovih gostovanja i izjava i sl.Uostalom pitao si zašto ga ljudi ne vole, tako da tebi onda i trebaju lični utisci ljudi koji su se izjasnili da ga ne vole.
Citat:
Dobro nema veze, ionako me on nesto ne dotice u zivotu, samo sam pitao, da
ne bi skitao, nemoj se vredjati prijatelju.

Ma, ne vređam se, zašto bih ? Samo ne volim kada se neko ubaci na temu, a ne potrudi se da pročita šta je do sada diskutovano na istoj.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974029 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.