Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969874 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Cileinteractiv
Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.12.2004. u 20:25 - pre 234 meseci
Metoda koja se primenjuje u NL PRO GROUP skoli racunara je orijentisana na vizuelni aspekt pamcenja i primenjuju se Buzanove mape uma za svaki kurs. Takodje primenjuju se i ostali Buzanovi predlozi i metode...
Da ne duzim. Vredi da svako takav nacin ucenja i pamcenja uvede i u svoj zivot, vredi procitati knjige Tonija Buzana!!
Ni govora o bilo kakvoj sekti i sektaskim metodama.
Metode funkcionisu i skole rade kako vidim, Svaka chast!!!
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.12.2004. u 21:36 - pre 234 meseci
Da,da,da,stvarno je neophodno superpamcenje i mape uma
da bi naucio da otkucas tekst u Wordu ili napravis tabelu u Excelu!


 
Odgovor na temu

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.12.2004. u 22:29 - pre 234 meseci
da upravu si...mada super pamcenje je jako neophodno kako bi se ovladalo radom u IE i OE...ipak su to "komplikovani programski jezici" :))))))))))))
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.12.2004. u 23:45 - pre 234 meseci
Citat:
aantsas: Da,da,da,stvarno je neophodno superpamcenje i mape uma
da bi naucio da otkucas tekst u Wordu ili napravis tabelu u Excelu! :-)

U tvom sarkazmu ipak ima malo istine. Word jeste truba, ali Exel je zaista kompleksan program i na mnogim fakultetima se citava godina posvecuje njemu ;)
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu.



+25 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!31.12.2004. u 09:40 - pre 234 meseci
Ustvari, bez obzira na stvarnu kompleksnost, ovo je uprošćeni oblik reklame "čuda":

- prikaži (slobodno i prenaglasi) neki problem.
- daj neverovatnu ili preteranu tvrdnju o svojoj performansi u rešavanju tog problema.
- daj "naučno" objašnjenje zašto ti (tvoj proizvod) to možeš, pozivajući se na malo poznate, teško proverljive "činjenice", "nova otkrića" (ili "drevne, dobro čuvane tajne").

Najbolje mi je ono kad objašnjavaju kako glupi rastvor deterdženta u toploj vodi obavlja pranje u dve faze ili kako osveživač najpre otklanja smradove pa onda širi miris po prostoriji!

Jeftinije, bolje, pametnije... (važan je ritam mantranja... ako ti fali za pun trotakt, dopuni sa nekim opštim vrednostima)

Elem, tako i Žarko... nema klinčorbe bez klina. Moraš da "uposliš" novovotkrivene supermoći da bi opravdao nešto što bi inače bilo prepoznato kao fuš na brzaka. Umesto metoda superučenja i sličnog, mogao je da recimo napiše kako koristi "nedavno 'procurele' supertajne ruske vojne metode za obuku parapsiholoških jedinica" , ali bi ga brže provalili.
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!31.12.2004. u 14:25 - pre 234 meseci
Citat:
m4rk0:
Word jeste truba, ali Exel je zaista kompleksan program i na mnogim fakultetima se citava godina posvecuje njemu


Obzirom da Zaretov sistem daleko prevazilazi domete
naseg visokoskolskog obrazovanja,
predlazem da ga se uvede u istoriju odma pored
Svetog Save,Dositeja Obradovica i Vuka Karadzica!

Ako ovako nastavi verovatno ce mu se i lik pojaviti na novcanici!

Ko zna, mozda postane i skolska slava kurseva za obuku na racunarima
-Svet Zare, zastitinik naivcina i neznalica!
Bas lepo zvuci!

Sto rece danas jedan ulicni prodavac,
"dok je ovaca, bice i novaca"!

P.S.
Memorijske mape!?
Naucite bilo sta za 7 dana!?

With this power I can be a SUPERHERO!!!
 
Odgovor na temu

Intercept
Beograd

Član broj: 16603
Poruke: 23
*.eutelsat.net.

ICQ: 666
Sajt: Wish you knew


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.01.2005. u 10:56 - pre 234 meseci
Pa chekajte malo, meni nesto nije jasno-na ovom forumu jedni napadaju zbog toga shto Zarkove skole imaju siromasan program, a drugi zbog toga sto "prosti" Excel
uopshte predaje kao neshto complicovano???

`Ajde dogovorite se, pa da se i ja ukljucim u pljuvanje.
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.01.2005. u 12:14 - pre 234 meseci
Nije stvar u lakoci Excela ili neke druge aplikacije za ucenje,
koliko u tome sto Zare kurseve za totalne pocetnike predstavlja
kao advanced kurseve,
da za 7 dana mozes da savladas ono sto se na ostalim kursevima
uci mesecima ili godinama,
a da bi napravio potrebnu famu oko toga
koristi te mape uma i slicne cirkuse!

 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.01.2005. u 16:16 - pre 234 meseci
Citat:
Nije stvar u lakoci Excela ili neke druge aplikacije za ucenje,
koliko u tome sto Zare kurseve za totalne pocetnike predstavlja
kao advanced kurseve,

Upravo.Reklama kaže ovladajte sa ovim ili onim (obično je tu više programa u pitanju) za 7 dana.A ovladati nečim valjda znači, po nekoj mojoj definiciji, naučiti barem 80% funkcija i caka nekog programa.Kao što svi dobro znamo, Word i Excel su mnogo, mnogo više od pukog kucanja teksta, pravljenja prostih tabela, učitavanja i snimanja dokumenata.Otprilike, toliko i može početnik da nauči za 7 dana, pa ne znam kakvo pamćenje da ima.Ali najgore u svemu je što ljudi koji zavšr taj kurs zaista žive u uverenju da su ovladali nekim programom, ako nauče tih par stvar, pa još dobiju diplomu, koja se verovatno priznaje u većini naših firmi.To da važi u nekoliko zemalja, zaiista nigde nisam našao dokaz za to, ako neko ima neka ga izloži.
Što se tiče tih mapa uma, one možda jesu delotvorne na učenje nekih prostijih stvari iz nekog programa, ali takvo stečeno znanje se nigde ne može primeniti.Uglavnom te mape uma se svode na to da ne učiš fraze i izraze tipa file, save, open...(zbog toga nije potrebno znanje Engleskog, kako se i kaže u reklami), već se pamte slike, odnosno pozicije nekih komandi.Recimo Čuvanje dokumenta (Save) je treća stavka u prvom meniju, Stavka vraćanje (Undo) je prva stavka u drugom meniju itd...tako da je možda lakše početnicima koji ne znaju Engleski da to zapamte, ali to stečeno znanje neće moći ni za šta da iskoriste, jer kad startuju program gde je Save možda na drugom mestu, već se javlja problem...i to je otprilike to, pa nek neko kaže da je to dovoljno da bi se neko smatrao kompjuterski pismenim.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.01.2005. u 09:35 - pre 234 meseci
Evo jos jednog primera..... na sajtu kazu "Learn 200 foreign words in 2 to 3 hours!
". I daju ti ponudjene jezike koje mozes da savladas......... evo linka do sajta: http://www.unforgettablelanguages.com/survivalcourses.html a evo i primera:
Russian Survival Course Sample

You will now be given a series of words. It will take you little more than a minute to see for yourself how quick and easy it is to learn. The words just stick in your memory without effort through VISUAL ASSOCIATION!

INSTRUCTIONS

Russian words will be presented like this: The Russian word for JUICE is SOK. You must imagine drinking JUICE from a SOCK, AS VIVIDLY AS YOU CAN, for 10 seconds. Unless you picture the image for the full 10 seconds, you will not experience for yourself how amazingly effective the method is.

BEGIN SAMPLE

The Russian for BREAD is KHLYEB
Imagine joining a club to get some bread.

The Russian for BUTTER is MASLO
Imagine my slow sister spreading butter.

The Russian for BEER is PEEVO
Imagine being peeved at not having any beer.

The Russian for EGG is YAYTSO
Imagine you hate so many eggs.

The Russian for TEA is CHAY
Imagine getting change for a cup of tea.

A kompletan kurs u doc formatu moze da se naruci za $9.99.......
Zarko javi se!!!!! MOZE BITI SAMO JEDAN!!!!!!
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.01.2005. u 19:17 - pre 234 meseci
A mogli bismo da pozovemo ljude iz Ginisa
i proverimo jel imo neki forum neku temu koja je imala
vise poruka od ove?

Ucice Zare i u Guiness Book Of Records!

 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

m4rk0
Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.01.2005. u 23:15 - pre 234 meseci
Citat:
aantsas: A mogli bismo da pozovemo ljude iz Ginisa
i proverimo jel imo neki forum neku temu koja je imala
vise poruka od ove?

Ima, na ES-u..nesto u vezi sa DVD/DIVIX playerom
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.dial.InfoSky.Net.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.01.2005. u 23:45 - pre 234 meseci
zarko drzi rekord za najvise izlupanih stvari za 30 sec!!!
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.33.eunet.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.01.2005. u 08:13 - pre 234 meseci
Citat:
e od svih kanala na kablovskoj nemam palmu :((
Ne propustas nista, veruj mi! :) Samo Zareta... :) Jedina televizija koja se nije promenila od svog nastanka... :(
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

Branka
Hrvatska

Član broj: 1346
Poruke: 41
*.xnet.hr.

ICQ: 255599199


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.01.2005. u 17:28 - pre 234 meseci
Citat:
Nemanja Dubravac:
Evo i Spanci pisu o nasem hakeru :)

http://www.puenteinformatico.c...ontenido.php?V_IDCONTENIDO=221


BP
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.gromnet.net.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.01.2005. u 18:45 - pre 234 meseci
alo snajka meni link neradi :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

aantsas
NS

Član broj: 19160
Poruke: 131
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.01.2005. u 20:14 - pre 234 meseci
Hocemo ispravan link!

Ako je nesto o Zaretu
naucicu spanski ako treba!
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.01.2005. u 22:20 - pre 234 meseci
@aantsas : ne moras da ucis spanski zovni majku,sestru,komsinicu,koleginicu da ti prevedu!
 
Odgovor na temu

gail
gail ikiadou
toronto

Član broj: 44011
Poruke: 1
*.dsl.bell.ca.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.01.2005. u 18:26 - pre 234 meseci
ja sam 1 od mnogih koji su prosli SPLIT METOD tenisa. Zalosno je da vidim da to neko pljuje a da GARANTOVANO nema predstave o ccemu se radi. Ma kakav Bolitjeri, uverila se masa ljudi u metod. Fantasticcno nessto.
I, Ne radi se o udarcu nego o forhend i bekhend POKRETU. Na kraju krajeva Mili Veljkovic se malte ne obogatio na opkladama sa ljudima koji su mu se smejali. Sramota je da se prvo nessto ne proveri. Taj Mili ili Splicca sada u Americi obuccava trenere za debelu lovu i to on bira samo one sa sportskim sskolama i dobre igracce kojima cce prodati franssizu. Ako neko sumnja, javna opklada stoji.
SAMO STAVI PARE A NEMOJ PLJUVATI, NEKULTURNO JE I JAKO RUZZNO!!! [email protected]
a njegov(MILIJEV) meil je
[email protected]
THINK PINK. Ponosite se da je ccovek nass.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.vdial.verat.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.01.2005. u 00:26 - pre 234 meseci
Ej, da se ja malo umesam u sve ovo. Nisam citao prethodne strane, niti mi pada napamet, pa ako je neko ovo vec napisao sto ja nameravam neka moderator izbrise.

Naime, jednog mog drugara iz vojske (a on inace zavrsava dva fakulteta, tako da nije bas glup) drugarica (znaci ja je ne poznajem) je bila kod Zarka i platila koliko se secam 600 maraka ili eura, jebem li ga, za onaj metod efikasnog citanja. I sad, dodje ona kod ovog mog drugara i kaze mu "napisi mi na papir npr. 36 razlicitih reci/termina (npr. vetar, svinja, holokaust i slicno)" i on napise i da joj papir. I ona baci pogled na njega, nista da se nesto preterano zadubila. U medjuvremenu oni caskaju, piju kafu i ona njemu vrati papir i ponovi mu svih 36 pojmova tacno po redosledu kojim su napisani na papiru! he, jel mozete vi ovo? Koliko vam je trebalo dok ste neku pesmu samo naucili napamet, koja je kud i kamo smislena?!

Ono sto hocu da kazem je da ju je Zare ipak necemu naucio. Sad dal je on u sekti ili ne, da li je lopov ili ne, to me ne zanima. Mada i ja mislim da je totalni kreten. Toliko od mene.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969874 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.