Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974638 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MiSt®
Milan Stojkovitj
SRBIJA-Nis

Član broj: 31846
Poruke: 30
*.reqwireless.com



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2004. u 14:09 - pre 238 meseci
U prevodu zeleo sam da kazem da sam naucio po nesto i da je cak i Zare naucio (ako nista drugo da se ne kur*i kad nezna da leti)! 'ajde g faraon (menzis) -priznaj!
Predlazem:
Ljudi ako vam nije tesko (a nije sudeci po malopre procitanim postovima) da nacnete novu temu (ili forum) u kome biste vi, na zabavan nacin, demonstrirali svoje znanje -a lajici, kao ja(;-)), nesto naucili iz prve ruke!
Jer svi se slazete da se u skolama ne moze nauciti sve!
"Slabo razume narod ono sto je veliko, a to je:
ONO STVARALACKO"

-NIChE-
(Zaratustra, str. 316)
 
Odgovor na temu

pokusaj informa
Mitrovic Milenko
ILM05-dir.

Član broj: 34042
Poruke: 18
*.mobtel.com



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!14.09.2004. u 19:23 - pre 238 meseci
Ljudi potpuno se slažem sa svim vašim konstatacijama o tom liku, i sam sam imao prilike da čujem besmislice i Bisere u njegovim reklamama, nego zašto taj lik još uvek nije u ludari, čini mi se da ima malko visoko mišljenje o sebi i svom "znanju".
Puno pozdrava i ne zatvarajte ovu temu, trebalo bi je proširiti i na još nekih likova koji se pojavljuju, kao jedna moja profesorka koja reče, a bog će joj oprostiti da je "if petlja virus" itd.
Kako god okreneš nešto mora da krene naopako.A uvek ima i ono ali...
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
212.200.97.*

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.09.2004. u 02:35 - pre 238 meseci
Tema nece da bude zatvorena:)

Pre neki dan sam slusao doticnog cije ime necemo da spominjemo. Ovo su njegove izjave:

1) Srbska vojska je u I sv. ratu imala samo 2 pismena vojnika, i zbog toga su mesto da idukroz Makedoniju, zalutali u Albaniju. ili sto doticni rece: Mesto u Skopje stigose u Tiranu.
2) Rak je zarazno virusno oboljenje. Svi doktori koji lece rak (ili ti onkolozi) umiru od raka zbog svog neznanja (cak ne znaju ni da umiru)
3) Veslaci na starim galijama nisu nikad zeleli da pobegnu sa galije i da se pobune protiv svog kapetana, jer nisu znali kuda brod plovi,i samo je kapetan mogao da ih dovede do obale, i zato sto nisu posedovali tu informaciju, i bili su nepismeni, oni se nisu nikad bunili
4) Niko nikad nije polozio nijedan ispit a da nije pisao po svojoj knjizi, presavijao je i cak je tako i unistio.
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.mobtel.co.yu

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.09.2004. u 12:42 - pre 238 meseci
Evo ga upravo na palmi!
Ko ovog pusta na tv ovog, odakle mu toliki prostor?
opet prica o nepismenim srpskim vojnicima, a inace ako ste lenji ne dolazite kod njega jer ce vas izbaciti jer mu takvi ne trebaju. Inace dolaze mu ljudi iz amerike jer znaju da ce im kurs promeniti zivot.
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.09.2004. u 22:50 - pre 238 meseci
sta je bilo nisam danas gledao
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.mobtel.com

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.09.2004. u 16:10 - pre 238 meseci
naleteo sam na najavu programa i ako je tacna u 18:00 DANAS na palmi ide repriza one emisije u kojoj je on bio, ne znam da li je bio od pocetka, jer kako vidim traje 2 sata.
cini mi se da mi ga je sada i malo zao jer mislim da mu je potrebno jedno dobro psihijatrijsko posmatranje.
 
Odgovor na temu

Pharos
Pančevo

Član broj: 20664
Poruke: 1029
*.panet.co.yu



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!29.09.2004. u 19:41 - pre 238 meseci
Nisam čitao sve poruke u ovom TOPIC-u tako da se izvinjavam ako sam duplirao temu. Ne znam da li ste čuli priču o nekom našem čuvenom doktoru koji je pronašao lek protiv raka, a verovatno i protiv side. Samo naravno AIDS se leči nešto lakše nego rak. Kad je taj naš čuveni doktor rekao svojim kolegama da je pronašao čuveni lek oni su mu odmah dali otkaz, a kasnije su pokušali da ga ubiju. Radnja se dešava čini mi se 90-tih godina. Posle neuspešnog pokušaja ubistva, ljudi su rešili da ga oslepe kako ne bi mogao da pravi taj čudesni lek. Ali prc, zaje*ali su se. Istina se saznala i naravno Žarko je o tome obavestio javnost. Njegovi lekovi su nekada bili besplatni ali sada (ko zna zašto, nije objasnio) su veoma skupi. "Te terapije su sada uzašni skupe. Čovek te lekove bukvalno proizvodi na kapi. E zamislite vi sada koliko je to kad da bi se izlečio jedan rak mozga, za to je potrebno 10l tog leka".
Žaretov otac je imao neki rak lika, pa ga je čuveni doca izlečio.
Mislite o tome
77 77 77 2E 65 73 6E 69 70 73 2E 63 6F 6D
 
Odgovor na temu

Milojko Pantic




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2004. u 17:21 - pre 238 meseci
Evo upravo ga slusam na PALMI, covek opet prica gluposti!

 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2004. u 17:51 - pre 238 meseci
i ja ga slusam na Palmi i njega i "pampure" koje je doveo
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.panet.co.yu



+1348 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2004. u 18:00 - pre 238 meseci
Citat:
Stefano: i ja ga slusam na Palmi i njega i "pampure" koje je doveo


za to ih je castio kojim besplatnim "casom"
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.vdial.verat.net

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2004. u 18:11 - pre 238 meseci
E jbg vec ste postovali, mrzi me da prepravljam evo ga u orginalu moj post.

Ko ovo nije gledao ne zna sta je propustio!!
Malo pre na Palmi se zavrsila emislija pa ja reko da skoknem na ES da prijavim. Naravno gostovao je niko drugi do mag nad magovima Zarko.
Ovaj puta je lagao na sirokoooooo. Ja sam se ukljucio kada je koliko sam skapirao pravio reklamu za kurs Kreativnog Misljenja, znaci lik uzeo da pametuje o nekim koracima kako se kreativno razmislja. Pricao je o atletskoj stazi i sta se sve moze uraditi sa njom, mislim to su bile neke nebuloze tipa atletska staza na naduvavanj, pa na preklapanje (??).....i na kraju najjaca satro za klince koji su niski a buce, nabudze im se neka dva lastisa (??) da ih satro drze a da su u vazduhu/na stazi i da kao trce sa malo dodirivanja sa stazom (???) eh da bili su neki biseri staza za Crnogorce, vertikalna atetska staza....ma ono lagao je nasiroko.
Onda je blajzgao o pampuru, kako bi bilo ludilo da se pampur koristi kao flasa, flasa kao pamupr, biciklo od pampura (??) punjeno vinom?? ma ono gluposti milion, crtanje kutlacom (!?)....

Posle su bili neki debili satro sa FON, Saboracajnog... reklamirali skolu matematike, sve je bilo na foru, mnogo ih polagalo ispit iz mate a samo tipa dvoje polozili koji su isli jelte na kurs kod Zarka, blah.....i kao fade out i dalje ce ici kod njih na kursve, satro imaju neki poklon sto su polozili u prvom roku kurs Fizike....

Naravno blajzgao je o kursu racunara, etc etc......Sta da vam kaze nego preterano, lagao je za medalju.


Umalo da zaboravim baronisao ljude kao da su oni jedini ovalsceni/sertifikovani/overeni/sta vec (?) od strane EU i da se njihova diploma priznaje u 175 (ili tako neka cifra) drzava...

Iako je od Zarka bratHe mnogo je, ali mnogo!!!
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.10.2004. u 00:25 - pre 238 meseci
Nebojsa dodji malo i na Bench da nam se pridruzis u ovoj diskusiji.

p.s. hteo sam bas da ti posaljem e mail da ukljucis Palmu,ali reko ko zna kada ces da proveravas mailove
Posle ovog danas ne znam sta da kazem vise,podmicuje studente besplatnim kursevima,ne znam da li si zapazio onog bucu sa Saobracajnog,to mi je kolega,mora da ga navatam kada krenem na predavanja i da ga pitam koliko mu je platio da ga reklamira
Citat:
Djomloun Pricao je o atletskoj stazi i sta se sve moze uraditi sa njom, mislim to su bile neke nebuloze tipa atletska staza na naduvavanj, pa na preklapanje

Pa verovatno ce sledeci put da kaze i kako ce napraviti montazni San Siro ili Olimpico,ili mozda od lego kockica,ili ce pak napraviti "Petronas towers" u BG od 100 spratova na 100 m visine,tako sto ce svaki sprat biti visok 1m,a to ce postici kompresovanjem ljudi,vremena,i prostora kako bi se bolje iskoristilo sve....ma verovatno planira i da ode na Jupiter ovih dana u raketi domace proizvodnje...

 
Odgovor na temu

Dr.sima

Član broj: 6237
Poruke: 478



+119 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 01:40 - pre 237 meseci
Mislim da bi krajnje vreme bilo da se ova tema preimenuje u 35 strana pljuvanja po Zaretu. Pozdrav
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 04:40 - pre 237 meseci
Ko mu kriv - sam je to zaslužio...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 15:44 - pre 237 meseci
Aj da ga gledamo danas na Palmi od 18h.
Juce sam ga malo gledao na Palmi oko podneva,bio je na nekoj proslavi(picnut u odelu:))
Price kako se kod njega polaze neki ispit za EU,kao ima 1800 pitanja koje on moze da spremi "ucenika" i za 3.dana ali radi uverljivosti dao je rok 7.dana.
Nisam provalio koja je sada prevra upitanju ali sigurnoi jeste prevara
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
217.26.66.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 16:35 - pre 237 meseci
Citat:
Stefano: ...
Nisam provalio koja je sada prevra upitanju ali sigurnoi jeste prevara


a da procitas ceo ovaj post? ... pardon temu?

[Ovu poruku je menjao secret dana 17.10.2004. u 19:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 17:08 - pre 237 meseci
Misliš celu temu?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
217.26.66.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 18:14 - pre 237 meseci
:-)
 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.10.2004. u 20:44 - pre 237 meseci
Procitao sam je zimus...u toku sam sa aktuelnim dogadjajima
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.10.2004. u 09:05 - pre 237 meseci
danas na palmi je pricao kako ceo NORMALAN svet prelazi na linux i open office. takodje je rekao da je open office izasaso pre 3 (tri) nedelje?!! on se kao odusevio jer nema buova i slicnoga i onda je pljuvao po microsoftu i kako oni skupo prodaju bagoviti softver. pricao je kako je on za legalizaciju a to je veliki udar za nasa preduzece jer za softver teba dati i do 20k po kompu i kako kod njh za samo 5 evra ima da ti instaliraju linux i open office i jos valjda da te obuce za njega.samo me zanima sta ce da radi ako mu neko posalje neki fajl u pdf i doc formatu. pricao je i kako je linux jednostavniji od windowsa (!?). pricao je kako linux i open office pravve ljudi koji su zdravi u mozak a za windows onda mozete ka pretpostavite kakvi ljudi prave. jos je pricao kako voditelj na zapadu radi posao i montera kamere zvuka i sve u jednom a ova glupa voditeljka je samo klimala glavom i govorila da da. tako se direktno posrao na nju i na kameru i na montazera i sve koji su isli 4 godina na fakultet i onda on dodje i laze kako na zapadu jedan covek radi sve to a ona mu jos klima glavom.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974638 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.